Skoči na vsebino

Novoletna Zabava 2015


maus

Priporočene objave

hahaha... malo nazaj smo iskali pacienta, da povabi Allo na kavo..... jest sem se pa pohvalil, da izberem prostovoljca...in VOILA.... evo tebe...  :jezik:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

ja ubistvu si kr neki zmišljuješ spet... :)  si kje videl, da se je kdo za kavo menil in zmenil? :hmm:

falim Piran in ne lokala! :bum:

In če se zmenta u Piranu v lokalu :O

pol ji edino še js ostanem, da greva na večerjo in ples ob svećah :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

...a loh jest svečo držim...  :huh:

 

ne :mad: ... postran jo boš držu in bo kaplal po men :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

hahaha... malo nazaj smo iskali pacienta, da povabi Allo na kavo..... jest sem se pa pohvalil, da izberem prostovoljca...in VOILA.... evo tebe...  :jezik:

Alla, a greš z mano ob prvi priliki na kavo?   evo, povabil sem jo... zdaj pa počakaj, da vidimo kaj bo rekla...

pred 2 minutami, maus pravi:

In če se zmenta u Piranu v lokalu :O

pol ji edino še js ostanem, da greva na večerjo in ples ob svećah :jezik:

Če se zmeniva v Piranu v lokalu? hja.... bova pa pač preko skajpa pila kavo, any problem? :lol1:

Pravkar, Zivnorc pravi:

...a loh jest svečo držim...  :huh:

 

prov vedu sem... sam je ne upaš povabit, zdaj bi se pa štulil... jao jao... kakšen moški si ti, če ne uporabljaš malizie????:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ne :mad: ... postran jo boš držu in bo kaplal po men :ras:

 

...ti bom po riti kapljal z razbeljenim voskom...   :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...ti bom po riti kapljal z razbeljenim voskom...   :ras:

ups... nadaljuj s pripovedovanjem ... bo ratalo zanimivo :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdej vidim v katero smer grejo moški.... namesto da bi se en izmed vaju opogumil in povabil Allo na kofe, se vidva pogovarjata a se bosta polivala z voskom po nagi ritki????? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

...sej sem rekel... za to ne rabiš biti pi*kica....ampak moraš imeti jajca....   :D

čak, to je tisto česar ti nimaš? :lol1::lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

čak, to je tisto česar ti nimaš? :lol1::lol1:

sj jih Alla tut nima, pa vsi za njo skačemo :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, motozajebant pravi:

Alla, a greš z mano ob prvi priliki na kavo?   evo, povabil sem jo... zdaj pa počakaj, da vidimo kaj bo rekla...

Če se zmeniva v Piranu v lokalu? hja.... bova pa pač preko skajpa pila kavo, any problem? :lol1:

prov vedu sem... sam je ne upaš povabit, zdaj bi se pa štulil... jao jao... kakšen moški si ti, če ne uporabljaš malizie????:lol1:

Seveda :)
Trenutno sem sicer naslednjih 14 dni še precej na kratko s časom, ampak v drugi polivici decembra bi šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Seveda :)
Trenutno sem sicer naslednjih 14 dni še precej na kratko s časom, ampak v drugi polivici decembra bi šlo :)

Fanta, jaz sem si zrihtal kofe z Allo..... :010

Vidva pa se polivajta z vročim voskom po ritkah.... pa kakega selfija stisnta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Alla pravi:

Pri meni ni izjem. Nikoli :smoke:

.

.... nikoli ne reci nikoli ... :sleep2:

Ob Wed Nov 18 2015 14:27:17 GMT+0100, maus pravi:

A letos bo :?

:ninja:

.

.... torej ....

.... a letos bo ??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

bo :jezik:

.

.... fajn ... :)

... dejte čimprej ... :eek:

 

 

 

.

ps.

... kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, dečki (in pupce) ludwig_02.gif

sam v infoludwig_10.gif : Ker vidim da z vami meglenkoti ne bo nč glede organizacije, ste vedno vabljeni na Vipavsko. Vipavska/Goriška MS sekcija ima ob petkih sestank...ups...ludwig_37.gif...hotu sm napisat novoletno MS zabavo :D

Okrepčevalnica Nataša, Prvačina, vsak petek v tednu, mesecu in letu, ob 20h ludwig_13.gif. S seboj lahko seveda pripeljete tudi svoje ludwig_40.gif, edini pogoj je da niso preveč ludwig_39.gif. Če nas slučajno ni, pomeni da smo šli na palačinke v pizzerijo Grad v Ozeljan ludwig_02.gif

 

VSI ste ludwig_38.gifludwig_38.gifludwig_38.gif , tisti k smo ga že skupej ludwig_44.gif in tudi tisti, ki se bomo šele v živo prvič ludwig_45.gif.

 

PS:jutri NE odpade

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ferrarist pravi:

ej, dečki (in pupce) ludwig_02.gif

sam v infoludwig_10.gif : Ker vidim da z vami meglenkoti ne bo nč glede organizacije, ste vedno vabljeni na Vipavsko. Vipavska/Goriška MS sekcija ima ob petkih sestank...ups...ludwig_37.gif...hotu sm napisat novoletno MS zabavo :D

Okrepčevalnica Nataša, Prvačina, vsak petek v tednu, mesecu in letu, ob 20h ludwig_13.gif. S seboj lahko seveda pripeljete tudi svoje ludwig_40.gif, edini pogoj je da niso preveč ludwig_39.gif. Če nas slučajno ni, pomeni da smo šli na palačinke v pizzerijo Grad v Ozeljan ludwig_02.gif

 

VSI ste ludwig_38.gifludwig_38.gifludwig_38.gif , tisti k smo ga že skupej ludwig_44.gif in tudi tisti, ki se bomo šele v živo prvič ludwig_45.gif.

 

PS:jutri NE odpade

Tuki pa pridem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

ej...motozajebant... Allo povabi na kavo... pa se bosta zmenila v podrobnosti....

:D

Pravi, da ni izjem. Se prau trio: šporget, pralni stroj in likalnik laufa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Tuki pa pridem :OK:

Ma da te ne bo po poti strah, lohko u wajdušni pobereš še damija. Pa Keiko je potrdila prihod, lohku pridesta skp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Ferrarist pravi:

ej, dečki (in pupce) ludwig_02.gif

sam v infoludwig_10.gif : Ker vidim da z vami meglenkoti ne bo nč glede organizacije, ste vedno vabljeni na Vipavsko. Vipavska/Goriška MS sekcija ima ob petkih sestank...ups...ludwig_37.gif...hotu sm napisat novoletno MS zabavo :D

Okrepčevalnica Nataša, Prvačina, vsak petek v tednu, mesecu in letu, ob 20h ludwig_13.gif. S seboj lahko seveda pripeljete tudi svoje ludwig_40.gif, edini pogoj je da niso preveč ludwig_39.gifČe nas slučajno ni, pomeni da smo šli na palačinke v pizzerijo Grad v Ozeljan ludwig_02.gif

 

VSI ste ludwig_38.gifludwig_38.gifludwig_38.gif , tisti k smo ga že skupej ludwig_44.gif in tudi tisti, ki se bomo šele v živo prvič ludwig_45.gif.

 

PS:jutri NE odpade

...a ni zanimivo.... če bi rekli, da gremo v palačinkarno na pico... bi se pa vsi zgražali....   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

...a ni zanimivo.... če bi rekli, da gremo v palačinkarno na pico... bi se pa vsi zgražali....   :D

...če dns častiš, oblubim da bom zrihtu da se ne bo nobedn zgrozečegroznoval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!