Skoči na vsebino

BMW Nine T Scrambler


motolover

Priporočene objave

On 12 September 2016 at 8:42 AM, thumper said:

za vsak motor kateregakoli proizvajalca se lahko dobi nekaj posebne ponudbe - ali v denarju ali v opremi. tako da ne razvijaj teorije o ponudbi ..

ehh.. ni moj tip..sedel na enem pa mi ne sede ne pozicija ne razmerje ne armatura.. 8150€?? moj t100 2009 je bil 2011 pri 3052km 5990€ ..

Ni vse v ceni. Ce ti je motor vsec ze spraskas vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, John2005 said:

Razmišlam a sem zaj... ker sem naročil motor z navadnimi feltnami. Nimam izkušenj s špriklami?!

če si predstavlaš to za svoj arhivski moped (keeper) pol zameni u špice, una 2 rora u enga pa cafe rit

drgač pa pust, bojo prsti manj trpel pri pucanju :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, John2005 said:

Razmišlam a sem zaj... ker sem naročil motor z navadnimi feltnami. Nimam izkušenj s špriklami?!

Razen, da so z naperami (za mnoge) lepše imajo kar nekaj slabih strani:

težje,

težko se čistijo,

potrebno jih je redno pregledovati,

in še kaj bi se našlo.

Prednosti kolesnih obročev z naperami so predvsem lažje popravilo in večja prožnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, motolover said:

Razen, da so z naperami (za mnoge) lepše imajo kar nekaj slabih strani:

težje,

težko se čistijo,

potrebno jih je redno pregledovati,

in še kaj bi se našlo.

Prednosti kolesnih obročev z naperami so predvsem lažje popravilo in večja prožnost. 

Nebi si mislil. Kdo pa to rihta? Take mojstre je dobro met na radarju.  Ce zbijes lito kolo res ni tezav.  neses Jermanovim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Cartman said:

Nebi si mislil. Kdo pa to rihta? Take mojstre je dobro met na radarju.  Ce zbijes lito kolo res ni tezav.  neses Jermanovim. 

Mišljeno je na poti. Boš iz npr. Maroka poslal lito feltno k Jermanu in počakal, da jo pošlje nazaj? Lokalc ti bo jekleno hitreje popravil s kladivom. Mogoče se motim, k sreči še nisem imel takega problema. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, motolover said:

Mišljeno je na poti. Boš iz npr. Maroka poslal lito feltno k Jermanu in počakal, da jo pošlje nazaj? Lokalc ti bo jekleno hitreje popravil s kladivom. Mogoče se motim, k sreči še nisem imel takega problema. 

Aaaa. Cist narobe sva se zastopla. Ajd, je 25 let stara paranoja, ampak z naperami sm mel na prvem motorju tolk slab3 volje da se jih se zdej bojim, zato sm prasal.

 

Drgac pa jekleno? Sej spriklaste majo tud alu obroce?!  Lito kolo ti popravi mal bol spretn kovac s struznico. Ker se ga dejansko z macolo spravla u red.  Kolo z naperami ima pa kolk 32? Naper? Torej je sestavljena z ene 70 kosov, in ce 2-3 napere popustijo gre hitro u kurac cel bicikl....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lite so malo bolj praktične za povprečnega uporabnika, ki se vozi po cesti. Imam na napere. Pucat je nadležno, set za flikanje vzame več placa, pa fajn je napere naštelat enkrat na sezono. Kar za večino od nas pomeni en dodaten obisk pri kakšnem majstru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, John2005 said:

Boga isusa ... zdej sm pa lih tam ko sm bil prej. Torej lepe ampak za povprečnega loleka kot sm jest boljše alu. :)

Čisto odvisno za kaj misliš motor uporabljati. Če za poziranje, moraš dati šprikle, pa naj stane kar hoče :) Za veliko voziti tudi na GSu ne motijo, jih pač ne čistiš preveč .

Menda gredo v prodajo najbolj popolnoma goli, vsaj tako so mi rekli pri BMWju. Najverjetneje bodo čez zimo razstavljeni, pobarvani in transformirani za naslednjo pomlad za pred kavarno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si dal gor ASC, gretje ročk, led žmigavce in alarm. 1000 za alu tank se mi je zdelo too much, šprikle so pa 400.

Ko pride bo treba neki naredit z nosilcem za tablico. Ostalo bomo pa vidl. Idejo sem imel da bi pokrov od cilindrov dal v črno barvo, mogoče tudi rezervoar. Hmmm. No bomo vidl. Iz sportakov na tole zadevo bo v vsakem primeru zlo zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, John2005 said:

Škoda ker pride šele konec oktobra oz začetek novembra tako, da to sezono ne bo preveč aktiven. :(

Čez zimo ga lahko celega predelaš, da ga še mama ne prepozna. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka črna opcija mi je všeč (ni sicer Scrambler). Drgač me pa firbec matra kak ose bo motor peljal. Namreč pred nakupom sem testiral polno motorjev na koncu pa kupil nekaj kar nisem probal.  ... kot vse do sedaj :) 

IMG_9003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciklistika pri vseh novejših BMWjih je odlična. Kardan se komaj kaj čuti, le na malo trši menjalnik se boš moral navaditi. Zaradi obilice uporabnega navora tako ali tako ni treba kaj dosti prestavljati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 22/09/2016 at 9:07 PM, John2005 said:

Mislim, da ja. Me prav zanima kako bo. Škoda ker pride šele konec oktobra oz začetek novembra tako, da to sezono ne bo preveč aktiven. :(

Ga že imaš? 

10 hours ago, izibajker said:

Za vse tiste ki (resno) razmišljate o nakupu, morda vam bo tole kaj v pomoč...

https://www.youtube.com/watch?v=N4hIzfHhW8k

Super posneto, krasne ceste, govori pa za zaspati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je možno, da je zgornji filmček v SLO sneman. Tam od 5 minute dalje se mi zdijo cestni količki in ceste kt bi bilo nekje pri nas, recimo v posočju snemano.

Popravljeno . Popravil map
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, motolover pravi:

Super posneto, krasne ceste, govori pa za zaspati.

V svojih postih je parkrat omenil. Portugalec, pa njegov akcent, je poiskal software za pretvorbo glasu (robotic sound), tudi zato, da je glas vedno isti. Naredi pa en tak filmček na teden, v zadnjih nekaj letih prek 150 na temo Cafe racer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!