Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 13 urami, Frenk 67 pravi:

A si plačal na nanovo preplastenem delu med Planino in Grčarevcem, kje so dali dvojno polno črto.  Tam bom vsi plačevali, za to so tud dal dvojno polno. Pa ne morš se po tistih lepih krivinah za enmu cijazit. Čista inkasantska točka. :fyou:

mal je treba brat :O tam ni Save zraven.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, pajkica pravi:

mal je treba brat :O tam ni Save zraven.....

A je bil Savo tud zraven? :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Frenk 67 said:

A si plačal na nanovo preplastenem delu med Planino in Grčarevcem, kje so dali dvojno polno črto.  Tam bom vsi plačevali, za to so tud dal dvojno polno. Pa ne morš se po tistih lepih krivinah za enmu cijazit. Čista inkasantska točka. :fyou:

Jes. Res inkasantsko. Po drugi strani pa...tam bo nekaterim letelo 200+. Ko sm opazoval folk kako se tam obnasa, tisto ni dvojna neprekinjena - zelo prepovedano sekanje, ampak vsak vozi do "svoje" crte. Avti sevede secejo eno, a ne pridejo cez drugo.  Nardili so tampon cono. Dejansko ni slabo za pelat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Cartman said:

Jes. Res inkasantsko. Po drugi strani pa...tam bo nekaterim letelo 200+. Ko sm opazoval folk kako se tam obnasa, tisto ni dvojna neprekinjena - zelo prepovedano sekanje, ampak vsak vozi do "svoje" crte. Avti sevede secejo eno, a ne pridejo cez drugo.  Nardili so tampon cono. Dejansko ni slabo za pelat. 

Ma ne 200 že 300  gre tam :P   aja a uni pas v sredini ni kolesarska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, moravčan pravi:

sam si se pri povni zavesti odlolčil za prehitevanje sedaj se pa čudiš in ti ne gre v glavo

policist je v službi in opravlja delo za katerega je plačan

lp marko

lahko pa bi komt podal samo ustno opozorilo glede na  to da je ravnina pregledna pa povsej verjetnosti ni prišel v škarje.

Ok to je za temo cestno nabijanje! se opravičujem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Cartman pravi:

Jes. Res inkasantsko. Po drugi strani pa...tam bo nekaterim letelo 200+. Ko sm opazoval folk kako se tam obnasa, tisto ni dvojna neprekinjena - zelo prepovedano sekanje, ampak vsak vozi do "svoje" crte. Avti sevede secejo eno, a ne pridejo cez drugo.  Nardili so tampon cono. Dejansko ni slabo za pelat. 

se strinjam, men je vsekakor bolj všeč, kot pa na Rakitno. Tule se nagneš do svoje črte, pa še imaš rezervo pol metra, do druge. Tampon cona sploh ni slaba. Polna črta, pa itak ni zid in se da čez...

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

se strinjam, men je vsekakor bolj všeč, kot pa na Rakitno. Tule se nagneš do svoje črte, pa še imaš rezervo pol metra, do druge. Tampon cona sploh nis slaba. Polna črta, pa itak ni zid in se da čez...

da se, sam je drago. :mad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, hy650 pravi:

kera garaža je to :eek:...?

Privat garaža in kolekcija velikega poznavalca in strokovnjaka za motorje iz 50ih, pa še kakšno dekado za zraven. Tja sta me peljala frenda, ampak ne vem, če lahko tule na forumu še dodatno reklamo delam... Če pa bo kdo imel res kakšen tehten razlog bom priskrbel kontakt na ZS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, MiNa pravi:

 

111-ka v Avstriji, ponekod "zdelana" bolj kot naše ceste..

Tudi mene je presenetla 111-tka. Prejšnji vikend sva se peljala od Sillian-a po 111-tki do Arnoldstein-a. Ta cesta se izboljša šele v vasi Kotschach in naprej .... Nisem pričakoval takšne ceste v Avstriji. Na enem delu ... morda malo pred tvojo sliko je na sredi pasa oljna črta  (opozorilo z znakom). Drugače pa lepa panoramska cesta, ki ti vzame kar čas pri potovanju. Tistemu, ki se mudi mu je ne priporočam .... Bolje se peljat za Lenz, pa potem dol desno za Kotschach.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 9. 2016 at 8:42, lucif3rka pravi:

AirBrush_20160928000309.jpg

Da še malo umetniško polepšam post :P

Učke maš lepe! Spodnji del obraza pa mi nekako ne gre...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, ti imaš pa like 70 let in hvataš 18 letnice in pišeš da imajo lepe učke.

 

Spel se dol potrebnež.

Popravljeno . Popravil F13
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!