Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 12 urami, Slow pravi:

Naredil nekaj preko 300 km. Vecinoma brez avtoceste: LJ -Trojane - MB - MB Pohorje (malo tam naokoli do smucisc), nazaj pa CE, Lasko, Rimske, Zasavje, LJ... Vse super le nenormaln veter z mocnimi sunki; se najbolj na Stajerskem. 2x mi je motor tako prestavilo, da sem mislil, da bova poletela... Tokrat ni slik, ker se mi jih ni ljubilo ustvarjati.

 

Res je! Pihalo je ko svija, bi rekel. Kaj je letos s tem vetrom na našem koncu, nimam pojma. Rad se vozim, ampak včeraj sem si prav želel po 48-ih kilometrih, da se sparkiram v garaži, ker vožnja ni bila užitek.

Včeraj v centru Ptuja srečal ogromno motoristov, veeeliko je bilo štromarjev, pa me zanima, če so imeli kakšno srečanje. Bilo pa je tudi nadpovprečno veliko čoperof v koloni ... verjetno so se prišli malo preluftat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes peš na Rožnik in še tri tedne bo motor v garaži. Sej je blo čist fajn ampak buuuuuuaaaaa  :angryrant2::headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvesto deset kilometrov po vzhodni štajerski:whistle: slik ni, je vse odpihnilo:huh::ras: drugače je bilo pa super:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, kaca1 said:

Pol naprej pa skoz Cerknca na Ride pomalcat en jabuk. Ja, samo sem šel po bližnc, skoz hosto po Mc Adamu mim tele lukne (a kdo ve, kje je?) -

IMG_0287.jpg

 

Rakov Skocjan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!