Skoči na vsebino
Noise

Moto video posnetki

Priporočene objave

Zivnorc    15403
Zivnorc

... revce čakajo, da avtomobili zbijejo kakega ptiča... zajca... ježa, potem pa še same nasankajo, ko z asfalta pobirajo "sveže meso"...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jamar    93
jamar

Korak naprej k boljšemu zvoku pri snemanju z GoPro Hero5. Sem dal skupaj posnetke kjer snemam z kamerinim mikrofonom v skeleton ohišju, vodotesnem super suit ohišju in pa ob snemanju z zunanjim poceni mikrofonom priklopljenim preko GoPro adapterja. 

Za cestni motor z zaprto čelado bi pomojem zvok bil še lepši, pri meni je pobral nekaj dihanja. Ga morem še malo prestavit v čeladi pa bo verjetno super.

P.S. Tistih nekaj pokov pri zvoku z zunanjim mikrofonom je kriv kontakt. Morem bolje fiksirat vse skupaj na čeladi.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
smasher    1037
smasher

Vem da niso motorji, ampak je že na meji legalnosti... bi dal v temo najboljši filmi za odrasle:

(škoda ki tolk nakladata spikerja, take posnetke bojo morali v prihodnosti cenzurirat.. "kaj ?brez ESPja" , "zaviranje v sili zaradi premajhne varnostne razdalje se ni vključilo!!!!", "kaj a kr za mejalnik je zagrabu, a je to sploh še dovoljeno?" ) :yea2:

Iz druge perspektive preden je nekdo alfo odzadi (ali pa morda druga alfa)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• lucif3rka
      Avtor lucif3rka

Ker je lih en tak deževen jesenski petek, ravno pravšnji za pogledat kak dober film zvečer pod dekco in pri priprtemu oknu, da lahko poslušaš, kako pomirjujoče dežuje..
      ...sem si po vzoru glasbene teme dovolila odpret še filmsko varianto. 
      Sicer je že kar nekaj let, kar sem ga gledala prvič, ampak mi je še vedno eden najljubših, pa eden redkih, ki me toliko prevzame, da vsakič, ko ga gledam, najdem kak nov detajl, ali pa drugačno razumevanje nekega dogodka v njem.
      https://en.wikipedia.org/wiki/Primer_(film)

Ima kdo kak predlog za kak nov (mindfuck) muvi danes zvečer?
  • Forum