Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Vtisi so zlo slabi .... prekladanje iz enega kavča na drugega, ter kratek spregod v garažo (moram malo na luft) ....
Več ali manj se ukvarjam z rekviziti, ki so na sliki .... Od brisanja nosu imam že tak rdečega, da bi kdo mislil .. ali sem kronik ali pa jelenček Rudolf.

23116051.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

"Rehabilitacija :fyou:"

...počasi bo že, malo naprej je še Vojkova koča 

:smoke:

vem, nism hotel mazat mopeda :P

 

Đek, a zdj đukac gre do tačk? :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :) verjetno gre do dol, seveda po podobnem postopku. ker ti rad testiraš mi boš kmal povedau, upam.

zdej so gor športne, kratke aftermarket nožnice.... 

vozm skoz na sport in hard vzmetenje pa moram rect da je pri spodnih getribah kratek in spodnih obratih mal neodziven, pri zgornih obratih pa rata nekontroliran... 

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, UnionJack pravi:

prvi al pa ponovni ride čez rakitno. mal bol previdno sicer. fajn.

tkole je zdej še bolj našarjen in polepljen divljak :) 

image.jpeg

image.jpeg

in pa v domačih nederjih

image.jpeg

Kaj si misliš o asfaltu med Rakitno in Pikovnikom? Po mojih izkušnjah ta del drsi k stu mater. Je pa potem OK od Pikovnika proti Cerknici. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Janezs pravi:

Kaj si misliš o asfaltu med Rakitno in Pikovnikom? Po mojih izkušnjah ta del drsi k stu mater. Je pa potem OK od Pikovnika proti Cerknici. 

Tudi jaz se strinjam da je tam kar precej enega gnilega asfalta. Zal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, UnionJack pravi:

 

..... in spodnih obratih mal neodziven, pri zgornih obratih pa rata nekontroliran... ...

 

...imam rešitev...   :O

...vozi na srednjih obratih...  :D

:P

pred eno uro, Janezs pravi:

Kaj si misliš o asfaltu med Rakitno in Pikovnikom? Po mojih izkušnjah ta del drsi k stu mater. Je pa potem OK od Pikovnika proti Cerknici. 

...od Rakitne naprej do vrha klanca je asfalt o.k., potem srednji del (novi asfalt) drsi, potem spet stari asfalt naprej je  o.k.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Janezs said:

Kaj si misliš o asfaltu med Rakitno in Pikovnikom? Po mojih izkušnjah ta del drsi k stu mater. Je pa potem OK od Pikovnika proti Cerknici. 

nism čist zihr kaj čm rečt. un takoj naprej dol na 180 ovink je itak dober, ta prej pa ksn ovink nese predno spet drug prime. dost bol mi gre na k. un tik pred cerknco....

4 hours ago, Zivnorc said:

...imam rešitev...   :O

...vozi na srednjih obratih...  :D

...tko nekak že jadralni avijon vozim :) moped more skoz ubogat

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, UnionJack pravi:

...tko nekak že jadralni avijon vozim :) moped more skoz ubogat

...eh.... tut jadro mora ubogat.... je treba skoz špagco pa kuglco gledat... drugače že s tal vse skup hecno zgleda...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RobiRoberto

Zakaj si ne nabaviš nek skuterček .. 125ccm, kakšne priznane znamke, pa boš načeloma imel mir, pa še bolj sproščeno se boš vozil. Glede na to, da imaš (upam) še izpit za motor. Nekaj v tem stilu (slika spodaj - Honda).

pcx.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) pa prou strikc je treba gledat. se na moped eno komoro s kuglo pa sm s tahudga ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi z dnevnih voženj 2016  II, by Roberto:

"Avtovleka" se je po mene pripeljal ob 15.00, nato sva se odpeljala v cerkljanski Vulco, naložila MMV na zelooo primerno prikolico, se odpeljala do servisa v Tolmin, kjer sva MMV tudi razložila. Mehanik jo je poizkusil zagnati, vendar mu to ni uspelo, dokler ni ročno prekinil dovoda zraku in ko je naredil "poizkusni krog" je slišal tudi "mletje" v sprednjem kolesu (zavori ???), tako da bo do srede pouizkusil ugotoviti, zakaj se MMV ne zažene brez zaprtja dovoda zraku in tudi zakaj "melje" nekje v sprednjem kolesu. V sredo bom poklical za informacije. Domov me je "avtovleka" pripeljl ob 17.30.

2016-05-06 15.25.44.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, izibajker pravi:

Še takole čelado si nabaviš, pa greš lahko med gardiste Darth Vaderja...:photo: Sori za off topic, je blo mišljen kot kompliment...Brez naslova.jpg

Mam namen vzet zdajle Hjc-jko cisto perla belo.. To bo sekal:) ha ha ha.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, izibajker pravi:

Še takole čelado si nabaviš, pa greš lahko med gardiste Darth Vaderja...:photo: Sori za off topic, je blo mišljen kot kompliment...Brez naslova.jpg

V Toy'r us jih imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!