Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

1 hour ago, dAlencc87 said:

Vcer do Ljubelja..nato pa proti Zg.Jezersko,kjer me je dobil mocan naliv in sem obrnil proti domu..pa itak ni blo vec casa..cesta Kranj-zg.Jezersko sicer nic posebnega..kako je kaj potem naprej?nisem se bil..lp

20160724_143104.jpg

Hja,boljsi del sledi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Igi Pop pravi:

Lepo, da ste se imeli fajn. Sej ne da bi gledal dedce, ampak, a ni Pik celo zimo preživel v fitnesu in v savni. Se mi zdi, da je preveč rogljičke papal;)

.

... stari, zase se brigi ... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

V čettek, sredi dopusta v Pakoštanih sem dobil obvestilo, da moram prevzeti opremo za OI v Kranju in sicer v petek ali ponedeljek do dveh. Kaj lepšega kot izgovor za kratko furco do Kranja in nazaj.

Štartal sem ob šestih in od Benkovca do Posedarij peljal po avtocesti (naj mi pravoverni motoristi oprostijo ampak se je izkazalo kot dobra izbira. Dalje po Jadranski magistrali, kjer je precej pihalo in me je skrbelo, kako bom prišel nazaj. Od križišča za Krk sem zavil na hitro cesto in obvozil Reko, pri Matuljih pa nazaj na staro cesto do Rupe, Jelšan, Ilirske Bistrice, Knežaka in Postojne. Lepo se je bilo spet spomniti cest, ki sem jih včasih z avtom prevozil večkrat na leto. Od Postojne do Vrhnike klasika brez kogarkoli na ridah, potem pa spet AC do izvoza na Celovško in po stari cesti do Kranja. Vsega skupaj 6 ur. Ker je bila na obvoznici in do Brezovice kolona zaradi nesreče, sem jo mahnil proti Kočevju in Delnicam. Za Kočevjem mokra cesta, zgleda sem dež malce zamudil (včasih je dobro biti počasen). Sicer pa cesta LJ-Kočevje ni ravno motoristični presežek. Od Delnic do Jadranke pa sem ubral novo pot in sicer čez Fužine in Lič do Novega Vinodolskega. Dokaj zanimiva cesta, deloma zelo ozka in slaba, nekaj tudi popravljajo, deloma pa zelo lepa, skozi pa ovinkasta. Bom še vozil po njej. Dalje pa klasična Jadranka, ki je res odlična. Pihalo je malce manj kot zjutraj, sem pa vseeno od Senja do Starigrada prišel v pol ure. Ker sem imel čas v Rovanjski nisem šel na AC ampak preko Zadra do Pakoštan, kar je živa groza (skozi omejitve, kolona, za mano pa policaj v avtu vse do konca - zato odslej ta del le AC - škoda časa). Vse skupaj 14 ur s postanki in opravki - malo bolijo ušesa ko čelada pritiska na očala.

Krasna dnevna vožnja, okoli Paklenice nekaj kapelj pa nič resnega. Slik ni.

Tukajle pa eden močno pretirava-naklada  :twak:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Lipstick said:

Tukajle pa eden močno pretirava-naklada  :twak:.

povprečna 225km/h kwa pa je to     :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DinDiin pravi:

Hja,boljsi del sledi :)

Ja sem slišal ja..a jebiga..bil sem na tesno s časom pa še v tistem dežju mi ni za vozit..tko da drugi del pride naslednjič:cool:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, JezniPohorc pravi:

Tak pa je, ko imamo X krajev z enakim imenom. Še dobro da ni mel pol ure do Šmartnega... :)

No, tak se tudi peljem od Jesenic do Brežic v 15 minutah in to čez Ribnico. (treba je poznati geografijo press)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, JezniPohorc pravi:

A top kovčka pa KTM ne dela? Zgleda ugly v kombinaciji z "lepimi" stranskimi originali... :)

zgleda ko kurac, je pa full uporaben, nosilec je pa itak home made :D

ps. stranski originali res sam zgledajo...so pa za kurac :D

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Res je. Malo manjš, krog, a je blo vsega dost. Mal offroda, mal asfalta. Ni da ni. Pa še za pico sem pršparu, ker izibajker ni bil lačn. Pomoje je doma tuhtu.a nej jem al rajš ne. Ke se je spomnu da sm z gorenjskega se je rajš najedu. Pa mi je ostal dnara za  tededn dopusta. Juhej!

... sej... mimo mene sta šla..   :dry:

.... kr prow, da sta na makadam zalutala. :ras:

Naslednjič pejta naravnost pod Kureščkom....in ne levo proti Turjaku. Je skozi asfalt, ...pa ko prideš skor do konca... greš čez Rob....pa prideš ven pri Trubarjevi domačiji na Rašci....  :jezik:

....aja.... zdej sem vama povedu, kje it..... :eek:

... tko da vama zdej ni treba k meni hodit..  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zivnorc said:

... sej... mimo mene sta šla..   :dry:

.... kr prow, da sta na makadam zalutala. :ras:

Naslednjič pejta naravnost pod Kureščkom....in ne levo proti Turjaku. Je skozi asfalt, ...pa ko prideš skor do konca... greš čez Rob....pa prideš ven pri Trubarjevi domačiji na Rašci....  :jezik:

....aja.... zdej sem vama povedu, kje it..... :eek:

... tko da vama zdej ni treba k meni hodit..  :P

 

Sva na vrh tok molila, da naju je čist iztirl, pa sva šla kar po makedamu.

 

 

Je p že prepozn, jz se že pelem, perke teb...kar naštimi pir, ko pa drug časti pa spijem enga, ampak sam enga! Takga:

 

 

00206363[1].jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa včeraj slalom po povsod. najprej na jadranko do Karlobaka, skok v morje, nazaj na Grobnik, in potem se je začelo. Čez Prezid scal k pr norcih, sem si mogu pol zidarske rokavice kupit na bencinski. Nato sem jo pa mahnu proti Razdrtem, pa glejga zlomka, vse črno tam gor, pa nazaj na Lipico, skozi Trst proti Novi Gorici. Vmes mi je v moto trgovini na Kozini ponujal rokavice za 100 do 300€. vežda jih nisem kupil, ker sem jih potem v sistianu za 35€, do tam pa v zidarskih (smešn za p...). No potem pa v Tolmin in na Metaldays do polnoči. Zdaj sem zaglavio v Tolminu, ščije k pr norcih. Bom še ene dva dni metal poslušal pol pa domov. No včeraj jih je blo skor 700 km. Kr fajn, sam gume mam že mal slabe pa sem se proti Tolminu pelal bolj na počas. skratka, uživajmo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Na Šmartinki v mototrgovini za 10€ dobiš gumirokavice, ki jih potegneš preko usnjenih.

Podobne so tistim, ki jih "Fate čistačice" uporabljajo za drgnjenje WCjev, vendar so močnejše in večje, da jih lahko nadeneš preko motorokavic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Zivnorc pravi:

..Na Šmartinki v mototrgovini za 10€ dobiš gumirokavice, ki jih potegneš preko usnjenih.

Podobne so tistim, ki jih "Fate čistačice" uporabljajo za drgnjenje WCjev, vendar so močnejše in večje, da jih lahko nadeneš preko motorokavic.

Glih take mam. Tut razni kemiki pa deratizatorji, ghost busterji in podobni to uporablajo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zivnorc pravi:

..Na Šmartinki v mototrgovini za 10€ dobiš gumirokavice, ki jih potegneš preko usnjenih.

Podobne so tistim, ki jih "Fate čistačice" uporabljajo za drgnjenje WCjev, vendar so močnejše in večje, da jih lahko nadeneš preko motorokavic.

Mam jaz to, sam doma v omari. So pa to rokavice za tankanje nafte. Sam una trgovina v Sistianu je pa čisto OK. Moram it enkrat mal bolj pogledat. Včeraj sem imel sicer namen do Splita, sam me je tajming mal zafrknu. Pa drugič, seveda če bo že nehal enkrat scat. V Tolminu ga lije na polno, kot iz škafa, pardon dveh škafov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Zivnorc said:

..Na Šmartinki v mototrgovini za 10€ dobiš gumirokavice, ki jih potegneš preko usnjenih.

Podobne so tistim, ki jih "Fate čistačice" uporabljajo za drgnjenje WCjev, vendar so močnejše in večje, da jih lahko nadeneš preko motorokavic.

A take? Zgleda bo treba mal podražit....:whistle:

 

 

20160728_152008_HDR.jpg

20160728_152002_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.. niso take. Te so platnene in gumirane... in bi znale tiščat čez motorokavice.

...one so pa iz gume (verjetno kavčuk)...in večje, da gredo čez prste in tiste zaščite na prstih motorokavic....in se lepo podajo preko motorokavic...

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Zivnorc said:

ne.. niso take. Te so platnene in gumirane... in bi znale tiščat čez motorokavice.

...one so pa iz gume (verjetno kavčuk)...in večje, da gredo čez prste in tiste zaščite na prstih motorokavic....in se lepo podajo preko motorokavic...

:P

 

Aha, tu te mam. So pa 3.90 eur. Se mi pa ne da še enkrat skakat sem pa tja pa iskat wifi, da bi sliku (k lih pokemone lovim-nimam časa) :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!