Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Cal je odlično odpeljal tole...še ko je bil MM v dirki se mu je približeval...Lepo se je ujel s HRC oddelkom. Odlično Suzukija (škoda za EsA). Dovi ni imel nekega odgovora. Druga yamaha pa je zgledala čisto izgubljeno. Izgleda res tak, kot da se špara za Valencijo in Ducati, čeprav je po moje vseeno bolj profesionalen in mu pač nekaj ni štimalo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Nearrain pravi:

In ko penzija uprizori "povratak odpisanih"  iz 15ga mesta na 2go mesto tudi

:lol1:

penzič se drži starega reka "pomembno je sodelovati, ne zmagati"

že predolgo

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, builder pravi:

penzič se drži starega reka "pomembno je sodelovati, ne zmagati"

že predolgo

:lol1:

Samo mu je pa treba priznat, da ne sodeluje slabo ane? Hec bo, ko bo prenehal "sodelovat" in bodo zaradi padca zanimanja tako publike (kamor štejem tako fane kot haterje) in posledično oglaševalcev vsi šli na tretjino plače... Zgodilo se bo popolnoma enako, kod po odhodu Schumacherja iz F1...:whistle:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koga je rossi danes premagal? Vinalesa, ki je bil po štartu lih tm kot pa on... Dovaja... Tud in je dost zadaj štartal, ampak naj mu bo, ga je dobro ujel... Ostalih raje ne bom našteval, ker bi jih vsak iz zadnjega mesta dol butnil... Danes je bil junak dirke tudi Smith z 8 mestom...

Millerja bi pa vrit nasuval, Nicky se je dobro držal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dorna je očitno dodobra premešalo štrene z enotno motorno elektroniko...

Michelin jim je dal (ne)varno nesigurnost na progi :) 

Katero sezono je bilo nazadnje toliko "mokrih" (hladnih) vikendov?

Med drkači pa je itaq samo niansa :) 

Naslednja dirka dež? :) zmaga Cal? :) 

bo še zanimivo

Kenny vse je premagal razen Cala... Tud MM ... Ker ni znal vozit v teh razmerah.... Tak kot rossi ne prejšni vikend....

pa ne glumit v stilu na hondi yamahi lahko vsak zmaga....

smo videli dosežek Pedrose letos al pa MM... Še Cal ima zmago več od Danija.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO Sandro Cortese .
 

pred 2 minutami, Matej207 pravi:

Naslednja dirka dež? :) zmaga Cal? :)

Bi znalo bit, da bo Cal postal King of Rain .
Fant zmeraj vozi na polno in to več krat plača s padcem, ko pa se mu obrestuje, potem pa zmaga. Verjetno se drži znanega reka: kdor ne reskira, ne profitira.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Marcel-F pravi:

Kako,da dones nič ne omenjate Lorčija,ki je tako oh in sploh? Aja, je z mislimi že v naslednji sezoni pa to ne šteje.

Res je!
Zanimivo, da tako brez volje vozi. Zgleda, da mora biti znotraj garaže vlka pizdarija in izredno naelektreno stanje.
Verjetno je totalno zgubil motivacijo, lahko pa da jim vrača udarec za prepoved testiranja. Zanimivo bi bilo slišat, kaj ima za povedat JLo. Danes niso bile razmere takšne, da ni mogel vozit na polno, tako, da vprašanje, kaj se mu mota po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect crutchlowu in jebenti Millerja. #35, hudica, Dec je odpelu ko se zagre tud ce je bil pol dirke prestan(njegove besede) Pa hecno je videt drugorazrednega na odru, brez 99 in 93. Dost bol sproscen zgleda. Zanima a bota z vinalesom prjatla vec al manj kot 4 mesce. 

 

Ajd, Marc je napovedal da bo zdej dirkal z glavo skoz zidl in se je tega drzal. Nc mu ne moremo zamert al pa ocitat. Glede na gostoto in izenacenost letosnjega grida sm Rossija pricakoval pod stengami. Pa so me lorenzo dovi aleix pol in maverick spet mal razocarali. Predvsem Lorenzo. Upam de je to sam pomankanje motivacije. Ker ce ni, in je ta forma realno stanje Jorgeta na Michelinkah....se jim bodo dirke vlekle u 3pm. 

 

Edit: a je kdo zasledil kej, je Cal dobil jako ekstra podporo ko ni Danija? 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, KennyJR pravi:

In koga je rossi danes premagal? Vinalesa, ki je bil po štartu lih tm kot pa on... Dovaja... Tud in je dost zadaj štartal, ampak naj mu bo, ga je dobro ujel... Ostalih raje ne bom našteval, ker bi jih vsak iz zadnjega mesta dol butnil... Danes je bil junak dirke tudi Smith z 8 mestom...

Millerja bi pa vrit nasuval, Nicky se je dobro držal... 

mi lahko imamo svojega favorita, AMPAK vsi pozabljate, da se le ONI borijo in imajo jajca kakršnih še pri vas kure na valijo, da se preganjajo po pisti  :lol1:pa srečno v kekčevi deželi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, KennyJR said:

In koga je rossi danes premagal? Vinalesa, ki je bil po štartu lih tm kot pa on... Dovaja... Tud in je dost zadaj štartal, ampak naj mu bo, ga je dobro ujel... Ostalih raje ne bom našteval, ker bi jih vsak iz zadnjega mesta dol butnil... Danes je bil junak dirke tudi Smith z 8 mestom...

Millerja bi pa vrit nasuval, Nicky se je dobro držal... 

Koga je pa 'jst sm car careva, sam komar me jebe' jokica? Mislm, pa dej no, you can do better :lol1:

20 minutes ago, DL650 said:

Res je!
Zanimivo, da tako brez volje vozi. Zgleda, da mora biti znotraj garaže vlka pizdarija in izredno naelektreno stanje.
Verjetno je totalno zgubil motivacijo, lahko pa da jim vrača udarec za prepoved testiranja. Zanimivo bi bilo slišat, kaj ima za povedat JLo. Danes niso bile razmere takšne, da ni mogel vozit na polno, tako, da vprašanje, kaj se mu mota po glavi.

Ce je res tako, tip ni vreden motorja, ni profi ampak navadna p***a.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Rossi pravi:

Ce je res tako, tip ni vreden motorja, ni profi ampak navadna p***a.

Ok, to je tvoje mnenje.
Glede na to, kakšen odnos ima pa do njega vodstvo Yamahe (prepoved testiranja Dučeja ... itd), kako bi pa potem njih poimenoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DL650 pravi:

Ok, to je tvoje mnenje.
Glede na to, kakšen odnos ima pa do njega vodstvo Yamahe (prepoved testiranja Dučeja ... itd), kako bi pa potem njih poimenoval?

Prvo kot prvo se moraš ti do delodajalca obnašat na nivoju,če tega ni potem.........

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Marcel-F pravi:

Prvo kot prvo se moraš ti do delodajalca obnašat na nivoju,če tega ni potem.........

Se strinjam, ampak tukaj vemo od nekdaj, kakšno je stanje v garaži. Odnos med dirkačema, španske stene, prepoved testa, lezenje v rit enemu in zanemarjanja drugega ... ne poznamo ozadja, ampak sem prepričan, da je odnos slabši na relacij vodstvo - Lorenzo, kot Lorenzo - vodstvo. Meni je itak vseeno pa če se pobijejo v garažah med samo, samo ugibam, zakaj je Lorenzo naenkrat zategnil ročno. Če malo špekuliram; lahko, da so mu strici iz ozadja naročili, da mora bit Rossi letos drugi, da ga ne bo blamiral še pred odhodom. Hja, saj vemo, kako delajo večji koncerni ... nam je znano iz F1, tako, da ne si zatiskat oči.

Tvoj, vaš naš junak, jebat ga, tak je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DL650 said:

Se strinjam, ampak tukaj vemo od nekdaj, kakšno je stanje v garaži. Odnos med dirkačema, španske stene, prepoved testa, lezenje v rit enemu in zanemarjanja drugega ... ne poznamo ozadja, ampak sem prepričan, da je odnos slabši na relacij vodstvo - Lorenzo, kot Lorenzo - vodstvo. Meni je itak vseeno pa če se pobijejo v garažah med samo, samo ugibam, zakaj je Lorenzo naenkrat zategnil ročno. Če malo špekuliram; lahko, da so mu strici iz ozadja naročili, da mora bit Rossi letos drugi, da ga ne bo blamiral še pred odhodom. Hja, saj vemo, kako delajo večji koncerni ... nam je znano iz F1, tako, da ne si zatiskat oči.

Tvoj, vaš naš junak, jebat ga, tak je!

hahahahaha   :lol1::lol1::lol1:do solz  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DL650 pravi:

Se strinjam, ampak tukaj vemo od nekdaj, kakšno je stanje v garaži. Odnos med dirkačema, španske stene, prepoved testa, lezenje v rit enemu in zanemarjanja drugega ... ne poznamo ozadja, ampak sem prepričan, da je odnos slabši na relacij vodstvo - Lorenzo, kot Lorenzo - vodstvo. Meni je itak vseeno pa če se pobijejo v garažah med samo, samo ugibam, zakaj je Lorenzo naenkrat zategnil ročno. Če malo špekuliram; lahko, da so mu strici iz ozadja naročili, da mora bit Rossi letos drugi, da ga ne bo blamiral še pred odhodom. Hja, saj vemo, kako delajo večji koncerni ... nam je znano iz F1, tako, da ne si zatiskat oči.

Tvoj, vaš naš junak, jebat ga, tak je!

Lahko so mu naročili naj tako vozi,ampak po koncu sezone jih zapušča,zakaj bi jih potem ubogal. Kdaj ga pa je nazadnje blamiral ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, DL650 said:

Ok, to je tvoje mnenje.
Glede na to, kakšen odnos ima pa do njega vodstvo Yamahe (prepoved testiranja Dučeja ... itd), kako bi pa potem njih poimenoval?

Pogodbene obveznosti mogoce?

 A je kdo prebral njegovo pogodbo?

Delodajalec delavec relacija ...  Si se strinjal s pogoji preden si sprejel delo?  ...  SI . . .  ERGO   . . . Ostani djubre do kraja  i spostuj dogovorjeno in oddelaj delo za katerega si placan do izteka pogodbe.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Marcel-F pravi:

Lahko so mu naročili naj tako vozi,ampak po koncu sezone jih zapušča,zakaj bi jih potem ubogal. Kdaj ga pa je nazadnje blamiral ?

Vsi ste neki kvazi lektorji! To te srat prtisne ...
A sem pisal, da ga je kdaj, da me to sprašuješ?
Zakaj bi jih ubogal? A ne veš, da so v ozadju pogodbe, klavzule in še kaj bi se našlo.

pred 3 minutami, Nearrain pravi:

Ostani djubre do kraja  i spostuj dogovorjeno in oddelaj delo za katerega si placan do izteka pogodbe.

Saj se je drži ali je morda bojkotiral vožnjo?
Njegovo delo je, da odvozi dirko in to danes tudi je, tako, da se je držal pogodbe, mar ne?

Eni ga res ...... !

www.tvn.hu_d0096ec6c83575373e3a21d129ff8


 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!