Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Tole pa pomeni bit počen u božju mater:

Aja, da bo "on topic" - zanima me, kateri motor je to na 1:42 ;)... ja, un ta moder :P.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twak:

Dress to slide not to ride ...  me kr mal stisne pri srcu, ko gledam vse vas kratkohlačnike na ta težkih ... pa vseen "mal" po gasu na ravnincah, a ne?:quad: Raje malo švicnem kot da mi 200kg pritisne na gol gleženj in podrajsa ene 50m.

Popravljeno . Popravil Belaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en papež na motorju..

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/posnel-nevarno-voznico-in-to-prijavil-policiji.html

https://twitter.com/surfon

Upam, da je to bolj izjema kot pravilo.. ker če si bomo za vsako bedarijo začeli gledati pod prste, potem ne bomo res nikamor prišli..

Je pa res storila "bedarijo in pol"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Izek said:

Še en papež na motorju..

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/posnel-nevarno-voznico-in-to-prijavil-policiji.html

https://twitter.com/surfon

Upam, da je to bolj izjema kot pravilo.. ker če si bomo za vsako bedarijo začeli gledati pod prste, potem ne bomo res nikamor prišli..

Je pa res storila "bedarijo in pol"..

Tole verjetno bolj paše v cestno nabijanje, če ne kakšno svojo temo...

Sem mnenja, da bi morda koristilo če bi bilo takih prijav več (domnevam da je takšnih prijav s strani motoristov ki imajo kamere kar nekaj vsak dan, samo ne pridejo v medije, ker niso takšne neumnosti), vsaj za nevarne situacije.

Ker to kar se trenutno dogaja na cestah v sloveniji je čisto izrojeno. 

Sem sam rszmišljal da bi kupil dash board kamero, in vsakega ki mi v nepreglednem ovinku pelje čez črto po moji strani ovadil (če v levem nepreglednem ovinku vidim kolesarja, začnem kar bremzat, ker če bo za njim prišel še avto, bo obvezno prehiteval po mojem pasu), in še odškodninsko tožil zaradi namernega ogrožanja mojega življenja. To kar se dogaja sedaj ne pelje nikamor več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi del moto fure...ostalo sledi. Ignoriraj bedno muziko prvi 2 minuti, kasneje je vse boljše. :) Malo Srbije, res malo in Transalpina, ter nekaj posnetkov s službenega obiska na HE Đerdap mimogrede. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hard enduro is hard... je pa res da so nekatere hard oz extreme enduro dirke postale kr konkretna neumnost. Ko enkrat niti najboljši na svetu ne morejo motorja spravit preko ovire brez pomoči ene treh al pa štirih gledalcev... pol zadeva nekak nima smisla. Ko da bi na dirki F1 postavili tako ozko šikano, da bi moral voznik ven, pa malo naprej nazaj dirkalnik tiščat.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je samo še gladiatorstvo za gledalce. Nihče več ne gleda na tekmovalce. In ker je moški ego večji od zdrave pamete, se tudi nobeden ne zbuni, da ne bi ispadel "pička". Lom motorjev in poškodbe....takih kozlarij ni niti za gledat.

So pa Romuni znani po teh extremih. Tudi pri štirikolesnikih prirejajo najzahtevnejšo extrem "dirko" (bolj boj za preživetje)...mislim, da sploh ni nobenega, ki bi prišel cel do cilja....brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi del ene super moto ture (ja, saj vem, eni greste v Romunijo na vikend izlet :) ), ampak posnetki so pa super izpadli, več kot dobrodošli ste za komentarje, deljenje, všečke, kritike... Uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MarkoR pravi:

Drugi del ene super moto ture (ja, saj vem, eni greste v Romunijo na vikend izlet :) ), ampak posnetki so pa super izpadli, več kot dobrodošli ste za komentarje, deljenje, všečke, kritike... Uživajte!

...hmmm...kdor gre v Romunijo na vikend izlet ima zeellooooo dolg vikend...ali pa gre tja in nazaj nabijat kilometre...ker kaj več v dveh dneh ne moreš naredit. Drugače pa fajn turca tale tvoja...Romunija je vedno zanimiva in vsako leto z boljšimi cestami....kar mene sicer ne veseli, če sem odkrit, ker počasi postaja destinacija za vse wanna-be "adventure" rider-se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo manj motoristična vsebina, pa vendar sem se odločil deliti med Vas en poseben kanal. Gre se za neke vrste fitnes-motokros naravnano vsebino. Prijatelj RJ iz amerike, fitnes trener, fizioterapevt in maser se je odločil za ustvarjanje vsebine namenjene predvsem motokrosistom. Pokaže različne vaje za moč kot za gibljivost. Prav tako ima fitnes programe z obtežitvijo kot brez. 

Predstavljam ga pa z videjem, ki je lahko zelo koristen tudi ostalim motoristom. Gre se za bolečine v spodnjem delu hrbta katere nas ima veliko ljudi. S temi vajami mi je zelo pomagal. Prav tako je hrbet veliko manj utrujen ob daljših vožnjah. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obljuba dela dolg, objavljam svoj prvi film posnet na zadnji dvo dnevni furi. Posneto s kamero SONY FDR-X1000VR. Ker sem snemal in obdeloval prvič, bi bilo lahko marsikaj še boljše, vendar vaja dela mojstra. :D Zadnji dan je konkretno skrajšan, ker mi je zmanjkalo baterije, naročenih rezervnih baterij pa še nisem dobil. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8/4/2017 ob 20:35, smasher pravi:

 ta bi bla za na mamute :P

Ovi GS rajder pa naj rajš ostane na asfaltu... suhem asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En del sobotne fure z zeno - ce se ze vozi, pa naj se snema malo ;)

Vzpon od Löllinga na Klippitztörl (1642m) po L91.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!