Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 25 minutami, ELO pravi:

ja, ti, k si bil letos na elefantih pa si izkušen maček. vsemogočni ti, ki s švicarskim nožkom in vžigalico narediš nuklearni paverplent.

ti, ki si moraš v boju z medvedom nadeti boksarske rokavice, da ga ne pokončaš že s prvim zamahom...

ti, ki si ata mamut, jaka veliki, jaka grozny.

itd, itn, tdi, fsi, gdi...

 

 

mi, šminkerji in 3.14čke pač rabimo malo več priprav.

No, končno je nekdo ugotovil in začel cenit pridnega, neustrašnega, lepega, pametnega, zabavnega in vsesplošno idealnega MENE. No, res priznam, da imam eno mičkeno napakico.... rad lažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Dr_Jakob pravi:

No, končno je nekdo ugotovil in začel cenit pridnega, neustrašnega, lepega, pametnega, zabavnega in vsesplošno idealnega MENE. No, res priznam, da imam eno mičkeno napakico.

UuuuUuuuu de se ti vseen nisi en mal precenu? :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni že pripravljeni, jst se še pogajam če bom dubu petek in soboto fraj (nazadnje reku šef da se ne strinja z mojim dopustom) ampak upanje umre zadnje, pravijo.

Pa sej vsak dogodek je teba baje prijavit, tudi za kurjenje na odprtem moraš klicat gasilce in jih opozorit da ti kak sosed ne pošlje cele brigad ena vrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šef ima čisto prav, če mu boš povedal kam greš pa sploh odpade.  Če ti da frej za cel vikend popivanja in spanja na prostem, boš v ponedeljek na bolniški. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, smasher pravi:

eni že pripravljeni, jst se še pogajam če bom dubu petek in soboto fraj (nazadnje reku šef da se ne strinja z mojim dopustom) ampak upanje umre zadnje, pravijo.

Pa sej vsak dogodek je teba baje prijavit, tudi za kurjenje na odprtem moraš klicat gasilce in jih opozorit da ti kak sosed ne pošlje cele brigad ena vrt.

Bučman. Namest, da bi zbolel, (kar v resnici boš :D haha)

p.s. Prijava je pravzaprav strašansko simpl. Stane 0, vzame pa kake uro časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Dr_Jakob pravi:

Jebentiš, jst sploh nimam še nč pripravljen...

HAHA, sej rabim sam cca 10 minutk :D

Itak, k si bil pa z Micko že 3x gor, da si si vse strogal do placa. 

Da se nisi preveč naduval na elefantih in te naše Mamute sedaj jemlješ preveč zlahka ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I can't even...

joff.png

pred 2 urami, Ni3ous pravi:

Itak, k si bil pa z Micko že 3x gor, da si si vse strogal do placa. 

Da se nisi preveč naduval na elefantih in te naše Mamute sedaj jemlješ preveč zlahka ?

Kwajdej, pussy, jst sm bil na elefantih! In to enkrat, a prou al kwa!?

monkeys11.gif

 

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Dr_Jakob said:

Kwajdej, pussy, jst sm bil na elefantih!

monkeys11.gif

 

 

ejga, glej da se ne boš letos zopet na skrivaj ušunjal v hišo in prenočil v topli postelji, OK?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, ELO pravi:

 

ejga, glej da se ne boš letos zopet na skrivaj ušunjal v hišo in prenočil v topli postelji, OK?

To se ti z Avtomotom zmen, da nau več une zastrupljene medice nosu na Mamute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, SF pravi:

Aja? A si posteljico pobruhal? Hehehehe

Ne, posteljice nisem niti videl, sem pa kako uro prespal v objemu moje najljubše prijateljice precej belega videza, nekam hladna je bila, kot bi bila iz keramike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ELO pravi:

 

mhmmmmmm.....

 

puke.jpg

 

KDAJ SI ME USPEL SLIKAT!??!!?! Banda ušiva neslišna!

EXTRA EXTRA, READ ALL ABOUT IT. ČIST SVEŽA NOVICA Z MAMUTPLACA; NEKAJ BELEGA JE PO TLEH!!PART_1455087348442_part1.jpg.79d5ffd9b83

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Dr_Jakob pravi:

SARMA je bla, ne segedin.

Mogoče nekoč ! Dobro veš, da je strokovna komisija v sestavi: žganje, travarica in pivo nedvoumno ugotovila, da je tvoja, tako imenovana sarma ob "velikem poku" spremenila molekularno strukturo. Sledi vzorcev, ki so bile vzete z mojega frisa, moto jakne le-to samo potrjuje. Tudi odvzeti zvorec B, odvzet naslednji dan iz foto torbice je potrdil, da gre sigurno za SEGEDIN. Pika !  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sušen segedin? Wauuuu ideja za drugo leto! To imamo lahko za pijačo in hrano dobrodošlice. Ponekod imajo kruh, sol in žganje, pri nas bomo imeli pa segerinov čips in mamutove solze!!! Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!