Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Ti ne bom. Odgovarjal s tem, da je rumena žaba programiran človek za nabiranje fanov itd... 

Bolj mi je trenutno stopilo v glavo to, kdaj so nazadnje v vseh treh klasah zmagali neitaljani in nešpanci? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, KennyJR pravi:

Kaj reči glede dirke? Glavna želja, da ga rossi parkira v pesku in s tem potegne surlo vsem bednim, primitivnim, privoščljivim, večinoma slovenskim navijačem, ki so se letos obnašali še posebej glupo, se mi žal ni izpolnila. Pa daleč od tega, da bi rossiju kaj privoščil, navijačem pač... 

Opis ti kr ustreza, ni kaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Zdej nevem kaj si ti gledal, ampak pred menjavo motorja je bil lorenzo zlo blizu rossija, kot sem že včeraj napisal in je bilo vsaj 3. mesto dosegljivo... Ampak seveda, če njemu nebi olupilo gume je nebi niti ducatijem, mm nebi rabil šparat z njo in vse bi blo drugače... 

Potem je bil pa res dober, gotovo bi še zmagal. Če je bil Lorenzo pred menjavo že zelo blizu Rossija, bi s celo gumo ostale prehitel za krog in ne zaostal za krog. Z z=bano gumo je lovil Rossija in ostale pred seboj, ampak je moral zamenjati motor. Pa še mehaniki so ga za=bali, ker so mu dali motor s slicki, steza pa še mokra. To je zagotovo zarota, ker ta dobrodušna marjetica zapušča Yamaho.

(Upam, da je vsem jasen moj sarkazem v tem postu.)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će će će će 

ćakam prikaz idealne linije :jezik:

pokakani ko je treba kj narest :ras: ... gostilniških fuzbalerjev je itak preveč :dry: 

:whistle: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, jskrablin said:

Po tem se je pripeljal do cilja? Ima ludih posle rata...

 

 

pol se vprašam, kdo je pravilno ravnal. A sta dobtro odreagirala Dovi in Jorge, ko sta odstopila, in nista pokazala veselja da bi na pisto odpelala z napacnimi gumami (dovi intermedie jorge celo slick) al fant od fare Ianonne, da je s tako gumo tvegal do konca?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka! Več takih bi mogl bit! Rezultati pa pričajo o tem, kdo je imel najboljšo taktiko pri izbiri gum in kdo jajca pri odpiranju gasa. Tokrat je bil to Korl! Škoda za oba Ducatija, kar pa se Lovrota in njegovih dirk v dežju tiče, pa je moje mnenje tako, da mora svetovni prvak znati peljati tako v suhem, kot v mokrem. Žal to njemu zadnje čase ne ratuje zato si nikakor ne zasluži naziva svetovni prvak. Ata Dohtar pa 20let po prvi zmagi še vedno, kot mladenič, kapa dol.

 

Še moto2: Anthony West s predpotopnim mopedom na deseto mesto: legenda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Buzdovan pravi:

Ravno tako so govorili v F1 za Šumija, pa se ni zgodilo nič, ko je nehal. V prvenstvu WSBK tudi ni Rossija, pa še zmeraj vozijo. Tudi v drugih športih so nehale nastopati velike zvezde, pa se ni nikjer ustavil svet. Tako vidite zadeve samo vi, njegovi navijači.

no ja F1...a kdo to še gleda, pa nima veze Šumi, čeprav je bil car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

no ja F1...a kdo to še gleda, pa nima veze Šumi, čeprav je bil car.

kwa pa je F1 :?

ne gledam že cca 5 let

:ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

 

 

pol se vprašam, kdo je pravilno ravnal. A sta dobtro odreagirala Dovi in Jorge, ko sta odstopila, in nista pokazala veselja da bi na pisto odpelala z napacnimi gumami (dovi intermedie jorge celo slick) al fant od fare Ianonne, da je s tako gumo tvegal do konca?

Če, ... če bi Ianonne padel in se morebiti poškodoval bi pa vsi bili pametni, da je vedel, da s takšnimi gumami ne more vozit in da je šel z glavo skozi zid.

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

no ja F1...a kdo to še gleda, pa nima veze Šumi, čeprav je bil car.

 

pred 4 minutami, maus pravi:

kwa pa je F1 :?

ne gledam že cca 5 let

:ninja: 

Če v SLO nekaj folka več ne gleda F1, to ne pomeni, da jo drugje ne gledajo. Nismo center vesolja ;).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

Če v SLO nekaj folka več ne gleda F1, to ne pomeni, da jo drugje ne gledajo. Nismo center vesolja ;).

seveda smo :ras:

pa naše komentarje berejo .. pa podrobno analizo pnevmatik .. pa linijo vožnje spremljajo ...

nć ne veš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DinDiin pravi:

To men tud ni blo jasno, Dovi pa Lorenzo sta bla ocitno tolk razocarana, da se jima sploh ni slo nazaj na pisto, cist nezainteresirana presedlala.....pa sej razumljivo, sam vseen....js tut sefu recm, da se mi ne da delat, pa grem kr dam. :P 

Tole enostavno ni pošteno. Lorenzo je bil v 14 krogu najhitrejši na pisti (0.6s hitrejši od florescentnega) in potem zavije v bokse, ker mu porinejo pod roke motor s slik gumami. Imeli so radarsko sliko, vedeli so kakšen so razmere in ga pošljejo v dež na slik gumami. Se grem stavit, da bi vsi od nas skakali od veselja, če bi se nam to zgodilo. Konec koncev smo samo ljudje, tudi dirkači razmišljajo z glavo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, bikez said:

Tole enostavno ni pošteno. Lorenzo je bil v 14 krogu najhitrejši na pisti (0.6s hitrejši od florescentnega) in potem zavije v bokse, ker mu porinejo pod roke motor s slik gumami. Imeli so radarsko sliko, vedeli so kakšen so razmere in ga pošljejo v dež na slik gumami. Se grem stavit, da bi vsi od nas skakali od veselja, če bi se nam to zgodilo. Konec koncev smo samo ljudje, tudi dirkači razmišljajo z glavo.

ne razumem, kaj naj ne bi bilo pošteno? Fantje so narobe izbrali in uničli gume. Jorge je zelo podobno "zašuštral" lanski motegi. 

Barbera je vozil soft/soft. Marquez tudi. Aleix je napisal da so ble gume kot nove, ko mu je suzi crknila. soft/soft. Rossi je s totalno enakimi gumami kot jih je imel Jorge raztural.  Deževalo ni od 12:30 dalje, če bi bil flag2flag (kar so pričakovali v HRC) bi rabil točno slickse. za to so bli pripravljeni.  

in ko ravno omenjam Motegi, Kje je bil Dani? kaj je blo z modelom? ta letos RES trpi na celi črti...

 

edino kar res ni pošteno, pa ne leti nate osebno,  je vseprisotno forumsko pluvačenje po vsem in vsakomur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

edino kar res ni pošteno, pa ne leti nate osebno,  je vseprisotno forumsko pluvačenje po vsem in vsakomur....

Tole sem mislil ;).

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

seveda smo :ras:

pa naše komentarje berejo .. pa podrobno analizo pnevmatik .. pa linijo vožnje spremljajo ...

nć ne veš :P

 

pa treba jih nekaj naučit

Da ne bodo rekl:   nemaš ti pojma

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer zasledil...a to da se je na koncu dirke Lorenco z krogom zaostanka vrival in prehiteval tiste ki so se borili za zmago ni proti nobenemu pravilu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, _luke_ pravi:

Nisem nikjer zasledil...a to da se je na koncu dirke Lorenco z krogom zaostanka vrival in prehiteval tiste ki so se borili za zmago ni proti nobenemu pravilu?

ni, če mu niso modre zastave kazali... če so mu jih, potem bi morala slediti kazen ... itak bi sam moral vedet ... ampak .. poskušal je mal pokazat, da zna peljat, ker se je steza že kar sušila ... ker so ga že nagnali nazaj na stezo, da odsluži denar, ki ga je dobil :P

:jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, _luke_ pravi:

Nisem nikjer zasledil...a to da se je na koncu dirke Lorenco z krogom zaostanka vrival in prehiteval tiste ki so se borili za zmago ni proti nobenemu pravilu?

Ja, to je delal. Ampak pri tistih, ki so se borili za tretje mesto.

Ampak še napišem, da bi kakšen nešpanec najbrž videl modro zastavo, bo to zgolj moje natolcevanje. Bemti Dorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ditrich pravi:

:dry:

image.jpeg

Kaj to majo "nalite" gume gor, da se kr odlepi vse dol ? :)   Bog pomagaj, kaj michelin ne zna enih gum naredit, da bi zdržala teh 20-25 krogov v dirki?  Porazno.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, renyy said:

Kaj to majo "nalite" gume gor, da se kr odlepi vse dol ? :)   Bog pomagaj, kaj michelin ne zna enih gum naredit, da bi zdržala teh 20-25 krogov v dirki?  Porazno.

Lp

 

ma...kdaj je tako posploševanje postalo absolutni standard? A se res prav nobenga nič ne zanim,a, da bi malo pogledal, ne dost, malo, čist malo pogledal kaj se je pravzaprav dogajalo? Brihtovat 400km/h, Čist na suho. Porazno. Res. Porazno.

 

MM po dirki, ki jo je BTW odpelal z mehkimi in bil tretji:

 honestly the Michelin guys push to me for example to go to the hard. Because they say the soft will not finish the race if it like this 

 

 

Jorge po dirki

 also because my bike - I don’t know if it was electronically - but when the problem happened on the front tire, looks likes something was wrong on the engine. So I closed the clutch. I thought it was a problem with the tire and engine. So with two problems I decided to stop. 

 

Zelol zanimivo Bradley po dirki

The front delaminated. There was no warning, it just went. It then created an electrical issue which meant I couldn't continue, which is why I had to pit. The reason to go for that tire is I crashed on the hard one in Assen, so I went with the tire that I thought was going to be the safest for me to race.

 

 

;Francozi so nardili perfektne gume za take razmere. ampak sta jih vozila samo Crutchlow in Baz.

 

al posploševat in pluvat je res enostavno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!