Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Vidim, da je nogometna evforija v Lj tako velika, da se nogomet ze lahko mesa z vsem.... Čestitke Olimpiji za osvojen naslov! Samo tako naprej in 2028 se boste z MB izenacili z naslovi.... Samo tolko da se razumemo, nje... ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, orcus pravi:

Vidim, da je nogometna evforija v Lj tako velika, da se nogomet ze lahko mesa z vsem.... Čestitke Olimpiji za osvojen naslov! Samo tako naprej in 2028 se boste z MB izenacili z naslovi.... Samo tolko da se razumemo, nje... ;)

 

Ja, pac dali smo si duška :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, domina pravi:

nekak ne razumem kaj si hotel z tem povedati

jaz sem bila tam in sem navijala za rossija. a sem že samo zaradi tega primitivna ali kako?? čeprav nisem tam nobenemu težila, grozila, mu žvizgala in mu :BUA: kazala? dejstvo je, da če si normalen potem tega ne rabiš delat - sploh pa ne v športu. se ti kljub temu zdi ok, da kar vse v isti koš mečes in tud meni privoščiš vse najslabše, samo zato ker je dve vrsti za mano težak ali dva, ki jebeta vse po spisku sam zato, ker ne navijajo za rossija? glede na to kaj si napisal očitno ja...

... ne vem kdo je potem tu primitiven. vzorec je namreč isti... medtem ko eni vsepovprek žvižgajo in buuujajao, ti pač lomastiš po tipkovnici.

 

 

Lej če ti nisi, je vsaj 70% drugih... Pa ni blo 70, ampak 90+... Žal rossi ne more zmagat samo za tistih 5%, poleg tega jih je še polno takih po forumih kot je ta, k so tolk subjektivni... Kar naredi rossi je legendarno, kar naredi lorenzo je glupo, tud če je isto... Razlagajo potem to, da si je že v preteklosti nadel to antipatičnost... U bistvu pa so mu jo nadeli oni, s tem, ko so začeli na tak način natolcevat... Samo nek zaplankan rossi fan ne bo tega nikoli dojel... Rossi jih je pač preveč obrnil s svojim planom, ki se je začel s tisto ančko 96ga...

 

daleč od tega, da bi komu (od dirkačev) privoščil kaj slabega, še ni bilo dirke, ki je rossi zmagal, pa da mu nebi zaploskal, ko je prišel mimo... Mogoče nebi, če bi bil lani v assnu... Ampak ko je v nedeljo odstopil sem skakal od veselja... Izključno zato, ker privoščim tem ritim od rossi raje, da dobijo tisto kar žanjejo... Spet s tem ne mislim dotično tebe, ampak na splošno in ne morem delat razlik pri tem... Žal... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

lani jih ni imel pa je bil pošolan, epsko, na zadnji tekmi

še bolje bi bil, če bi iz boxov štartal  :lol1:...

sem mislil, da si bolj intelegenten pa sam iz sebe delaš norca...   :slap:  sem skril, da še oni, ki dvomijo ne porajtajo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je tukaj veliko prijetnih navijacev prakticno vseh dirkacev, bo naslednji izpad (in vsak naslednji) kaznovan s petimi pikami. Tudi jaz sem navijac pa zato nisem ne vernik ne raja in ne jokica ali kaj drugega. 

Za sproscanje svojih frustracij pa uporabljajte zasebna sporocila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, biker77 pravi:

Glede na to da je tukaj veliko prijetnih navijacev prakticno vseh dirkacev, bo naslednji izpad (in vsak naslednji) kaznovan s petimi pikami. Tudi jaz sem navijac pa zato nisem ne vernik ne raja in ne jokica ali kaj drugega. 

Za sproscanje svojih frustracij pa uporabljajte zasebna sporocila.

Dej ti men povej o kom pa naj se pogovarjajo , kot kdo je koga in kdo ma večjega itd .....če pa misliš imeti plastično pa naj obesijo rezultate dirke, rezultate treningov in tišina, nobeden nič komentirat .......bomo videli kako dolgo boš imel palico v rokah .

Tu treba sankcionirat žalitve ne pa ostrih debat , sam kaj ko sem že iz strani moderatorjev doživel kup "komplimentov " in pristranskega dela ..........zdej me pa kar banej boli me za  tebe in MS ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..gre se za to da je veliko stvari za pokomentirat. Dirko. Vzdusje. Tu se samo obklada z vzdevki kako je kdo kreten ker navija za enega ali drugega. In kako 46 ni nic naredil v zadnjih letih. Kako se 99 obnasa in so zaradi tega vsi njegovi navijaci kreteni. In tako dalje. Se pravi popolnoma nic kar bi clovek pricakoval od odraslih kulturnih ljudi. Pa saj to ste. Vsaj ko se kje srecamo. Tukaj za tipkovnico pa obup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, biker77 pravi:

Ne..gre se za to da je veliko stvari za pokomentirat. Dirko. Vzdusje. Tu se samo obklada z vzdevki kako je kdo kreten ker navija za enega ali drugega. In kako 46 ni nic naredil v zadnjih letih. Kako se 99 obnasa in so zaradi tega vsi njegovi navijaci kreteni. In tako dalje. Se pravi popolnoma nic kar bi clovek pricakoval od odraslih kulturnih ljudi. Pa saj to ste. Vsaj ko se kje srecamo. Tukaj za tipkovnico pa obup.

Za sankcioniranje žalitev sem takoj , brezkompromisno in brez izjem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, builder pravi:

 

Bolano ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Bolano ......

Se popolnoma strinjam. Nisem navijač 99 ampak to je pa res bedno...

Glede na to da dobro poznam italjane, vem da jim družina in prijatelji pomenijo največ, zato bodo posamezniki tudi tako delali. Rossi je njihova družina in idol hkrati. Lanska zadeva sej je večini dobro vtisnila v spomin in nebo tako hitro zbledela. ž

Ampak je spet video dokaz da za tem dogodkom stoji 10 ljudi, ne pa 100.000...pač primitivci, jebiga, svet jih je poln.

Lorenzotu se bo ob posnetu spet črno nardilo pred očmi ampak jebiga, zastavo so morali kupit da so jo zažgali :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

 

ne podpiram jaz tega... to je sick na celi črti... bolj pa sem mislil s tistim da smo si dali duška, na Olimpijo in osvojeni naslov... pač, smo malo proslavili...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kennya bi mogl ohladit ze zdavnej,tip je pacient prve klase.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keny: navijaci smo krivi, da lorenzo thumbdowna in ostale neumnosti? Heh, tud prav.. Ti raj povej kdaj se zapeleva do Grobnika, bos tam pokazal pa razlozu zadeve. Te bom poslusal in z odprtimi ocmi gledal, oblubm :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny mi še vedno noče pokazat, kako se pelje motor :cry:

navijanje ja, žaljenje ne ... ok .. kakšn ćewl sm pa ke, to je pa tut use :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

Kenny mi še vedno noče pokazat, kako se pelje motor :cry:

navijanje ja, žaljenje ne ... ok .. kakšn ćewl sm pa ke, to je pa tut use :jezik:

 

jaz bi pošteno navijal za tebe, če bi dirkal na Grobniku proti Kenjijo  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja,sej za komentiranje res ne rabis izpita za motor,tko da ta del je brezveze. No,popestritev bi pa bila :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Bolano ......

Res je!
Umsko prizadeti, retardirani osebki, katere bi bilo potrebno takoj obleči v prisilni jopič in jih odpeljat.
Opažam, da se je Rossi cel moto lajf svoj pokvarjen obraz skrival za masko, katera je odpadla lani z manevrom, ki ga je storil MMu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, biker77 pravi:

Ne..gre se za to da je veliko stvari za pokomentirat. Dirko. Vzdusje. Tu se samo obklada z vzdevki kako je kdo kreten ker navija za enega ali drugega. In kako 46 ni nic naredil v zadnjih letih. Kako se 99 obnasa in so zaradi tega vsi njegovi navijaci kreteni. In tako dalje. Se pravi popolnoma nic kar bi clovek pricakoval od odraslih kulturnih ljudi. Pa saj to ste. Vsaj ko se kje srecamo. Tukaj za tipkovnico pa obup.

Potem kar začni  pri Keniju in potem lepo naprej ampak ker vem da Keni pri tebi in ostalih moderatorjih ima privilegije se ta film ne bo odvrtel ( kar mislim da je ta trol mislim na Kenija nekdo od vas !)

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Bolano ......

se strinjam BOLANO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, _luke_ said:

Se popolnoma strinjam. Nisem navijač 99 ampak to je pa res bedno...

 

Ampak je spet video dokaz da za tem dogodkom stoji 10 ljudi, ne pa 100.000...pač primitivci, jebiga, svet jih je poln.

Lorenzotu se bo ob posnetu spet črno nardilo pred očmi ampak jebiga, zastavo so morali kupit da so jo zažgali :) 

Samo popravila bi te, da je na zastavi 93, ne 99 :)

Drugače sama nisem navijačica Marqueza, ampak tole je pa res neokusno... Da potem s takimi bedarijami mečejo slabo luč na vse Rossijeve navijače. Žal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, _luke_ pravi:

Se popolnoma strinjam. Nisem navijač 99 ampak to je pa res bedno...

Glede na to da dobro poznam italjane, vem da jim družina in prijatelji pomenijo največ, zato bodo posamezniki tudi tako delali. Rossi je njihova družina in idol hkrati. Lanska zadeva sej je večini dobro vtisnila v spomin in nebo tako hitro zbledela. ž

Ampak je spet video dokaz da za tem dogodkom stoji 10 ljudi, ne pa 100.000...pač primitivci, jebiga, svet jih je poln.

Lorenzotu se bo ob posnetu spet črno nardilo pred očmi ampak jebiga, zastavo so morali kupit da so jo zažgali :) 

 

pred 7 urami, _luke_ pravi:

Se popolnoma strinjam. Nisem navijač 99 ampak to je pa res bedno...

Glede na to da dobro poznam italjane, vem da jim družina in prijatelji pomenijo največ, zato bodo posamezniki tudi tako delali. Rossi je njihova družina in idol hkrati. Lanska zadeva sej je večini dobro vtisnila v spomin in nebo tako hitro zbledela. ž

Ampak je spet video dokaz da za tem dogodkom stoji 10 ljudi, ne pa 100.000...pač primitivci, jebiga, svet jih je poln.

Lorenzotu se bo ob posnetu spet črno nardilo pred očmi ampak jebiga, zastavo so morali kupit da so jo zažgali :) 

V resnici je problem ravno to, da za takimi dogodki ni le 10 ljudi. Tovrsten dogodek ni osamljen in v resnici za takimi izgredi stoji na tisoče ljudi  in bolj malo pomaga če je ostalih sto tisoč ali pa milion povsem kulturnih Rosijevih navijačev.

Lani v Brnu je bil moj prjatelj verbalno napaden, ko je sinu kupoval kapico, le zato, ker je kupoval tako na kateri ni bila št. 46. Nič resnega, pa vendar je prvi obisk Brna, zanj zaključil s kar nekaj grenkega priokusa.

 

Nobeden še ni napisal da se je po dirki Rossi hvalil, da je bil hitrejši in da bi lahko zmagal in nihče ni napisal da je Lorenzo večkrat športno priznal, da je imel srečo. Če bi bilo obratno, bi bilo tega nekaj strani.

Tudi v tem je nekaj, zaradi tega je normalna komunikacija na forumu v bistvu nemogoča, saj je Rossijevim fenom v bistvu nemogoče dopovedati, da je nekaj stvari naredil narobe in teh stvari se je nabralo in vse se tolerirajo, ne tolerirajo, navijači jih celo podpirajo. Enake poteze so pri drugih umazane nešportne in oh in sploh obsodbe vredne. Zato ker ima oni drugi ozka usta in špičast nos.

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, exclan said:

Potem kar začni  pri Keniju in potem lepo naprej ampak ker vem da Keni pri tebi in ostalih moderatorjih ima privilegije se ta film ne bo odvrtel ( kar mislim da je ta trol mislim na Kenija nekdo od vas !)

se strinjam BOLANO!

Se strinjam tudi jaz: BOLNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Profi pravi:

Tudi v tem je nekaj, zaradi tega je normalna komunikacija na forumu v bistvu nemogoča, saj je Rossijevim fenom v bistvu nemogoče dopovedati, da je nekaj stvari naredil narobe in teh stvari se je nabralo in vse se tolerirajo, ne tolerirajo, navijači jih celo podpirajo. Enake poteze so pri drugih umazane nešportne in oh in sploh obsodbe vredne. Zato ker ima oni drugi ozka usta in špičast nos.

Eeee, točno to! Komunikacija v tej temi je takšna kot je, SAMO zaradi navijačev Rossija, ki podpirajo vsako njegovo dejanje, pa naj bo to še kako bolano. In, ker drugi ne tolerirate/mo, pač vse vedno zaide v brez vezno pisanje in se vse skupaj ponavlja iz tedna v teden.

Nekateri pač napačno razmišljate in bi želeli, da se Rossiju vsi umikajo in da se mu klanjajo. Zakaj že?
Glede na nekatere njegove zagrete prevržence, ko prebiraš komentarje, človek dobi občutek, da od vsake Rossijeve zmage dobite kakšno provizijo, tako zagreto ga zagovarjate in za vse njegove neuspehe krivite druge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!