Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Prvak mora biti sposoben dirkati na najvišjem nivoju tako v suhem, mokrem in spremenljivih razmerah. Pika. Lahko sanja kolikor hoče, kaj bi bilo, če bi bilo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gretzky pravi:

Če, če, če,...

Prav beden je že s temi svojimi če-ji.

al pa rossi, če nebi motor crknil v mugellu, če nebi padel v assnu, če nebi bilo dežja v saschsenringu bi bili bližje marquezu bla bla bla.... a to ti je pa kul ane? seveda, ker si ena primitivna zaplankana laška žaba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

al pa rossi, če nebi motor crknil v mugellu, če nebi padel v assnu, če nebi bilo dežja v saschsenringu bi bili bližje marquezu bla bla bla.... a to ti je pa kul ane?

S tem se strinjam, z ostalim naprej napisanim pa ne ....

Sem pa sam pri sebi sklenil kompromis: da mi na GP v Misanu ne treba navijat za dottoreja, bom pesti držal za Ducati - mislim da bo tudi tako OK ... pa saj jim privoščim zmago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Fazer03 said:

S tem se strinjam, z ostalim naprej napisanim pa ne ....

Sem pa sam pri sebi sklenil kompromis: da mi na GP v Misanu ne treba navijat za dottoreja, bom pesti držal za Ducati - mislim da bo tudi tako OK ... pa saj jim privoščim zmago.

 

 

maaaa, dej raj za Aprilijo.

 

Med Jorgetovim in Rozmanovim najedanjem in čejanjem je ena mala razlikica. Rossi je zajebal, ker je gnal. Jorge je pa odpovedal na celi črti. To ni bla napaka. To je (blo) sesutje sistema. Pa niso ble samo mokre dirke. Dec je bil v Barceloni tako zgubljen, de mu je Ianone dal milostni šus. Pol minute za stopničkami. V lepem, suhem in toplem. Argentina...podobna zgodba. Najprej je padal po lestvici, nato še po asfaltu. Rossi je dvakat zajebal ko prvošolček. Jorge se je pa utopil. 

Čist jasno mi je, da ni pozabu vozit in dirkat. in dejmo tud 99 mal odpustit. Ne predstavlam si pritiska in slabega vzdušja v boksu. Ko je novačil ekipo naj mu sledi k Ducatiju so mu je samo en reku ja, ostali ne. Forcada in Zelenberg ostajata. To pušča posledice in moti koncentracijo. . 

Priznamo ali ne, Rossi je letos izredno dober. Edino kar mu nikakor ne gre so flag 2 flag dirke. Za nemčijo sem bral da je zajebal z odhodom v box da je bil prepozen...ni bil to problem. skupaj sta zavila s crutchem . pol sta mu z dovijem odpelala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vas ti ČEji tolko motijo...če pa so resnični :):):) 

Poglejte: Če bi jaz bil najhitrejši in najboljši bi bil prvak !!!! :) hebi ha ...samo nisem :) ampak če!!!!! :) he he he 

ok zdaj pa resno: 

Kako je zanimivo da Ianoneja in po novem tudi Cala drži dobra forma. prvi je svetlobno leto pred Dovijem drugi pa najhitrejša honda... me zanima če ju bo držalo tudi na dirki ...

Mark VDS oba dirkača sta letos tema Rabat je prava žalost sekundo za zadnjim....pride Lows in ga napere .... Fant mi liči na Melandrija. Oba  sta dokazano dobra voznika v nižjih kategorijah in tudi tisti ki vejo o tem cirkusu veliko, ju postavljajo visoko. Ne vem ali je problem v moštvu, da ne znajo te honde spravit vsaj med 10. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, KennyJR pravi:

al pa rossi, če nebi motor crknil v mugellu, če nebi padel v assnu, če nebi bilo dežja v saschsenringu bi bili bližje marquezu bla bla bla.... a to ti je pa kul ane? seveda, ker si ena primitivna zaplankana laška žaba....

Komentiral sem Lorenzove besede. Ko bom prebral kaj podobnega od drugega dirkača, bom najbrž presodil enako. Dirkači vozijo zaradi občinstva (nas) in če jih nihče ne bi spremljal, tudi oni ne bi imela vzroka da vozijo. Zato si upam soditi. Kar pa ne pomeni, da imam tudi prav.

Z zadnjim stavkom pa si ponovno dokazal da nimaš niti atoma kulturnosti ali vzgojenosti. Pa me niti ne zanima, zakaj sem po tvojem primitivna zaplankana laška žaba. Sem pač komentiral besede aktualnega svetovnega prvaka, ki mu letos res ne gre, in zato išče izgovore. Že večkrat sem napisal, da vozi najbolj kirurško perfektno od vseh dirkačev, ampak ko se mu ne poklopi, mu odpove psiha in potem je krivo vse okoli, razen on sam nima nič pri tem.

Res je. Dober dirkač je. Ampak mi karakterno sploh ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da ima nočno slepoto ..vsaj v endurance ne bo rinil pa jokal da je ponoč pri +3stC ko dež pada pretemno za vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sej ni bistveno kaj pove, komentira....itd. tip nikoli ali redko kdaj prizna resnico, o Lizki mislim....

Rossi pove/sporoči za j....sem....pa naj so če, če-ji okoli in okoli, sam priznaj, sej smo na zaslonih videli kako si vozil,....to je malo moteče.....

Drugače pa čestitke Markezu na taktiki za vodenje v skupnem seštevku točk :cool:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar škoda, ker se je Laverty na koncu kvalifikacij sesul. Se je pa jezil in jezno mahal še ko je drsel po tleh. :)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda ja, je pa Cal spet suvereno nakazu.....  A Dovi je neki poskodovan vozil, pa je zdej se poslabsal zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mark VDS oba dirkača sta letos tema Rabat je prava žalost sekundo za zadnjim....pride Lows in ga napere .... Fant mi liči na Melandrija. Oba  sta dokazano dobra voznika v nižjih kategorijah in tudi tisti ki vejo o tem cirkusu veliko, ju postavljajo visoko. Ne vem ali je problem v moštvu, da ne znajo te honde spravit vsaj med 10

http://www.motorsport.com/motogp/news/lowes-gap-between-motogp-and-superbikes-smaller-than-people-think-814269/?s=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne, da je melandri zmagal vsaj 5 dirk v motogp in bil 2. v prvenstvu, medtem ko rabat 1x med 10? Wtf? Kako lahko to primerjaš??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Med Wurmupom se je pa lih uscal zgleda, brezveze. Spet bo sranje.

Sem gledal kako kaže in bi po 11h nehalo deževati. Nikoli pa ne veš v tej Angliji kdaj bo deževalo... :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

interesantno je glédati gp u béogradu. kolko samo fanova s obzirom da je sve ravno u okolini :) 

pa večina u rmenih majcah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!