Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

3 minutes ago, DL650 said:

Saj se je drži ali je morda bojkotiral vožnjo?
Njegovo delo je, da odvozi dirko in to danes tudi je, tako, da se je držal pogodbe, mar ne?

 

Ce mu pise v pogodbi, da je dovolj, da kot  top shit dirkac samo na "uro gleda" do konc sihta...potem tvoja teorija popolnoma drzi.

:smoke:

Ocitno si prebral njegovo pogodbo, ko taksne stresas.

Dej jo prosim deli z nami, da bomo vsi vedeli o cemu je govora...da ne ugibamo in spekuliramo na suho. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Nearrain pravi:

Dej jo prosim deli z nami, da bomo vsi vedeli o cemu je govora...da ne ugibamo in spekuliramo na suho. 

Takoj, samo da najdem kopijo.

P.S.
ahhh ja, zdaj sem se spomnil, ti si ta dežurni provokator. Sem se te spomnil iz večih tem.

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DL650 said:

Takoj, samo da najdem kopijo.

P.S.
ahhh ja, zdaj sem se spomnil, ti si ta dežurni provokator. Sem se te spomnil iz večih tem.

Pol se pa drugic spomni ne klobasat neumnosti...ker ti ocitno spomin se vedno dobro sluzi. ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DL650 pravi:

Vsi ste neki kvazi lektorji! To te srat prtisne ...
A sem pisal, da ga je kdaj, da me to sprašuješ?
Zakaj bi jih ubogal? A ne veš, da so v ozadju pogodbe, klavzule in še kaj bi se našlo.

Saj se je drži ali je morda bojkotiral vožnjo?
Njegovo delo je, da odvozi dirko in to danes tudi je, tako, da se je držal pogodbe, mar ne?

Eni ga res ...... !

www.tvn.hu_d0096ec6c83575373e3a21d129ff8


 

Pa tud,če zadnji s 23.krogi zaostanka ane.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jskrablin pravi:

V vsakem primeru največjo škodo dela samemu sebi. Na koncu ga bo še Vinales brcnil iz 3. mesta v skupnem seštevku. S Suzukijem. 

Točno to,zato ne verjamem,da bi to res zanalašč delal. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, če Rossi letos ne bi vknjižil toliko ničel, bi bil tudi na koncu najhitrejši in najboljši. Je pa dejstvo, da je še vedno najhitrejši in najboljši voznik, če nima smole....ob tem bi se morali mladeniči zamisliti. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carlu čestitke, svaka mu čast. Rossi se bori kot lev, kapo dol, čeprav nisem bil nikoli njegov privrženc. Škoda mi  je bilo lani, ker bi vsekakor raje videl, da bi postal prvak Rossi kot pa Lorenzo. 

Marquez danes pač na polno in pokazalo se je, kaj sledi. Sicer pa je že prvak, tako da se mu je danes "fučkalo" in je peljal na vse ali nič.

Lorenzo....hm........hm..... verjetno ve samo on kako je na stvari.  Verjetno ne vozi nalašč tako slabo, sicer pa po drugi strani bi pa lahko, da še mal na koncu  yamahi obrne hrbet, ker mu je tudi ona in na takšen "neviden" način malo zajebava, ker ne sme testirat na ducatiju. 

Njemu je mogoče trenutno vseeno, ali je na 2.  3. mestu  v skupnem seštevku, ker je že osredotočen za naslednjo sezono. Takšni kot so lorenzo, če ni prvak, mu pade vse dol. Sploh pa njemu, ker je psihično labilna oseba.  Ampak vseeno mislim da je vsega po malem, rahlo se mu jebe, potem malo hladnejše vreme in mu psiha ne da, da bi vozil na polno, lahko tudi malo zgrešene nastavitve, slab set gum... marsikaj oz vrjetno povezano eno z drugim.

Bila je posledično dokaj dolgočasna dirka. Upam, da se na naslednji dirki udarita Lorenzo in Rossi. Čeprav vsi vemo,da v dvobojih ponavadi takratko odnese lorenzo.

lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DL650 said:

Ok, to je tvoje mnenje.
Glede na to, kakšen odnos ima pa do njega vodstvo Yamahe (prepoved testiranja Dučeja ... itd), kako bi pa potem njih poimenoval?

Heh, rec tvojmu sefu da gres mal konkurenci trenirat pa povej kaj bo reku. Drgac pa, oni ga placajo, recejo / nardijo lahko kar cjo, pa si misl kar ces. Simple as that. Period.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Rossi pravi:

Heh, rec tvojmu sefu da gres mal konkurenci trenirat pa povej kaj bo reku. Drgac pa, oni ga placajo, recejo / nardijo lahko kar cjo, pa si misl kar ces. Simple as that. Period.

Ne 100, 200% se strinjam s teboj. Kaj pa če on v svoji glavi sabotira zadevo?
Kot si rekel, oni so šefi ... kaj ga lahko doleti ... da ga predčasno odpustijo, kar bi pa njemu ta trenutek itak najbolj odgovarjalo.

Kaj si naj druga mislim, ker tak slabo še ni vozil. Tudi pogoji so bili za boljše ožemanje ročke ... itd.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa velja to kar sem ze napisal: pezde, ki si ne zasluzi bajka. Zdej pa neham, ker mi je tipo najbolj antipaticen serator in skoda vsake besede zanj.... f***n primadona brez stila...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DL650 pravi:

Ne 100, 200% se strinjam s teboj. Kaj pa če on v svoji glavi sabotira zadevo?
Kot si rekel, oni so šefi ... kaj ga lahko doleti ... da ga predčasno odpustijo, kar bi pa njemu ta trenutek itak najbolj odgovarjalo.

Kaj si naj druga mislim, ker tak slabo še ni vozil. Tudi pogoji so bili za boljše ožemanje ročke ... itd.

Sledi slaba podoba pri morebitnih bodočih delodajalcih... To se vidi takrat, ko takemu vozniku ne gre, hoče pod pretvezo slabe podpore svoje ekipe menjat delodajalca, pa ga nihče več ne jemlje resno... Kasneje je skrajni domet takih "zvezd" kakšno ameriško ali angleško superbike prvenstvo, seveda pod pogojem, da najde delodajalca, ki misli, da bi lahko krotil njegovo nestanovitnost in nelojalnost...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KennyJR pravi:

In koga je rossi danes premagal? Vinalesa, ki je bil po štartu lih tm kot pa on... Dovaja... Tud in je dost zadaj štartal, ampak naj mu bo, ga je dobro ujel... Ostalih raje ne bom našteval, ker bi jih vsak iz zadnjega mesta dol butnil... Danes je bil junak dirke tudi Smith z 8 mestom...

Millerja bi pa vrit nasuval, Nicky se je dobro držal... 

lorenza mogoče ?   niki je pa zamudil in je šel na silo v milerja pa je kasiral ..po svoji krivdi.. nikjer ne piše , da se je treba umikati tovarniški hondi z rezervnim dirkačem iz nižje kategorije , ki povrh vsega še tam ni nič posebnega - še vdm ga je letos našišal ..

pred 3 urami, DL650 pravi:

Res je!
Zanimivo, da tako brez volje vozi. Zgleda, da mora biti znotraj garaže vlka pizdarija in izredno naelektreno stanje.
Verjetno je totalno zgubil motivacijo, lahko pa da jim vrača udarec za prepoved testiranja. Zanimivo bi bilo slišat, kaj ima za povedat JLo. Danes niso bile razmere takšne, da ni mogel vozit na polno, tako, da vprašanje, kaj se mu mota po glavi.

lorenzo bo imel ob odhodu k ducatiju boljše pogoje kot jih je imel penzič ob svojem prestopu - lori bo po novem letu lahko vozil z novo ekipo .. ko je rosi prestopil ni bilo takih testiranj ..

torej je lorenzu yamaha , ki ga je plačala do konca pogodbe , omogočila dejansko boljše pogoje ob prehodu k ducatiju kot so jih rosiju.. glede na rezultate , ki jih kaže od podpisa pogodbe z ducatijem naprej mu jaz nebi dovolil nič do iteka pogodbe...

poglej si vinalesa - fant grize kolikor lahko .. to je profesionalec ne pa lorenzo ..

pred 3 urami, DL650 pravi:

Ok, to je tvoje mnenje.
Glede na to, kakšen odnos ima pa do njega vodstvo Yamahe (prepoved testiranja Dučeja ... itd), kako bi pa potem njih poimenoval?

beri zgoraj o testiranjih ne bom dvakrat eno in isto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Nearrain pravi:

Ce mu pise v pogodbi, da je dovolj, da kot  top shit dirkac samo na "uro gleda" do konc sihta...potem tvoja teorija popolnoma drzi.

če nebi bilo ekipnega prvenstva poleg tega za dirkače bi ga verjetno dala yamaha že ob podpisu pogodbe z ducatijem na čakanje ...do 01.01.2017 ..

samo plačan pa je bil kot prvak ane? 

pred 1 uro, renyy pravi:

CLorenzo....hm........hm..... verjetno ve samo on kako je na stvari.  Verjetno ne vozi nalašč tako slabo, sicer pa po drugi strani bi pa lahko, da še mal na koncu  yamahi obrne hrbet, ker mu je tudi ona in na takšen "neviden" način malo zajebava, ker ne sme testirat na ducatiju. 

Njemu je mogoče trenutno vseeno, ali je na 2.  3. mestu  v skupnem seštevku, ker je že osredotočen za naslednjo sezono. Takšni kot so lorenzo, če ni prvak, mu pade vse dol. Sploh pa njemu, ker je psihično labilna oseba.  Ampak vseeno mislim da je vsega po malem, rahlo se mu jebe, potem malo hladnejše vreme in mu psiha ne da, da bi vozil na polno, lahko tudi malo zgrešene nastavitve, slab set gum... marsikaj oz vrjetno povezano eno z drugim.

Bila je posledično dokaj dolgočasna dirka. Upam, da se na naslednji dirki udarita Lorenzo in Rossi. Čeprav vsi vemo,da v dvobojih ponavadi takratko odnese lorenzo.

lp

še dobro da se vozi izven podija..vsaj ni treba poslušat jokcanja... :P

pred 37 minutami, SF pravi:

Sledi slaba podoba pri morebitnih bodočih delodajalcih... To se vidi takrat, ko takemu vozniku ne gre, hoče pod pretvezo slabe podpore svoje ekipe menjat delodajalca, pa ga nihče več ne jemlje resno... Kasneje je skrajni domet takih "zvezd" kakšno ameriško ali angleško superbike prvenstvo, seveda pod pogojem, da najde delodajalca, ki misli, da bi lahko krotil njegovo nestanovitnost in nelojalnost...

ko mu bo iztekla pogodba - seveda je največ odvisno od samih rezultatov lorenza z ducatijem - je glede na sedanji odnos do delodajalca , od katerega prejema plačo zelo vprašljivo , če ga bo sploh kdo še hotel v tovarniški ekipi če ob prestopu ne bo aktualni prvak .. 

angleški sbk? tam ga pojejo za marendo kko je v prvih štirih dirkah sedemkrat dež :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, thumper said:

  niki je pa zamudil in je šel na silo v milerja pa je kasiral ..po svoji krivdi.. nikjer ne piše , da se je treba umikati tovarniški hondi z rezervnim dirkačem iz nižje kategorije , ki povrh vsega še tam ni nič posebnega - še vdm ga je letos našišal ..

lorenzo bo imel ob odhodu k ducatiju boljše pogoje kot jih je imel penzič ob svojem prestopu - lori bo po novem letu lahko vozil z novo ekipo .. ko je rosi prestopil ni bilo takih testiranj ..

torej je lorenzu yamaha , ki ga je plačala do konca pogodbe , omogočila dejansko boljše pogoje ob prehodu k ducatiju kot so jih rosiju.. glede na rezultate , ki jih kaže od podpisa pogodbe z ducatijem naprej mu jaz nebi dovolil nič do iteka pogodbe...

poglej si vinalesa - fant grize kolikor lahko .. to je profesionalec ne pa lorenzo ..

Pa sej mord ni treba gledat vinkota. On ma use se za dokazat. Valda je lacn.  Poglejmo kar Rossija, 2010, po kostolomu, po podpisu za ducati, ko ga je yamaha odslovila!!! S poskodovano ramo, je na M1 grizu do zadnjega metra. Kako sta se tepla u motegiju in sepangu....

 

Ne v3rjamem, da Lorezo to pocne zanalasc. To so ultra tekmovalni ljudje. Egomanjaki bi mamo povozili, ce bi stala med njimi in zmago. IMO Jorge danes enostavno ni bil sposobn odpelat bols kot je. Se bol grozno se mi je zdelo ucer u kvalifikacijah. Nism nikol dirkal, in drzavnih alpeadria in podobnih klubskih dirk nimam namena primerjat z gp. Pa vseeno, sm to dokaj natancno spremljal, in ko tam modeli natrenirajo krog, ga vozijo z majhnimi odstopanji. Ce panonio vozjo 2.00.00 nikoli ne pelejo 2.15! Ce grobnik pelejo 1.30, ga v kolkor tolk normalnih razmerah nikoli vec ne pelejo 1.36.00. Jorge je trpel na polno. 

 

Crutch pravi, da se njemu Danijeva odsotnost ne pozna

http://www.gpone.com/en/2016102335320/motogp/crutchlow-in-it-to-win-it-but-nobody-believed-him.html?refresh_ce

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Cartman pravi:

Edit: a je kdo zasledil kej, je Cal dobil jako ekstra podporo ko ni Danija? 

Nikjer nisem zasledil da bi sedaj dobil kaj večjo podporo...kolikor vem je že sredi sezone dobil boljši paket in novosti, ker baje dobro pomaga pri razvoju...upam da dobi full factory suport drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedi 5 :) 

Lorenzo je znal vozit z vijaki v ramenu pod injekcijo in prit na 5 mesto... Kaj ga muči newem...Ko mu vklopi vozi kot nor...

MM je velika senzacija... 

Ko pa gledam dirke je večina oblečena v 46 ,93 ..pol pa tu pa tam kaj drugega :D ...

Imata dober marketing? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Matej207 said:

Ko pa gledam dirke je večina oblečena v 46 ,93 ..pol pa tu pa tam kaj drugega :D ...

Imata dober marketing? :P

46 in 93 sta del marketinga.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene daje demenca. A ni nekdo jokal pri Yamahi in Ducatiju? Dajte pogledat vase, vsi smo ljudje, tudi šoferji motoGP, čeprav jih šolajo glede psihe in vsakega se da je... in zje..., sam dost časa je treba, pa ni važn kolk je šolan. Dokler bodo vozili ljudje, tj, čustvena bitja bo jokanje. Človek pač ni stroj.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, kitekatus pravi:

ker na tovarniških motorjih po besedah Kenjota bi lahko zmagovali tudi najbolj neizkušeni dirkači. 

Če si se slučajno zatipkal in z besedo Kenjota misliš mene mi prosim povej, kdaj sem jaz kaj takega rekel, ali pa vsaj pribižno nekaj v tej smeri? Kako se lahko tako butasto obnašaš in obtožuješ ljudi stvari, k jih niso nikoli niti omenili? In pol sem jaz na nivoju 10 letnika? Resno? 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!