Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 1 uro, Slow pravi:

Danes do Žužemberka in nazaj malo naokrog, a kmalu kar naravnost, ko so se pojavile prve kaplje... domov usla ravno preden se je ulilo. :D V Gostilni pri Gradu (Zuzemberk) imajo tudi tocen sladoled.

Sploh nisem vedel, da je cesta med Grosupljem in Krko makadamska. Ravno prav za off-road motor. :)

 

Do Krke nisi šel po pravi cesti :P, ok prava kakor za koga, imaš pa asfaltirano cesto skozi Hočevje. Samo toliko v vednost za naslednjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa najprej utisnl stotaužent mušic in ostalih letečih stvorov. Ko pa prletim do destinacije ugotovim, da mi je topli izdah Ortliba preplozal. McGiver reši težave. ...... Pls, a kdo ve kje švasajo Ortlibe?

20160528075509.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vas videl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Sem vas videl :OK:

Drugič skoči pred nas pa mahaj, pa se ustavimo :)

 

P.S.: Ko sem že pri mahanju, edino še na Balkanu doživiš, da deca prilaufajo iz hiše, ko že od daleč slišijo motor in ti potem nakazujejo, da malo zaturiraš...

seveda jim z veseljem ustrežeš, to mi je tak simpatično :)

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

...

Skratka če se komu kaj obrne v podstrešju prodam takoj za 5k€ ...dal sem mnogo več !!! Lihkar narejen servis , certifikat starodobnika homologacija vse urejeno , ker jaz se s tem več ne bom zajebaval , prenaporen karakter za vožnjo oz. moj stil. če greš počasi se vse sile na krmilo sorazmerno zmanjšajo .....lp se tipkamo ob naslednji vojni ....:kmet:

Dej kup enga Triumfa Tigra, noviji model, pa se ga potem naveličaj... takoj kupm :)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Fantocci pravi:

Drugič skoči pred nas pa mahaj, pa se ustavimo :)

 

P.S.: Ko sem že pri mahanju, edino še na Balkanu doživiš, da deca prilaufajo iz hiše, ko že od daleč slišijo motor in ti potem nakazujejo, da malo zaturiraš...

seveda jim z veseljem ustrežeš, to mi je tak simpatično :)

Dej kup enga Triumfa Tigra, noviji model, pa se ga potem naveličaj... takoj kupm :)

... sej ni treba it daleč.... ..tam pred Kočevjem to vedno doživim.... pa pred Črnomljem... Novem mstu....pa pri Murski Soboti.....  

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Pa na črnem kalu, sta mi dva mulca zadnjič u modro oblečena mahala, en celo z loparčkom, pol sm pa mau poturirou, tok da sta bla vesela. 

Sem siguren, da nista bla za rundo ping-ponga...:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Včeraj samo povratek v Bananastan  :cool:

Ceste proti petku polne, kolone na cestninskih, meji , cesti .....eh  polnih 6 ur za 300km ....

13346317_1697268373866030_72465312951320

V senju prvi pit stop in jaz že pošteno sesut od teh plužn .....

13308144_1697268367199364_44506326939660

Drugi pit stop je bil za Bibo , malca,lulat pit in gasa naprej domov . Danes ko to pišem si že iščem kiropraktika da me naštela nazaj saj sem po 700km zvit ko presta :P

13346317_1697268430532691_66256231084649

Skratka če se komu kaj obrne v podstrešju prodam takoj za 5k€ ...dal sem mnogo več !!! Lihkar narejen servis , certifikat starodobnika homologacija vse urejeno , ker jaz se s tem več ne bom zajebaval , prenaporen karakter za vožnjo oz. moj stil. če greš počasi se vse sile na krmilo sorazmerno zmanjšajo .....lp se tipkamo ob naslednji vojni ....:kmet:

Ni kaj, včasih je člouk prisiljen v nerazumna dejanja...:headbang:

V takih razmerah še hudič muhe žre.

Ampak nikolica sa prikolica, to je pa muka za dolge ture.

Ej, sam škoda, da nimam 5k €, ker bi ga takoj vzel.

Pol bi lahko sineta kdaj okol zapelu...

Drgač pa, slamnik dol za tako furo. :worship:

Lp,

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, izibajker pravi:

Če bi svoje sobotne vtise meril z distančnim vatlom, bi displej pokazal nekih 166km. Ampak k temu je treba dodati še začimbe. Prva je bila  postanek pri S. moto rezidenci. Ob pogledu na njegovo hudo zbirko obstaja resna nevarnost, da se cedijo sline.  Sledil je kratek check pri R. Pa kofe z V., kjer sem izvedel, da je še en naš frend iz starih časov odšel na pot brez povratka (r.i.p. Leon). Pri Jagru smo skupaj s C. in V. debatirali in gledali kandidate za pokal Marija Reka. Tam se nam je pridružil še lastnik tegale kawa bobberja. Začelo se je večeriti, in k temu nebesnemu pojavu paše tudi večerja. Po njej pa ogled fuzbal spektakla iz Milana. No ja, sama tekma niti ni bila tako spektakularna...

2016-05-28-10-07-10.jpg2016-05-28-10-07-39.jpg2016-05-28-10-08-53.jpg2016-05-28-10-10-48.jpg2016-05-28-10-12-56.jpg2016-05-28-10-57-49.jpg2016-05-28-22-01-18.jpgKawa bobber.jpg

Tile stari Z-jo so redkost....dobra zbirka :):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

hmmm ... če mahajo je še v redu ... ko smo se mi pred nekaj leti pelali preko Kopaonika, po eni stranski cesti, so se deca križala ... pa nam je blo pol jasno, saj smo mel 15 km jebenga makadama .... nauk zgodbe ... otroci ne lažejo :lol1: 

Tale tvoj nauk zgodbe (otroci ne lažejo) se nam je na furi po Maroku 2x sfižil. Poslali so nas v napačno smer. Takrat še ni bilo garminov...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Whiskey pravi:

Men se je pa najprej utisnl stotaužent mušic in ostalih letečih stvorov. Ko pa prletim do destinacije ugotovim, da mi je topli izdah Ortliba preplozal. McGiver reši težave. ...... Pls, a kdo ve kje švasajo Ortlibe?

 

Poišči nekoga ki flika gumenjake (to je po mojem še najbližji približek) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, izibajker pravi:

Tale tvoj nauk zgodbe (otroci ne lažejo) se nam je na furi po Maroku 2x sfižil. Poslali so nas v napačno smer. Takrat še ni bilo garminov...

Po vsej verjetnosti se niste razumeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, spartanbp pravi:

Tile stari Z-jo so redkost....dobra zbirka :):):)

Malo površno si tele fotke počekiral. Poleg Z-jev so tam tudi raritete kot npr. Rickman pa Martin. Pa dirkalna Yamaha V4, Pa Benelli... Na tisti fotki, za zeleno-modro-belim 1100R, pa je predhodnik tvojega Zephyrja, seveda z izpuhom 4v4.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Poišči nekoga ki flika gumenjake (to je po mojem še najbližji približek) .

lp

Hvala franc. Enako tudi Motoloverju. Bom pobrskal kje bodo najbolj učinkovito zamašili cca. 15 cm luknjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!