Skoči na vsebino

BMW Nine T Scrambler


motolover

Priporočene objave

Ob ‎16‎.‎2‎.‎2016 at 22:29, John2005 pravi:

Realno gledano ma več funkcionalnosti kot kakšen starejši naked, pa tud širše je uporaben. Pa smo se tud s starimi nakedi povsod pelal.

Tut s starejšimi bajki se lohk kam pride.

https://www.youtube.com/watch?v=T8_rumNlHos

Če ima kdo cajt si lohk pa še cel filmček pogleda

https://www.youtube.com/watch?v=o1Tz4mu78O8

 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 7. 7. 2016 at 0:52, motolover pravi:

Na uradni strani je že:

BMW Scrambler

 

Tale odstavek se mi še posebej dopade...

Another visual highlight is the seat bench in a leather look. It is impermeable with a high level of workmanship, focusing on the authentic surface and design. Therefore, wearing clothing, such as dark washed jeans, can lead to staining of the seat bench. Discolorations and visual effects of this kind as patina are welcomed and not considered defects.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Cartman pravi:

nekje sm bral da bo okrog 11-12500. zajebi to.....

 

http://www.moto.it/news/bmw-r-ninet-scrambler-in-vendita-il-prezzo.html

pri nas glede na razliko cene med rninet in scrambler verjetno ne bo cenejši kot 13700e ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

opremo? a to kupiš agregat pa geštel pol morš pa vse ostalo doplačat da je cena čez  15???? ta naj bi bil kar dosti cenejši od r9t-ja kajne? požrešneži ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič, kolesa z naperami, ogrevane ročke in podobne zadeve se zaračunajo. Če hočeš, lahko kupiš brez in je cenejši. Sploh jih bo pa vsak kupec pritisnil na 10% popusta in ne bo stal toliko. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da na dotičnem modelu cena naraste zaradi alu tanka in platišč s špicami, to je cca 1500 eur gor. Sam bi sigurno vzel samo ASC in ogrevane ročke. Ostalo pa bi videl kasneje kako in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič je serijsko na obeh, napere le na R nineT. Ostala jajca so za doplačilo (ABS je že vsepovsod serijsko).

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je serijski auspuh .. kaj je ASC ? zdrsna sklopka ?  pa ne ločijo med izpušnim loncem in izpušnim kolektorjem .. šalabajzerji .. ne samo da ga ne kupim tud servisiral ga nebi pri takih ... http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11267933 

načeloma bi raje dodal 175e za truxton R ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, thumper said:

to je serijski auspuh .. kaj je ASC ? zdrsna sklopka ?  pa ne ločijo med izpušnim loncem in izpušnim kolektorjem .. šalabajzerji .. ne samo da ga ne kupim tud servisiral ga nebi pri takih ... http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11267933 

načeloma bi raje dodal 175e za truxton R ..

 

v primerjavi s scramblerjem?!?!?!?

 

nism tega še vidu v živo, ma na fotkah....ravnodusen nit pod razno. Zaskrbljujoče za ene sorte bmfl hejterja hehe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumphi imajo pri nas preveč navite cene. Če bi ble italijanske bi šlo. Tale BMW pride v osnovi 13.500 brez raznih popustov. Dodatne smiselne opreme je pa pomoje za 500EUR. Po testih sodeč je dober. Všeč mi je ker tak motor na nek način ne zastara. Pa še pri nakupu nisi obremenjen s primerjanjem vse elektronskih pomagal s konkurenco. Pač nima "nič" in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Cartman pravi:

v primerjavi s scramblerjem?!?!?!?

nism tega še vidu v živo, ma na fotkah....ravnodusen nit pod razno. Zaskrbljujoče za ene sorte bmfl hejterja hehe. 

jp.. ta r9t scrambler je z velikoooo manj opreme cenejši od truxton R 1200  samo 175e..

pred 5 urami, John2005 pravi:

Triumphi imajo pri nas preveč navite cene. Če bi ble italijanske bi šlo. Tale BMW pride v osnovi 13.500 brez raznih popustov. Dodatne smiselne opreme je pa pomoje za 500EUR. Po testih sodeč je dober. Všeč mi je ker tak motor na nek način ne zastara. Pa še pri nakupu nisi obremenjen s primerjanjem vse elektronskih pomagal s konkurenco. Pač nima "nič" in to je to.

a bmfle so potemtakem prepoceni ? tudi osnovni truxton z isto mašino pride 13790e http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10722854 - desni je navaden levi je R - pa ima špice že serijsko ...

r9t scrambler bi naj bila cenejša verzija r9t ..pa so naši kar lepo nabili ceno ni kaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 02. september 2016 at 2:12 PM, thumper said:

jp.. ta r9t scrambler je z velikoooo manj opreme cenejši od truxton R 1200.

 

Primerjas scramblerja s kafetarjem. To mi ne gre u glavo. Za ta dnar bi gladko mt10 kupu. Bi mel 100% bols motor kot oba skupej.....sam ne smemo tako vse povprek primerjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj mi je bil všeč Ducati Scrambler, sedaj mi je pa tale BMW zapadel za oko, čeprav ima vgrajeno serijsko napako :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Cartman pravi:

 

Primerjas scramblerja s kafetarjem. To mi ne gre u glavo. Za ta dnar bi gladko mt10 kupu. Bi mel 100% bols motor kot oba skupej.....sam ne smemo tako vse povprek primerjat...

ok če glih hočeš... razen izpuha je tisti na sliki primerljiv s t120 .. ki pa je še cenejši...  bolje ?

finta je v tem , da naj bi bil r9t scrambler občutno cenejši - malo bolj "budget" varianta - od r9t na račun opreme ...pa ni .. ima pa slabšo opremo to pa ja ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, thumper said:

ok če glih hočeš... razen izpuha je tisti na sliki primerljiv s t120 .. ki pa je še cenejši...  bolje ?

finta je v tem , da naj bi bil r9t scrambler občutno cenejši - malo bolj "budget" varianta - od r9t na račun opreme ...pa ni .. ima pa slabšo opremo to pa ja ...

 

ajaaaa. to si mislu:

On 7/13/2016 at 10:37 AM, Cartman said:

nekje sm bral da bo okrog 11-12500. zajebi to.....

 

http://www.moto.it/news/bmw-r-ninet-scrambler-in-vendita-il-prezzo.html

 

Bmflarji mal drugač razumejo budget....

 

luštn retro za luštn dnar dobimo sam pri Yamahi, ampak XSR900 ne bi primerjal s temle. in tud ni skrembler, morda pride tud to. Tale je sicer podhranjena, al ipak, lepa. 

 

2017 Yamaha SCR950 studio side view

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/5/2016 at 0:47 PM, thumper said:

finta je v tem , da naj bi bil r9t scrambler občutno cenejši - malo bolj "budget" varianta - od r9t na račun opreme ...pa ni .. ima pa slabšo opremo to pa ja ...

Po MPC je cenejši 2k, kar je za večino z normalno percepcijo občutno. In ja, ima malenkost slabšo opremo. Z enako bi stal isto, čisto logično. Kako so dosegli nižjo ceno? Cenejši tank, cenejša kolesa in cenejše vilice. NineT naj bi bil premium model, Scrambler cenejši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎06‎.‎09‎.‎2016 at 21:24, John2005 pravi:

Pejte v salon pa vprašite za konkretno ponudbo namest, da klele teorije o ceni razvijate. Men je huD.

za vsak motor kateregakoli proizvajalca se lahko dobi nekaj posebne ponudbe - ali v denarju ali v opremi. tako da ne razvijaj teorije o ponudbi ..

Ob ‎04‎.‎09‎.‎2016 at 9:46, motolover pravi:

Pozabljate, da nas tepe Pahorjev ekološki davek. Brez njega bi bili motorji in avti cenejši. 

Thumper, tu je en zate: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11272177&display=Triumph

ehh.. ni moj tip..sedel na enem pa mi ne sede ne pozicija ne razmerje ne armatura.. 8150€?? moj t100 2009 je bil 2011 pri 3052km 5990€ ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!