Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Še malo iz moje strani, odhod ob 12:30 iz Grosuplja proti Igu, pa čez Gornji Ig na Krim, pa na Rakitno, pa potem na malico v Cerknico, pa malo vija vaja po potkah in kolovozih pri Dolenjem jezeru, pa potem na kavico h kolegu v Gorenje jezero in čez Sodražico nazaj v Grosuplje, povratek nekje okoli šestih. Vreme super, temperature tudi, motoristov na tej relaciji bolj za vzorec, mislim da sva jih srečala ene 3-4, narejenih pa 174 km. Čudovit dan, na žalost pa sezono defenitivno lovimo za rep:mad:

LP; Lightning

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2016 at 21:15, Tedybear pravi:

Začetek današnje vožnje je bil neobetaven. Na Bledu megla, tista prava jesenska, vlažna. Na AC do Kranja sem bil kljub  primerni opravi in opremi ter razmeroma visoki temperaturi (10 stopinj) kar premražen, rokavice mokre, vizir, prednja šipa, in vzvratni ogledali..vse zamegljeno...gumb za brisalce in gretje vzvratnih ogledal pa mi že od nakupa Kawasakija ne deluje:fyou:.

Alzo...pri Postojni se razjasni, cesta do Jelšan na senčnih  delih mokra....in potem hojladrija hojladraja do "Korlbaga". Tam ena predraga  solata iz morskih sadežev, potem pa po Jadranki nazaj, skoraj do Jelšan...ampak hop izvoz na Rupo...ta cesta mi je preprosto lepa...in potem po stari cesti do Vrhnike, tam pa na AC pa domov. OMV v Postojni tako poln motoristov, da se nisem ustavil, ker nisem vedel, če bom sploh lahko kam parkiral.

Ker je bila to definitivno zadnja vožnja leta 2016, sem ga na AC Radovljica - Bled nažgal do konca. Števec je prilezel do 223, potem pa je začel delovati sindrom Tracerja....malo levo, malo desno...

Jutri čiščenje motorja, pa odklop akumulatorja...gre na polico zraven peči. Sledi pokrivanje z ponjavo domače izdelave (rjuho), potem pa se do predvidoma 28. aprila ne vidiva.

20161016_124023.jpg

20161016_131028.jpg

Pa ja nisi še zaključu saj je napoved lepa sonce.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, matete pravi:

Pa ja nisi še zaključu saj je napoved lepa sonce.

 

Zaključil. Od 20.10 do konca aprila 2017 sem v tujini. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rey pravi:

Midva sva včeraj drvela po "otoški Jadranki" :bike: Koper - Cres - Mali Lošin. Vreme perfektno, skoraj nič prometa...samo nekaj ovc sredi ceste.

Srečala sva en SLO motor...GSXR 1300 GO tablica...kdo od tukaj?

PhotoGrid_1477827500907.jpg

Mi isto včeraj Brestova -Cres-Mali Lošinj,danes pa preko Krka nazaj.

Na poti nazaj sem pod Krškim mostom naletel na fotoshooting oranžnega krampa,vmes pa je še en kmet preoral njivo  na globino do kardana.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!