Skoči na vsebino

Honda XRV 750 Africa Twin


Climber

Priporočene objave

V Ljubljani se na polno in brezbrizno kradejo enduro mopedi, med katerimi je v zadnjem casu zelo popularna Africa.

Zavarujte svoje, sploh ce jih imate v garazah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani se na polno in brezbrizno kradejo enduro mopedi, med katerimi je v zadnjem casu zelo popularna Africa.

Zavarujte svoje, sploh ce jih imate v garazah.

AT so vsako leto dražje, zgleda da je to dober naložbeni kapital

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kradejo za vozit, preprodajo, dele?

lp

 

Ko afriko ukrademo se gremo najprej malo vozit, potem pa razšraufamo in preko ebay.de prodamo za dele v Nemčijo, kjer je največ povpraševanja. Kar se ne proda, gre k ciganom za staro železo. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni afrikaši!

 

kaže, da sem svojo ljubico našel tudi jaz, dokaz bi pripel pa ocitno nimam se dovoljenja za to...

 

1. lahko kdo v Ljubljani ali okolici priporoči dobrega neuradnega serviserja?

2. potreboval bi originalno sprednjo šipo, jo morda kdo ima naprodaj? Imam namreč MRA nadgradnjo ki pa pri moji višini 193cm pomeni, da mi ves zrak sedaj meče direkt v čelado

3. se kdaj dobi kaksna skupina Afrik za kak krog?

 

LP
Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da Afrik v Sloveniji ni ravno kaj dosti na trgu, me zanima ali jo je možno uvoziti iz tujine in registrirati pri nas? Za starejše avtomobile, ki ne zadoščajo nekim standardom, vem, da je problem, ker jih ni možno registrirati pri nas na novo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da Afrik v Sloveniji ni ravno kaj dosti na trgu, me zanima ali jo je možno uvoziti iz tujine in registrirati pri nas? Za starejše avtomobile, ki ne zadoščajo nekim standardom, vem, da je problem, ker jih ni možno registrirati pri nas na novo... 

Edina varianta je da je tolk stara da jo registriraš kot oldtimer; kolikor je meni znano.

Kaj pa Super Tenere? Ko sem gledal nazadnje jijh je blo ene par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina varianta je da je tolk stara da jo registriraš kot oldtimer; kolikor je meni znano.

Kaj pa Super Tenere? Ko sem gledal nazadnje jijh je blo ene par.

 

Sem malce bral po forumu v temi glede uvoza motorjev...očitno ni več problem. Tudi stopnje nižje od Euro 2 se da uvozit in registrirat...ampak je davek dosti višji.

 

Super Tenere se da sicer dobiti precej poceni, ena se prodaja za 1350 na avtonetu, ampak kolikor sem bral, ni to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
pred 57 minutami, dlicen pravi:

Verjetno sem čudak, ampak tale ta stara mi je še vedno the real deal.

Yup, totalno si čudn; welcome to the club :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dlicen pravi:

Verjetno sem čudak, ampak tale ta stara mi je še vedno the real deal.

Če se že gremo real deal je tastara tista 650 HRC Made in JAPAN. To kar se pri nas fura in hvali so že novejša španska težka jajca : )

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Na mamutovanju smo letos imeli dve. Njuna statistika pa je precej klavrna. Ena se je na mamut plac povzpela na avtomobilski prikolici, zapustili pa sta ga na tako ponižujoč  način kar obe. Po drugi strani se je izdelek  italijanske škartne znamke Cagiva uporabljal za zagon Dneprov, Yamah, ohohond... Glede na pogosto uporabo prevoza na prikolici, bi od japoncev pricakoval kakšen kit za pritrditev na prikolico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!