Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

pred 14 minutami, cikadina pravi:

evo dami samo zate, k si zadnje cajte malo naprdnjen :P

http://motosvet.com/tabla/topic/10168-prvošte-si-jeno-pravu-kofetu/?do=findComment&comment=2210966

 

pa en nej malo spuca to naše smetenje.

Čemu bi bil naprdnjen? A k sem dal link na teste, kjer so pač testirali kar pač so, al ker sem 4tu odgovoril že 100tič, da z1000 potegne bolje kot fz1?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Čemu bi bil naprdnjen? A k sem dal link na teste, kjer so pač testirali kar pač so, al ker sem 4tu odgovoril že 100tič, da z1000 potegne bolje kot fz1?

 

Mene resno zanima zakaj? zakaj se ti zdi de je treba, blago rečeno, butcu vse 100X odgovort v vseh temah kjer se poserje? Zanj mi je jasno da je zgubljen primer, ampak zakaj pr hudiču vedno nasedeš?!?!!? Si ko lorenzo, zajebeš usako prilko bit tiho. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Čemu bi bil naprdnjen? A k sem dal link na teste, kjer so pač testirali kar pač so, al ker sem 4tu odgovoril že 100tič, da z1000 potegne bolje kot fz1?

ma dej no, dej. sej malo heca pa ja razumes.

te fore od quatrota kolko ima kateri koncno in podobni tehnicni podatki, me spominja na une karte z avtomobilčki za otroke. si mel par kategorij, pa ce je bil tvoj avtomobilcek v tej kategoriji najboljsi si pol pobral prijateljcku karto. in ce si mel najvec kart si bil zmaguvauc :P. samo da zdej ta veliki otroci imajo take hude masine v grazah, hocjo pa vseeno bit boljsi kot prjatlcki. ce ne drgac vsaj za sankom :D

drgac pa dejte rajs se kej o tej mt-01 napisat.

zdej bom pa res pridna pa nesmetila vec. :yea1: 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Cartman pravi:

 

Mene resno zanima zakaj? zakaj se ti zdi de je treba, blago rečeno, butcu vse 100X odgovort v vseh temah kjer se poserje? Zanj mi je jasno da je zgubljen primer, ampak zakaj pr hudiču vedno nasedeš?!?!!? Si ko lorenzo, zajebeš usako prilko bit tiho. 

Prajtu, js sm čist tiho in tipkam. :fyou:

pred 19 minutami, Nearrain pravi:

A se spet z grafi vozite?  :smoke:

A te kj srbi?

pred 10 minutami, cikadina pravi:

ma dej no, dej. sej malo heca pa ja razumes.

te fore od quatrota kolko ima kateri koncno in podobni tehnicni podatki, me spominja na une karte z avtomobilčki za otroke. si mel par kategorij, pa ce je bil tvoj avtomobilcek v tej kategoriji najboljsi si pol pobral prijateljcku karto. in ce si mel najvec kart si bil zmaguvauc :P. samo da zdej ta veliki otroci imajo take hude masine v grazah, hocjo pa vseeno bit boljsi kot prjatlcki. ce ne drgac vsaj za sankom :D

drgac pa dejte rajs se kej o tej mt-01 napisat.

zdej bom pa res pridna pa nesmetila vec. :yea1: 

Ne vem, kaj vas tok sekira, če nekdo sprašuje za moped, za katerega niso niti znani podatki, kolk potegne, pa kok bo koštal, pa mu potem človek poskuša vsaj delno pametno odgovorit....

Od vas "citiranih zgoraj" nisem videl nit enega pametnega odgovora. Ste se pa z veseljem obesili na moje pisanje.....kdo tukilele smeti? 

Rad vas ma Dami :winkiss:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

 

A te kj srbi?

Cist nc..vcas samo mau zavidam tvojmu vseznanstvu . . . k se tko na vse in na nic spoznas, pa sploh k tok dobr internet grafke furas. :lol1: 

Popravljeno . Popravil Nearrain
...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Cist nc..vcas samo mau zavidam tvojmu vseznanstvu . . . k se tko na vse in na nic spoznas, pa sploh k tok dobr internet grafke furas. :lol1: 

to pa za tiste k ne razumete pisane besede, raj potem dam risano :ras:

aja, dj povej pliiis ker pol bolj potegne MT10 al z1000? Recimo, če dam v drugo pa nabijem gas du konca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

to pa za tiste k ne razumete pisane besede, raj potem dam risano :ras:

aja, dj povej pliiis ker pol bolj potegne MT10 al z1000? Recimo, če dam v drugo pa nabijem gas du konca?

Ti bom povedal po tem, ko jo bom imel priloznost peljat.  

Prerekat se o tem sedaj, ko se niti enga motorja ni na cesti, ne v salonu  je tko mau ...brezveze, al pa nekaj podobnega. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Ti bom povedal po tem, ko jo bom imel priloznost peljat.  

Prerekat se o tem sedaj, ko se niti enga motorja ni na cesti, ne v salonu  je tko mau ...brezveze, al pa nekaj podobnega. :smoke:

Joooj pa ne no, pol mi pa vsaj povej ker bolj potegne FZ1 al Z1000? Ker ko sem video gledu se mi zdi, da je Z za en qurac, dej povej mi plis, te2 sta oba že dolgo na cesti, dej povej,?'!! no deeeeeej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Joooj pa ne no, pol mi pa vsaj povej ker bolj potegne FZ1 al Z1000? Ker ko sem video gledu se mi zdi, da je Z za en qurac, dej povej mi plis, te2 sta oba že dolgo na cesti, dej povej,?'!! no deeeeeej

Oba skpaj potegneta tok kt en rahiticen pasji kurac v primerjavi z mojo naci tuno.  

 

Srecen?  :smoke:

 

PS: in srcno upam, da bo MT-10 velik boljsa od zgoraj omenjenih hisnih pripomockov

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Oba skpaj potegneta tok kt en rahiticen pasji kurac v primerjavi z mojo naci tuno.  

 

Srecen?  :smoke:

Ne, ne verjamem, hočem video, al pa vsaj kak graf. Sicer pa MT10 bo verjetno bolje potegnil kot tvoja tuna, se mi zdi, najbrž. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

Ne, ne verjamem, hočem video, al pa vsaj kak graf. Sicer pa MT10 bo verjetno bolje potegnil kot tvoja tuna, se mi zdi, najbrž. :D

Upam . . . no vsaj teoreticno, ce drgac ne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Nearrain pravi:

Upam . . . no vsaj teoreticno, ce drgac ne. :D

Evo, končno smo dosegli sporazum in nirvano.

Upamo, da bo MT10 bolje potegnil od vseh dosedanjih mopedov. S tem je vprašanje, kteremu bolje potegne zaključeno.

Over&Out

p.s. upamo tut, da bo Yamaha, še malce popravila izgled Bumbelbija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ns naci tuna ne zanima, ker to so evropejska jajca k jih je treba skos šraufat?

torej gre mt-10 bolj k fz1 pa z1000 skupaj?? :D:D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, mladench pravi:

9.990€

ja itak ..netto..+ carina + dmv + ddv = 15996€ ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z levim očesom preletim temo, na rumeno pego mi padejo besede potegne, potegne, bolj potegne...

sem že mislil da sem na kakem kurbirskem forumu. in potem kruta streznitev... motosvet... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, ELO pravi:

z levim očesom preletim temo, na rumeno pego mi padejo besede potegne, potegne, bolj potegne...

sem že mislil da sem na kakem kurbirskem forumu. in potem kruta streznitev... motosvet... :)

samo ti je pa potegnilo poceni ... :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ELO pravi:

z levim očesom preletim temo, na rumeno pego mi padejo besede potegne, potegne, bolj potegne...

sem že mislil da sem na kakem kurbirskem forumu. in potem kruta streznitev... motosvet... :)

sam priznaj, neki časa si pa užival :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!