Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

To je vse relativno, po nemških standardih je po slo cestah celnkup takih kant, tako danje uprašanje al mora bit na nizozemskem vredno 500€ al pri nas? Čeprav če pogledaš, megan, xara, bravo, marea letniki 98 grejo glih za take cene pa niso kante od avtov. 

(Sej če ne uspem popravit yomahe si bom dal buget cca 400€ pa našu nou mamut bajk, svašta se da najt za tak dnar :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

StaraFeltna, greva drugo zimo na mamute lahko skupaj, boš vidu da za metat potleh je čisto dobr poceni motor, že tko sm bil pred trojanami 3x potleh, pol ko je cesta zavila na gozdno pot sm pri številki 10 nehau štet. 

Glede izpravnosti, sem kupil yamahco za cca 300, vse kar sem vložil je bilo 2 litra olja, filter in zadja guma + čiščenje, štelanje, in dve piksni 3 v 1 (kao antikorozin in barva vse v enem) in je šla čez tehnični, to da laufa za en K.. je druga stvar ampak registracijo ima.

 

In ena izmed teh kategorij na garbiđ ranu so tudi mopedi če sem prau videl, ali pa sem narobe razumel, nekaj piše max 49cc, samo nimam pojma o nizozemščini.

ps: sicer še ne vem če bom smel privlečt še en motor za hišo, če kdo od mamutov ve za karkoli od 250cc gor v rangu 400€, naj sporoči (imel sem neke plane privlečt nekaj iz IT ma me je birokracija ustavila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Enega Mamuta sem srečal v Paklenici :) a si bil ti Dr_Jakob :lol1:

13975268_1727126934213507_61106096394188

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

zdaj pa res, hehe...

včeraj je bil pravi izziv priti gor. več kot 20 na cesto podrtih dreves.

danes sem ponovno usposobil kamero, v torek jo nesem gor, tako da bomo lahko imeli redne update.

201611121120372.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ELO pravi:

ne moreš no...

lahko pa en vikend v hiši prebijemo vikend, pa pametujemo ko tavelki...

evo, en detajl poti.

dsc0116.jpg

Kaj si te pol Pohorja zlamo da si gor prišo!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!