Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Ob 15. 11. 2015, bikez pravi:
pred 18 urami, Arcanewater pravi:

Na uradni strani so na voljo karte za MotoGP Austria

Jokice že jočejo, pa se sezona še ni začela.

 

pred 18 urami, Arcanewater pravi:

Na uradni strani so na voljo karte za MotoGP Austria

Smo jih že naročili,ja! :010Kar lahko kupiš danes,ne odlašaj na jutri !   :OK:                                                          Kart bo hitro zmanjkalo,potem pa :headbang:  in gledat doma na kavču !:mad:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, PERO58 said:

Kart bo hitro zmanjkalo,potem pa :headbang:  in gledat doma na kavču !:mad:

Gledat doma na kavču je itak precej bolje - vidiš več, vidiš bolje, tudi udobneje je...

Sem bil 2x Mugello, 1x Missano, pa sem dokaj odločen, da ne grem več - razen, če dobim kak 'VIP / padock pass'...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, danci1973 said:

Gledat doma na kavču je itak precej bolje - vidiš več, vidiš bolje, tudi udobneje je...

Sem bil 2x Mugello, 1x Missano, pa sem dokaj odločen, da ne grem več - razen, če dobim kak 'VIP / padock pass'...

 

Jaz tud raj dirko doma gledam. Je pa zelo fino bit tud okrog piste. Petek-sobota, je gužva znosna, po kvalifikacijah pa na gas prot domu. na F1 smo šli vedno tako, men je blo majka.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎27‎.‎11‎.‎2015‎ ‎17‎:‎35‎:‎26, Igi Pop pravi:

Doma sem obljubil, da jih prihodnje leto peljem v Brno. Kje lahko nabavim kakšne poceni karte in kdaj so cene najnižje? Predvidevam, da je podobno kot pri avionskih kartah in moraš kupit čimprej.

 

Ob ‎27‎.‎11‎.‎2015‎ ‎19‎:‎18‎:‎57, Cartman pravi:

ma nit ni kot pr avjonskih kartah. določijo ceno in prodajajo. Za 2016 jih še ni. prijavi se na njihov newsletter in boš obveščen ko začnejo predprodajo.

 

http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/tickets-2015

Letos žal ne bo tako:

 

Grand Prix 2016 - presales information

Up until 2015, Automotodrom Brno was the vendor of tickets for the Czech Grand Prix based upon its contract with the MotoGP series promoter. The declared contractual partner of the promoter for 2016 is the Association of the Grand Prix of the CR Brno founded by the City of Brno, the South Moravian Region and the South Moravian Tourism Board.

more...

Automotodrom Brno has not been requested by this Association to conduct any activity regarding the 2016 Grand Prix of the Czech Republic and is not authorized to issue or sell any tickets to the race. We also have not been informed of the price of these tickets, the organization of the spectator grandstands in 2016, the date advance tickets go on sale or the manner of their sale.

We would like to thank all fans for their understanding.

Automotodrom Brno, a.s.

 

Tudi jaz raziskujem kje dobiti karte za Brno v predprodaji (ponavadi so bile do 10 januarja skoraj 30% cenejše), če bo kdo imel kakšno pametno informacijo se priporočam :)

 

 

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎8‎.‎12‎.‎2015 at 10:13, PERO58 pravi:

To že ampak kakšna "uradna" stran?

Lani ko se ni vedelo ali bo dirka dejansko izpeljana so na automotodrombrno.cz (tam sem kupoval karte, v predprodaji so bile cenejše) objavili sporočilo da nam bodo denar za karte vrnili v kolikor dirka odpade (aha tole sem tudi na zgornji povezavi našel).

Na uradni strani MotoGP trenutno še ne prodajajo kart za Brno pa sem malo skeptičen :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner povedal da ga Ducati vabi tudi za Wild Card drikača, sam je odgovoril da dokončne odločitve še ni sprejel da ali ne, ampak da tudi če bo dirkal kakšno to ne pomeni da bi se v letu 2017 vrnil full time.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Mene zanima, če kdo pozna Mugello, oziroma kako je s tribunami :quad:

Zanima me, če se s karto  General Admission lahko hodi okoli po travnatih tribunah, oziroma za kje vse velja takšna karta ?

In od kod se vidi na TV ?

Pa mogoče še kako je s spanjem v šotoru, na kateri tribuni je to možno, oziroma da je najbližje progi ?

 

Popravljeno . Popravil SeBB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ne bo imeu več izgovorou...!   :whistle:   aja samo,da ga ne bodo škornji letos tiščali... :D

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je blo že rečeno da Michelin gume jih bodo precej upočasnile... SBK specjalka pa ima vseeno svojih 230 KM in dpreizkušene gume med drugim :D 

Prvi  podatek o novem Ducatiju za motogp. GP16D16 da tehta 157 Kg ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!