Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Najboljša izjava: "Motorist mora gledati za tri....", skratka predvidevati neskončno. :sleep2: 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Janezs pravi:

A se kdo prepozna? Mislim, da sem vidu @Dami - jevega Super Duka GT. 

http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-in-izjave-dnevnik/174458411

lp

1.03 je na sliki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Solidarnost!

 

 

Jeah pa solidarnost,  a si predstaulaš. da se ti uzad u autu na urgenco peleš, k ti je recimo pol roke odbil?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Solidarnost!

 

Nekaj takšnega, čeprav iz drugačnih razlogov,  menda Maus organizira na vrhniškem klancu! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Kakšna solidarnost ? 

Tadva modela (glavna akterja tega šova) bosta svojo zaroko ziher šerala po vseh možnih soc. omrežjih. In doživela svojih 5 minut slave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, izibajker pravi:

Tadva modela (glavna akterja tega šova) bosta svojo zaroko ziher šerala po vseh možnih soc. omrežjih. In doživela svojih 5 minut slave...

Potem verjetno ne bosta imela nič proti, ko se bo skozi njuno hišo zapeljal tovornjak. Pač, solidarnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Kakšna solidarnost ? 

Model, sigurno so jim hoteli (motoristom) dvigniti cestnino in so malo demonstriral, kar se pri nas ne bo nikoli zgodilo. Drugače pa še sanjaj naprej.

pred 1 minuto, solorider pravi:

Model, sigurno so jim hoteli (motoristom) dvigniti cestnino in so malo demonstriral, kar se pri nas ne bo nikoli zgodilo. Drugače pa še sanjaj naprej.

Sem sedaj še le videl poroka, sem mislil prvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, solorider pravi:

Model, sigurno so jim hoteli (motoristom) dvigniti cestnino in so malo demonstriral, kar se pri nas ne bo nikoli zgodilo. Drugače pa še sanjaj naprej.

Sem sedaj še le videl poroka, sem mislil prvo.

Naj se gredo to huliganstvo v svojih hišah in ne na javnih cestah. In solidarnost ni prava beseda. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bomo tut mi huligani k se bomo tko vozili po Vrhniškem klancu gor pa dol :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Naj se gredo to huliganstvo v svojih hišah in ne na javnih cestah. In solidarnost ni prava beseda. 

Se opravicujem, ker nisem prebral naslova, sem sele po izibajkerjevem postu pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

Se opravicujem, ker nisem prebral naslova, sem sele po izibajkerjevem postu pogledal.

Če drži kar piše v naslovu videoposnetka (Marriage proposal) je frajer tam sredi avtoceste zasnubil svojo bejbo. In za to angažiral par sto frendov za asistenco, pa še ac so zaprli... Totalno samovšečno in brez stila.

Kolmanova poroka pod taktirko Satanov je bila prava filmska zgodba v primerjavi s temi norci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!