Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

nevarne in močne svari so v majhnih flaškah, sam kurc ko je drek za analizo tudi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa pocas ni vec res. Stari znanec policije nas je spet prijavil na PP Slovenjske Konjice... jao

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ELO pravi:

obvezna oprema letošnjega mamutovanja:

Razno_vrtni_lealnik_z_zloljivim_sennikom

Se strinjam. POD POGOJEM, da tole reč pripelješ gor Z MOTORJEM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, avtomoto pravi:

Mogoče je pa še kaj upanja za "majmune" upss mamute . . ?

:hmm:

 

webcam1.jpg

Mislm,da zate ni več upanja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, avtomoto pravi:

To jaz že dolgo vem . . . ..  :whistle:

 

 

Ej, a to je moja Hongda na sliki zgoraj levo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, sej super, da ste me videli na ET in tko naprej, ampak tole ni tema o ET, ampak o Mamutovanju. To da bi lepo prosil, če slike z ET prestavite v temo o ET.

Hvala, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Dr_Jakob pravi:

Fantje, sej super, da ste me videli na ET in tko naprej, ampak tole ni tema o ET, ampak o Mamutovanju. To da bi lepo prosil, če slike z ET prestavite v temo o ET.

Hvala, J

Dej ne bit tečen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja zima nas ni obdarila s snegom in nizkimi temperaturami , v državi pa vlada gospodarska kriza. Na mamutovanju uradno ni nikakršnega programa, zato so nas z ministrstva za zdravje opozorili, da je skrajno nezdravo, če ljudje ležijo ob ognju s polnimi trebuhi in teh zaužitih kalorij ne porabijo. Zato je direktorat za prehrano pri tramvajkomandi mamutovanja soglasno sklenil, da letos ne bo tople hrane. Vsak udeleženec bo dobil kos kruha, kumarico, pol čebule poljubne velikosti, dve rezini salame znamke fake Poli in gobico sumljivega porekla.
Pritožbe na ta sklep sprejema brezpravna služba mamutovanja. Obravnavane bodo vse pritožbe, ki bodo prispele od 30.2 do 31.2. na sedež mamutovanja z obveznim pripisom  "za tramvajkomando".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, glede na vremensko napoved je res najbolje razmisliti o tem, da naredimo kot so z zlato lisico.

da odpovemo vse skupaj.

komu se pa da gor vozit po normalno prevozni cesti??!!?? totalno brez gušta!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!