Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Dobra dirka je bla, boj za prve tri pozicije nonstop. Škoda samo, da je Rossi malo na amatersko zaj... tist poskus prehitevanja, drugače bi še zadnji krog in malenkost šlo na polno za centimetre na stezi. Marquez pa je pokazal, da gre ornk, če se le zna umiriti in ne sili z glavo skoz zid. Lepo in čisto dirkanje na nož, kot se spodobi in pričakuje od voznikov na tem nivoju :OK:

 

Moderatorji pa bi normalnim uporabnikom foruma tudi lahko naredili uslugo in v Banovce poslali Kenjara. Bo v temi takoj manj sranja in balasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jskrablin pravi:

Dobra dirka je bla, boj za prve tri pozicije nonstop. Škoda samo, da je Rossi malo na amatersko zaj... tist poskus prehitevanja, drugače bi še zadnji krog in malenkost šlo na polno za centimetre na stezi. Marquez pa je pokazal, da gre ornk, če se le zna umiriti in ne sili z glavo skoz zid. Lepo in čisto dirkanje na nož, kot se spodobi in pričakuje od voznikov na tem nivoju :OK:

 

Moderatorji pa bi normalnim uporabnikom foruma tudi lahko naredili uslugo in v Banovce poslali Kenjara. Bo v temi takoj manj sranja in balasta.

ma pust ga, če je pa vesel, k se mu je izšlo, pa zdj lahko čez čredno prismojeno gamad udriha. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta star jih je dobu po repu, maquez noro resil padec, in zborbal za 10, Vinales pa ne vem, a fant poci pod pritiskom? Espargaro ni bil zelo dalec. Pa kaj hudica je blo z Dovijem? Zelo zadovoln za Aprilijo. Pa za Aleixa.  Zelo. Jorge tega veselja  verjetno ne deli z mano. Njegova NASA celada mi je bla topshit. Tole danes pa.....pogreb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Dobra dirka je bla, boj za prve tri pozicije nonstop. Škoda samo, da je Rossi malo na amatersko zaj... tist poskus prehitevanja, drugače bi še zadnji krog in malenkost šlo na polno za centimetre na stezi. Marquez pa je pokazal, da gre ornk, če se le zna umiriti in ne sili z glavo skoz zid. Lepo in čisto dirkanje na nož, kot se spodobi in pričakuje od voznikov na tem nivoju :OK:

 

Moderatorji pa bi normalnim uporabnikom foruma tudi lahko naredili uslugo in v Banovce poslali Kenjara. Bo v temi takoj manj sranja in balasta.

ideja bi bila, da doktorjevi pacienti :) dobijo svojo temo, ker sedaj imamo ali si za njega ali ne maraš, vmes pa nič

mitas ima tudi svojo temo npr. vsi vemo, da je najjaća, debata je le o detajlih

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale je pač ikona Moto Gp ja...... Ravno tako kot je bil Schumi v formuli...

Pa vsi vemo da ne eden ne drugi ni oz ne dirka vedno pošteno....

Ampak potrebno pa je priznat da je pri svojih letih *mojster" pa če vam je všeč ali pa vam ni...


Mimogrede, ta sezona mi je ena izmed taboljših po 6-7 letih boja med Hondo in Yamaho, je prišel čas da začnejo zmagovat tudi druge ekipe... V bistvu si te sezone nisem predstavljal z več kot 3-4 različimi zmagovalci...

Najbolj sta presenetila Jack Miller in pa Cal Cructhlow, predvsem Cal po sezonah odkar je odišel od Tech 3 ni pokazal več "znanja"....

Upam da bo naslednja sezona še boljša... Da bo Suzuki še bolj konkurenčen in da bo Lorenzo haral na Ducatiju...

 

KennyYr... Če te moti da so ljudje za Rosija se pač ugrizni :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde vidva, prosetajta malo.. Tema o Rossiju za njegove navijace se neb obnesla, ker bi nekateri se tam srali.. Sicer pa dans prvoscm MM, res mu ni nobedn mogu blizu v 2 delu dirke, JL po svojih najboljsih moceh, The doctor pa ga je mal posral v tistem ovinku in izpadel precej amatersko... BTW: Rossi je car!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, KennyJR said:

Da se poleg rossija najbolj navija za iannoneja, samo zato, ker je italijan in ima rumeno številko, ne zato,  ker bi bil dejansko komu všeč... 

wtf?

meni je Iannone faca zato,ker konstantno nabija Dovija,ki je kao dober...pa rumena številka paše na rdečo podlago,to maš pa prav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, praznaglava pravi:

wtf?

meni je Iannone faca zato,ker konstantno nabija Dovija,ki je kao dober...pa rumena številka paše na rdečo podlago,to maš pa prav 

Ko bo tale iannonne zjebal Lorenza nasljednje leto, bo kenny lahko sam tiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Arzen pravi:

Ko bo tale iannonne zjebal Lorenza nasljednje leto, bo kenny lahko sam tiho.

iz tvojih ust u božje uhe .. samo iannone dobi še kakšen tak nasvet kot ga je zgleda marc , ki se je skuliral pa pedrosa super toplo prednjo gumo pa smo preskrbljeni za naslednjo sezono..

dobra dirka .. relativno .. akcija pa ? razen jorgetovega prehitevanja vinalesa ni noben tud mrdnil ko ga je nekdo drug prehiteval.. sami mimohodi ..dolgčas ..še sezono ali dve jih bodo pri dorni šponali nazaj pa bo edina akcija v dirki postala ročna menjava in centriranje gum med dirko in zanimivost katero energijsko pijačo pije dirkač med tem ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, KennyJR pravi:

Se je doktor mal pošolal:kva2:

 

pred 21 urami, KennyJR pravi:

Horhi ga je razsul že v prvem krogu :kva2:

Dogaja, dogaja .... se kr sam s seboj pogovarjaš ??

Lorenzo je velik !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

...bumbar !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

 

Dogaja, dogaja .... se kr sam s seboj pogovarjaš ??

Lorenzo je velik !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

...bumbar !

Ne,on se s Kennyem pogovarja,ker sta približn na isti valovni...Drgač pa glede Lorenza,drug let ga bosta vsaj dva Ducatija šolala,al kako že reče nas znalac.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Cartman pravi:

Kaj pa ce bi si vsi vi pacjenti najdli svoje teme? Recmo rumena cerkev v svojo, ti s kenijem builderjem in ostalimi "super objektivnimi" alergiki na taljana pa v svoj peskovnik? 

 

Par ljudi vseeno gleda cele dirke, ne caka na prilko za padanje v pro et contra 46 delirij....

 

 

Če bi bil kdaj na motoGP dirki, bi videl, da 90% folka oddide iz dirke še pred koncem, če ni Rossi v špilu. Nekaterim je vseeno kdo bo zmagal, vendar smo ti v manjšini. 90% folka dobi rdeče pike, če to ni zdravnik ali če kaj rečeš preko zdravnika. S tem seveda ne mislim na gorskega zdravnika, kjer je tudi že veliko vernikov :D http://casoris.si/priljubljeni-gorski-zdravnik/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da če nisi Rossi, si bumbar, a ta bumbar je v tem času bil večkrat svetovni prvak in je še aktualni, odkar skupaj tekmujejo, kot je bil samooklicani medicinski brat, hja, letos bo verjetno štafeto prevzel MM, ki je tudi vistem košu kot komarčk, a glej ga zlomka, obadva nabijata patronažno sestro vsa ta leta, za hec:jezik:

p.s.  prepričan sem, da komarčk, niti pod razno, ne more biti tolk zanič, kot je bil medico brat pr Ducatiu:D 

Rossi bo prvak:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bila dirka zanimiva, sicer sem upal na mali čudež, da bo Rossi vzdržal do konca, ampak je tokrat MM bil daleč premočan. Lorenzo je tudi dobro "nategnil" tastarega na zaviranju in sploh uspel držat dober ritem, kljub slabim treningom. Vinales je kar popustil glede na super začatek. Cal je spet v pravi formi, ko je nezadovoljen z petim mestom :) Odlično se je borbal s Pedroso.

Hayden je odpeljal več kot solidno dirko in malo zasenčil Rabata. 

Prvenstvo res zgleda že dobljeno, čeprav po drugi strani ima letos MM neizmerno pozitivno statistiko reševanja praktično nerešljivih situacij, ki se lahko hitro obrne. ( v bistvu je od njega odvisno ali bo šel na zmago ali pa taktiziral....jaz bi taktiziral samo tem egocentrikom je to verjetno izpod časti :))   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, stuhec said:

Rossi je bil 

Več ne bo 

V glavnem nas več  takih,  ki nismo ROSSI

Doma na kavcu vas je vec takih, se strinjam. Na dirki vas pa kar ni, no mogoce kdo kako bucko seta, ostalo je rumeno - ze dolga leta! Pa na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, builder pravi:

vidim, da če nisi Rossi, si bumbar, a ta bumbar je v tem času bil večkrat svetovni prvak in je še aktualni, odkar skupaj tekmujejo, kot je bil samooklicani medicinski brat, hja, letos bo verjetno štafeto prevzel MM, ki je tudi vistem košu kot komarčk, a glej ga zlomka, obadva nabijata patronažno sestro vsa ta leta, za hec:jezik:

p.s.  prepričan sem, da komarčk, niti pod razno, ne more biti tolk zanič, kot je bil medico brat pr Ducatiu:D 

Rossi bo prvak:lol1:

Za MM noben ne pravi, da je bumbar, ker tudi ni. Letos je končno pokazal to, kar sem pričakoval, da bo - da se ne sili več ampak da pride do konca dirke pa magari kot 2. ali 3., tudi sam nisem Rossijev fan, a mi je Lorenzo bumbar, kar glej njegove izjave.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Rossi said:

Doma na kavcu vas je vec takih, se strinjam. Na dirki vas pa kar ni, no mogoce kdo kako bucko seta, ostalo je rumeno - ze dolga leta! Pa na :beer2:

JA IN? A so ovce u večjih čredah bol pametne, lepe in koristne od ovc u manjših čredah? Večja čreda da več mleka. To je to. Pamet je enaka. Ovčja. 

 

Ne najdem časov. Le jh kdo zvoha, naj jih pliz objavi.  

http://www.roadracingworld.com/news/zarco-tests-new-ktm-moto2-racebike-at-motorland-aragon/

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Rossi pravi:

Doma na kavcu vas je vec takih, se strinjam. Na dirki vas pa kar ni, no mogoce kdo kako bucko seta, ostalo je rumeno - ze dolga leta! Pa na :beer2:

Ne zdaj bit jezen,  ker sta te tko enostavno zmagala     :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DinDiin pravi:

Jebentis, builderja ni blo od poletja, k ga je Rossi pral :P Zdej je pa ze agresivn po tipkovnici....:lol1:

na koncu se mrtvi štejejo in samo prvak ostane v spominu, kolk dolgo je že sušno?:D

pred 2 urami, Arzen pravi:

Za MM noben ne pravi, da je bumbar, ker tudi ni. Letos je končno pokazal to, kar sem pričakoval, da bo - da se ne sili več ampak da pride do konca dirke pa magari kot 2. ali 3., tudi sam nisem Rossijev fan, a mi je Lorenzo bumbar, kar glej njegove izjave.

zame tudi Rossi ni bumbar, čeprav že predolgo smeti in jemlje sedež mlajšim in boljšim:jezik:

Lorenzo se umika, Ducati, tudi Rossi je to naredil in ugotovil, da je povprečje ali še to ne, če ni motor najboljši:P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

na koncu se mrtvi štejejo in samo prvak ostane v spominu, kolk dolgo je že sušno?:D

zame tudi Rossi ni bumbar, čeprav že predolgo smeti in jemlje sedež mlajšim in boljšim:jezik:

ne vem po katerem kriteriju ocenjuješ kdo je boljši in kdo ne, trenutno je od njega boljši le MM, ki pa nekako noče k yamahi. Lani je bil od njega boljši JLo, ki pa je že pri yamahi, je pa res precej mlajših (če smo natančni so VSI mlajši ...), vedar ne vidim nekega resnega kandidata za njegov sedež. Bomo videli kaj bo naslednjo sezono sposoben skupaj spraviti Vinales na istem (?) materialu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!