Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 12 urami, Ciko86 pravi:

dobro sej tudi da je zx10r z polnim tankom 16l naredil 300 kilometrov je tudi vredu :)

Šur de, ko si pa vozu v zavetrju, pa lepo počas :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Ciko86 pravi:

dobro sej tudi da je zx10r z polnim tankom 16l naredil 300 kilometrov je tudi vredu :)

Drugič boš pa ti naprej pelu zdej ko poznaš pot ti bo žru precej več pa še večkilometrov boš delu ko se boš vraču gledat kje je BELKA:lol1:

Sorry KARMEN sej sem jest isti ,če nočjo vozt za mano nej me prehitijo in:yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sva se menjavala :cool:. Prevozila sva nekako pol-pol, oba ves čas po predpisih. 

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, SharpNinja pravi:

Zadnje predpriprave in trening za letosnji motodopust....najprej zamenjat gume v Radlje ob Dravi potem pa cez Radelpass na Golico (Soboth)IMAG0616.jpg

prevert ce so dobr scentrirane,pa se cez Weinebene ( hudo lepa cesta)IMAG0617.jpg

do Velikovca ,vmes se na Koralpe( ker na visini so bile temperature superfinofajn) IMAG0621.jpgIMAG0622.jpg

pa do Zelezne Kaplje in na JezerskoIMAG0629.jpg

.Za zakljucek pa kruhki v Hotemazah pol pa domov....lepih ovinkastih in hladnih 444 km ;)

IMAG0625.jpg

Ja smo se srečali na Jezerskem midva v odhodu vidva v prihodu.Parkiral si poleg mene.Jaz si tam ponavadi privoščim tole

 

20160723_155610.jpg

Padle so tudi 3 kaplje dežja potem pa suha cesta do doma 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, JezniPohorc pravi:

Včeraj iz okolice Mb po dravski dolini do Lavamünda in na Golico... Policijske "racije" ni bilo videti, motoristov kar nekaj. Na vrhu pa zavit za jezero Soboth in skok v ne prehladno vodo. Moped domov na prikolici... :( Odlomil se je zglob/povezava pri menjalni ročici. Sumim, da mi je nekdo skočil na ročko medtem ko je bil moped parkiran... Vsaj vožnja in ohladitev sta bili super.

 

Veš, da ne morem verjet, da se ti lahko nekaj takega zgodi v Avstriji, da ti kdo namerno nekaj takšnega naredi, čeprav , so pokvarjeni ljudje povsod.

Samo Gavrilovič pa je zakon, a ne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DL650 pravi:

Veš, da ne morem verjet, da se ti lahko nekaj takega zgodi v Avstriji, da ti kdo namerno nekaj takšnega naredi, čeprav , so pokvarjeni ljudje povsod.

Samo Gavrilovič pa je zakon, a ne? ;)

Mnja, ne vem... Ne morem 100% trdit. Vem samo, da sem normalno sparkiral, ko pa sem prišel nazaj in ko sem ga hotel dat v ler, sem iskal ročko in mi ni bilo jasno zakaj mi ne gre noga spodaj... 

Gavrilovič pa je bil za nostalgijo. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Mnja, ne vem... Ne morem 100% trdit. Vem samo, da sem normalno sparkiral, ko pa sem prišel nazaj in ko sem ga hotel dat v ler, sem iskal ročko in mi ni bilo jasno zakaj mi ne gre noga spodaj... 

Gavrilovič pa je bil za nostalgijo. :) 

Sama od sebe ni odpadla, tako, da je že nekaj na tem .... Kot sem rekel, nekateri uživajo v tem, ko škodujejo drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med dopustom sem se vozil po Italiji in Austriji, do Lichtenstaina. Najbolj sta mi sedla Passa Rombo in Grossglockner. Imam nekaj slik, ampak so na netu veliko lepše, zato jih ne bom objavil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, moravčan pravi:

 

24-7 (13).JPG

Sem se včeraj isto moral peljati čez medvedje ride z morja, ker je bila cesta zaradi dirke zaprta v Malem Lugu.. Imajo v ovinkih fajn protekšn :grupni:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Podaljšan vikend na morju je sedel kot ata na mamo , od četrtka do včeraj na polnem brezplačnem penzionu :OK: mal gume pa mal goriva je šlo pa velik vode :P in hrane ...........po večini smo jedli in pili vmes pa za kakšnih 5 min skočili na mopije  in se v kratkih hlačah vozili okrog :cool:

trio čelos po dolgem času na kupu ,ženski del je bil navdušen ,saj se vedno izkažemo za dobre animatorje :lol1:

 

Mal kopanja zjutraj ,čez dan nekako pregurat vročino zvečer pa mal okrog na lov za avtohtono kulinariko :OK:

 

...porcije da pojest ne moreš .....ampak specialiteta :P je blo pa res dobro :OK:

...s polnimi želodčki pa na sprehod v Moščeničko Drago ,kjer sta se našla + in - ......

 

to je bilo to ,za domov sem med potjo slikal še slepega potnika , ki pa so ga žal cariniki pridržali na meji ,saj ni izpolnjeval EU norm :lol1:

Bolje on kot jaz .....

 

Slatkih razkropljenih in izgubljenih 400km v dobri družbi .................za en čas bo motor počival ,toplice so spet tu :)

lp:kmet:

Lepo, da ste se imeli fajn. Sej ne da bi gledal dedce, ampak, a ni Pik celo zimo preživel v fitnesu in v savni. Se mi zdi, da je preveč rogljičke papal;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!