Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 4 urami, Gaunar Jokl pravi:

Lahko prosim poveš kakšen je "protokol" na Brniku.

Komu se javiš, se moraš kje vpisat, cena/uro, etc...

Tnx

Prideš in voziš, ko/če je proga odprta. Enkrat vmes se prikaže oseba, ki ti poračuna uporabnino (15€/obisk). Proga je odprta, če ni dežja (tako so mi povedali). Imam tudi en telefonski kontakt za preverit če proga obratuje. Na splošno je za 'zunanje' dobiti informacije kr tečno, spletna stran društva pa 'je v delu'. Nisem uporabnik Facebooka, pa mi facebook skupine ne koristijo veliko. Plus je, da se na progi konstantno dela in da je bila ob mojem obisku ne glede na malo opravičevanja da ni optimalna, pa malo jamranja s strani dveh drugih obiskovalcev, dobro pripravljena. Osebno me blato in voda ne motita, dokler ni treba lih plavati... enduro proge so ponavadi precej manj speglane. Če se misliš kaj odpravljati tja, mi lahko na privat vržeš sporočilo, pa se oglasim. Itak se bo treba spet spravit na motor. Sam da mine ta 'pomlad' :angryrant1:

 

Na splošno sem v zadnjih mesecih pogruntal, da je tale naša offroad scena res slaba, ko je treba skomunicirati uporabne informacije nekomu, ki ne ve kdo je 'motokrosof Joža tri smreke naprej od levega ovinka pri desni bandi za tretjim skokom nekje na poti od Dolenjske na Gorenjsko' :D No ajd, žirovska banda se resno trudi - tule objavljajo, kdaj proga obratuje in kdaj ne tako, da je to vidno tudi FB fraj uporabnikom - https://sl-si.facebook.com/SportniParkJernejles Je v planu za vikend, če vreme zdrži.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, jskrablin pravi:

 

 

 

No evo ista zgodba. Startal ob 17h iz Trsta prisel na Vrhniko ob 22.50. Res katastrofa. Seveda so krive tudi letne gume, ki smo jih imeli v 99% na avtih. V Logatcu sem sel iz AC, ker je bil kao izmenicen promet. Nato pa na regionalki se zdrs avtobusa. Kjer je krizisce za Zaplano smo stali vec kot 1h na mestu. Je bilo videt ogromno ljudi z otroci, tisti so sele naj***. 

Nekaj zanimivosti.

Nemec, BMW X5 z velikansko prikolico za seboj in proti morju. Na haubi pa 2 sedela, da je avto kolikor toliko lahko peljal. 

Neki poljaki s kanuji na strehi so kar z vesli kidal, ko se je en zakopal. 

Kljub temu, da sem se dol peljal 40min nazaj pa skoraj 6ur smo lahko nekaj odnesli iz tega. Vsekakor pa so se sluzbe odzvale zelo zelo slabo, te glupi izgovori, da so delali kot treba tokrat resnicno ne pijejo vode. 

Hotel Mantova na Vrhniki je bil verjetno eden izmed redkih srecnezev iz tega kaosa :). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, stuhec pravi:

To tam pri letališču smer proti AC ?

Če sprašuješ za MX progo na Brniku - ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Wakasaki pravi:

kaj pa ta sončna slika vmes.Je bila to pot na morje, ali nazaj?

Ta slika vmes je bila posneta en dan prej v Biogradu...Ostale pa na poti domov Alpe..hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Whiskey pravi:

Najprej sem pomislil, da je visoka plima na jadranki. Pol mi je šele kapnl, da smo v Vtisih. A gepektrajbar je pa za sikspek?

Ta gepek treger prevaža na morju:

Uno tazeleno plahto 4x3m (2 kosa), uno deko, ki je srebrna na eni strani 2x3m, 3 brisače za na plažo, 3 blazine za na plažo (tiste tridelne, ki se zložijo), hladilno torbo s kosilom za tri, ene 3l pijače +2 pira,  dvoje plavutke, dve maski, šortija, 6kg uteži....pa še kej bi se našlo....vse to prevažam po Kamenjaku...plus še polni žepi kamnov za une ki na polno prehitevajo kolono po makadamu...

...tko da ne vem, kaj rabite 60l top case...pa stranske torbe...pa ne vem kaj še...   :P

....pa tut tko mi prav pride...kak ruksak s foto opremo, če se mi lih da... :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Zivnorc pravi:

....pa še kej bi se našlo....vse to prevažam po Kamenjaku...plus še polni žepi kamnov za une ki na polno prehitevajo kolono po makadamu...

...tko da ne vem, kaj rabite 60l top case...pa stranske torbe...pa ne vem kaj še...   :P

....pa tut tko mi prav pride...kak ruksak s foto opremo, če se mi lih da... :P

Čak mau, mal mi spomin peša. Si v Premanturi, al Medulinu? Maš postavljeno čez celo poletje, al samo za dopust? Jest v četrtek odpiram v Fažani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, RobiRoberto pravi:

 

IMG_5289.JPG

 

aha, točno tule sem te spičil, jaz levo , ti desno..se mi je kr zdelo da je Roberto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sunnygirl pravi:

Popoldanski izlet na jezersko :D

IMAG1673.jpg

Aja, jst sm pa tisti sivo-črni gmoti mal zagrozila in se je raje zlila na Avstrijski strani. Vsaj enkrat me je nekdo ubogal :worship::D

.

.... končno en lep posnetek motorja ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!