Skoči na vsebino

Celje , 1.1.2016


danov

Priporočene objave

pred 18 urami, danov pravi:

Pozerji, ki NISTE bili prisotni pač pišete neumnosti ...vsekakor pa VSEM ...SREČNO in VARNO na CESTI !!!!

Da pa soorganizotorju Mamutovanja rečeš POZER, ko je govora o zimskih vožnjah...

HA HA HA HA HA HA!!!

 

Haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če drugega ne, srečaš koga izpred... ohoho let ;) Ko so nama pod ritjo brnele trovaljne lahovske mašine, zdaj pa sama rižota....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

organizira pa na svojem vikendu? :)

Ko boš prišel, govor kokr češ.

p.s. Na Mamutovanju imamo svojega fejk Snečkota, tko da lohk ostaneš doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

organizira pa na svojem vikendu? :)

vikendov je tam okoli več vendar pa nikoli,ko sem bil jaz prisoten ni spal v nobenem od teh.Vsi tudi organizator smo spali v šotorih.Zato  preden nekaj trdiš se dodobra prepričaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vprašam pač, če je na javni površini...

Zadeva mi pač deluje kot tisti survivor v divjini, kjer ima v ozadju ekipo itd. :) oz. se spominjam gladovne stavke v eni firmi, zadaj pa so meli lonec z golažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Ja vprašam pač, če je na javni površini...

Zadeva mi pač deluje kot tisti survivor v divjini, kjer ima v ozadju ekipo itd. :) oz. se spominjam gladovne stavke v eni firmi, zadaj pa so meli lonec z golažem.

Glede na to, da se je ravno dotični ob 4:30 zjutraj pritoževal o pomanjkanju jutranje erekcije... spal je cca 4 m stran od mene,... meni je pa v šotoru zgornja plast zmrznila... kje misliš da je spal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem, len sem...

in ker se mi ne da ukvarjati s prošnjami, agitiranjem, lobiranjem,... sem odstopil svoj travnik, ki se res nahaja na isti lokaciji, kot se nahaja vikend.

seveda, kak bolj priden bi se potrudil, nam našel romantično lokacijo v triglavskem narodnem parku ali kaj podobnega, toda jaz sem, kot sem že rekel, len!

len, pa še pozer... jebemu, če kdo iz kluba tole bere bom naslednjič tarča za pikado...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Snecer said:

se spominjam gladovne stavke v eni firmi, zadaj pa so meli lonec z golažem.

Ejga ne moreš lačen stavkat 8)

Lahko da je bilo ravno to poanta - Kljub temu, da imamo golaž, ne bomo posegli po njemu, dokler ne uveljavite naših zahtev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mal' ste zglajzal s tele teme. Mene bolj zanima, kako ste se imeli v Celju??

Za Slavka, Grgo in MiNa vem. Kaj pa drugi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil prvič na tem srečanju, in lahka povem da nisem pričakoval toliko ljudi na ta datum, tako da se je dalo videti veliko strojev, od mopedov pa do ... B) Organizacija je bila lepo izvedena tako ,da se še pridružim naslednja leta! 

Tukaj prilagam še nekaj slik:

20160101_124710.thumb.jpg.2137b9191eb00e20160101_124734.thumb.jpg.4794ceec84a6b4

20160101_132716.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

A že spet bo? Pa kdo normalen sploh gre v tistem mrazu tja? Pa še prvega januarja, ko vsak preganja mačka.... :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motofrik pravi:

A že spet bo? Pa kdo normalen sploh gre v tistem mrazu tja? Pa še prvega januarja, ko vsak preganja mačka.... :cool:

Vsi se ne nažiramo na mrtvo:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prav nerodno, ker mi udeležba na tej vožnji še ni ratala... "naši fantje" sicer pridejo... jaz se pa ponavadi ob tisti uri v postelji šele prvikrat "okol obrnem"... Je pa fino pol pogledat video in slikice... 

Želim vam lepo vreme in prijetno druženje...

SREČNO 2017!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SG je pobelilo, snega do kolen. Ravno prej sem si zavezal čevlje in sem moral poklekniti.... Mah, v parih dneh ga bo že pobralo, ni vrag....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni treba odlomiti, ko greš scat, ni sile.... Popoldan naredil 20 kilometrov, gre. Sicer s kolesom, malo občutka je pa le bilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motofrik pravi:

Dokler ni treba odlomiti, ko greš scat, ni sile.... Popoldan naredil 20 kilometrov, gre. Sicer s kolesom, malo občutka je pa le bilo....

Js pa po dolgem času dans nisem zalaufal Peggy. Sem bil doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!