Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

in nadaljevanje iste grupe :lol1:... Dizaster vejting tu hepen :P...

Neprilagojen program mladih :jezik:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/9/2017 at 0:20 PM, GoBobi said:

in nadaljevanje iste grupe :lol1:... Dizaster vejting tu hepen :P...

Neprilagojen program mladih :jezik:...

Ajd!

To je tak dvorezni meč.

 

Če zadevo podpiraš si pač kreten, če pa poveš da je neumno izpadeš "hejter" in si nevoščljiv.

Tako glupega posnetka in tako zabitih primerkov že dolgo nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, SMX17 pravi:

Tako glupega posnetka in tako zabitih primerkov že dolgo nisem videl.

No, v takem mišljenju se jaz najdem... Sem že malo starejši, pa zato verjetno :P.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/9/2017 ob 12:20, GoBobi pravi:

i

 

Včas je bla JLA, pol smo mel SV, ki sta pristrigla krila takilim petelinčkom. Ena bolj druga manj.  Najbolj me skrbi, ko bo ta generacija vodila Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je odpovedala primarna socializacija. Temu primerno tudi sekundarna ni bila uspesna. In pa, taki primerki nikoli ne bodo vodili drzave ali cesa podobnega, ker jim "sito" to ne bo dopuscalo. 

V JLA in v SV se taki primerki niso socializiral ampak samo "dali v ilegalo" za 18 oz. 7 mesecev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/9/2017 ob 12:20, GoBobi pravi:

Neprilagojen program mladih :jezik:...

Tile so dobri kandidati za naslednji TRAGEDIJA naslov v Slovenskih Novicah. Se je tip nekaj pištoljil v offroad FB skupinah... pol pa je bil slabe volje ko ga je folk steral v tri pičke materine. Motorja pa itak ne zna pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tu je odpovedala primarna socializacija. Temu primerno tudi sekundarna ni bila uspesna. In pa, taki primerki nikoli ne bodo vodili drzave ali cesa podobnega, ker jim "sito" to ne bo dopuscalo. 

V JLA in v SV se taki primerki niso socializiral ampak samo "dali v ilegalo" za 18 oz. 7 mesecev!

...samo dodam, da so se naučili sobivanja z diametralno nasprotnimi ljudmi, s katerimi (če za model vzamemo "povprečneža") razen: "dva mesna bureka in en jogurt" iz ene skrajnosti in: "država mi rubi neupravičeno, pomagajte mi prosim s pravnim nasvetom" iz druge skrajnosti, nikoli ne bi pomenkovali 7,12 ali 18 mesecev in vedeli o njih kaj več kot ime in priimek :).

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, skalar36 pravi:

Včas je bla JLA, pol smo mel SV, ki sta pristrigla krila takilim petelinčkom. Ena bolj druga manj.  Najbolj me skrbi, ko bo ta generacija vodila Slovenijo.

ne more bit slabše od zdaj kdor jo vodi!

pred 8 minutami, jskrablin pravi:

Tile so dobri kandidati za naslednji TRAGEDIJA naslov v Slovenskih Novicah. Se je tip nekaj pištoljil v offroad FB skupinah... pol pa je bil slabe volje ko ga je folk steral v tri pičke materine. Motorja pa itak ne zna pelat.

zakaj - moralizator?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, exclan said:

zakaj - moralizator?

Vzrokov je veliko:

- pomanjkljiva vzgoja, pogosto gre za otroke staršev, ki nimajo časa in volje da se ukvarjajo z vzgojo

- iskanje mej je značilno za najstniško obdobje, v nasi varni družbi pa je enostavno povleci neodgovorno obnašanje tudi v kasnejša leta, saj nam družba pomaga nositi posledice nasih bedarij

- zraven dodaj se lahkotnost samodokazovanja na sodobnih druzbenih omrezjih, pa imamo to.

Eni imamo srečo pa preživimo to obdobje brez trajnih posledic, za mnoge pa streznitev nastopi s tragičnim dogodkom, v srečnem primeru najebe krivec, pogosto pa se mnogi nedolžni.

Saj verjetno si potem spraševal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:

ne more bit slabše od zdaj kdor jo vodi!

zakaj - moralizator?

Vozi 450 kros mašino brez opreme. Na glupi betici sicer ima čelado, sam sumim da je to bolj zato, da mu skoz ušesa preveč prepiha ne dela. Za resno poškodbo je dosti da ti tačka za noge zagrabi gleženj ko se zvrneš... pa bo šlo meso do kosti dol. In bo invalid, zanjga bomo pa vsi ostali plačevali davke.

Na onem posnetku z avtom se vozijo naokoli neprivezani. Kar je super za ščistit genski bazen, ko se enkrat zgoni v eno drevo. Ker omenjanjo illegal driver-ja, je verjetno idiot za volanom brez izpita. Mero poguma pa kažejo s tem da se razbežijo ko kure brez glave takoj ko kilometer pred sabo vidijo policijski avto.  Če je tako badass mamojebać, se naj gre z njimi kak drag race. Sam pol bi bli policaji krivi, ko bi se neprivezan zabil v kako drevo pa krepnil. Poglej si še kake druge posnetke tega nedojebanega majmuna. Na enem se s svojo CRF-ko zaganja proti kmetu v par tonskem traktorju. Take slej ko prej sreča lastna karma. Pol pa je jeba... za njih. Jih par poznam. Do 30 nekaj so prigurali... zdaj pa plačujejo za nazaj. Oni, ki so ostali živi. Vsi namreč niso.

 

Podpisan,

Moralizator Veliki

 

p.s. Sej razumem da ste eni kontra vsemu, še najbolj pa zdravi pameti. Sam resno, dajte se kdaj vprašati, kake cepce zagovarjate.

p.p.s. Si kdaj vidal kaj se zgodi z nepriveznim človekom, ko z avtom sfali cesto? Jaz sem. Ni prijetno.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak sem mislil,da honda bolj ženski motor:whistle:

Tipoma pa svaka čast nad vzdržljivostjo..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Vozi 450 kros mašino brez opreme. Na glupi betici sicer ima čelado, sam sumim da je to bolj zato, da mu skoz ušesa preveč prepiha ne dela. Za resno poškodbo je dosti da ti tačka za noge zagrabi gleženj ko se zvrneš... pa bo šlo meso do kosti dol. In bo invalid, zanjga bomo pa vsi ostali plačevali davke.

Na onem posnetku z avtom se vozijo naokoli neprivezani. Kar je super za ščistit genski bazen, ko se enkrat zgoni v eno drevo. Ker omenjanjo illegal driver-ja, je verjetno idiot za volanom brez izpita. Mero poguma pa kažejo s tem da se razbežijo ko kure brez glave takoj ko kilometer pred sabo vidijo policijski avto.  Če je tako badass mamojebać, se naj gre z njimi kak drag race. Sam pol bi bli policaji krivi, ko bi se neprivezan zabil v kako drevo pa krepnil. Poglej si še kake druge posnetke tega nedojebanega majmuna. Na enem se s svojo CRF-ko zaganja proti kmetu v par tonskem traktorju. Take slej ko prej sreča lastna karma. Pol pa je jeba... za njih. Jih par poznam. Do 30 nekaj so prigurali... zdaj pa plačujejo za nazaj. Oni, ki so ostali živi. Vsi namreč niso.

 

Podpisan,

Moralizator Veliki

 

p.s. Sej razumem da ste eni kontra vsemu, še najbolj pa zdravi pameti. Sam resno, dajte se kdaj vprašati, kake cepce zagovarjate.

p.p.s. Si kdaj vidal kaj se zgodi z nepriveznim človekom, ko z avtom sfali cesto? Jaz sem. Ni prijetno.

In iz katere besede si ti razumel ali videl da sem >vsemu kontra< ??? a če vprašaš res malo sarkastično ampak VPRAŠAŠ moraš še balast dodat a ti tako funkiciniraš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

a če vprašaš res malo sarkastično ampak VPRAŠAŠ moraš še balast dodat a ti tako funkiciniraš??

Jaz funkcioniram ko cvajer. Malo me naviješ, pa skočim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!