Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

quote:

In, ali je za peljat ali je res le kup narobe vkup sestavljenega železja?

Brrrm

PA NAJ BO KONSTRUKTIVNO

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo to lep prostor za ideološko obračunavanje med zajiji in protiji.

Jaz priznam, da me mika tako voziti, kot imeti ga. Katerega? Pač enega.

Da mi bo nekoč od koga uspelo zvrtati kak kilometer vožnje je verjetno, imeti ga pa mnogo manj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In, ali je za peljat ali je res le kup narobe vkup sestavljenega železja?

govorimo o serijskih.

oboje.ce si navajen kaksnega drugega motorja,se ti zdi,da ti plombe premika.....brez zob.plus nima bremz,ne lezi na cesti in se ne pelje skozi ovinek.je pa za probat enkrat,da ves kaj "zamujas".

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da mi bo nekoč od koga uspelo zvrtati kak kilometer vožnje je verjetno, imeti ga pa mnogo manj.

Brrrm

Ne vem zakaj tako misliš. Od tistega BMW ki ga imaš v paci, pa do enega HD ni daleč in če si ga tako želiš ?

nebigaimeltudčebimigašenkalpress

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Icom...

Če se da gor kakšne spodobne vilice, npr. od CBR-e z diski in vso to kramo vred, se mogoče zadeva vsaj spomni približno zavijat pa bremzat.

Nekako so brzine npr. za Fat Boya od 60 do 80 km/h. Počasneje rata že malo pretežek, hitreje pa že preveč piha pa plava zadeva.

Kar se tiče orodja.. nekako obvezna zadeva. Podobno kot pri Guzziju.

Sicer pa veste, kako se spozna harleya...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se strinjam z Icom...

Če se da gor kakšne spodobne vilice, npr. od CBR-e z diski in vso to kramo vred, se mogoče zadeva vsaj spomni približno zavijat pa bremzat.

LP

Zakaj bi pa pol sploh kupovau HD-ja?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel da;

HD kot starodobnik - moj sanjski motor !

HD kot novodobnik - nekdo, brez spoštovanja do legend, bi rekel bljak

Pa lep vikend,

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tle noter Guzzija tlačite, češ da moraš en kup orodja z sabo vozit.

Pa ljubitelji Guzzija pravijo ravno nasprotno. Ko že vse odpove, ko je vsa konfekcija kaput, Guzzi še kar gre in gre, tako da ga moraš sam fardirbat, če želiš da je pokvarjen.

Poznavalci, kaj je potem res ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi imel HDja?

Kot je rekel pihljajoči Sam, kot starodobnika nove izdelave. Guzzija tudi. Kot predmet iz časa, ki počasi odhaja.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLETJE....temp.:30+

OBALA,MORJE,VETER,HITROST OKOLI 60km/h,KRATKE HLAČE....

PRIKUPNA DEKLICA V BIKINKAH ZA MOJIM HRBTOM

HD ELECTRA GLIDE.....................IN DOBRA MUZIKA IZ ZVOČNIKOV HD RADIJA........

ČE KDO OD VAS REČE , DA TO NI PRIJETNO.....

ga bom...ja res ga bom....ma gabom useku K NORCA

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kaj tle noter Guzzija tlačite, češ da moraš en kup orodja z sabo vozit.

Pa ljubitelji Guzzija pravijo ravno nasprotno. Ko že vse odpove, ko je vsa konfekcija kaput, Guzzi še kar gre in gre, tako da ga moraš sam fardirbat, če želiš da je pokvarjen.

Poznavalci, kaj je potem res ?

lp RAN

Hola!

Najbrz zato, ker je res... Zadnjic sem tudi sam v pogovoru med nekimi motoristi slisal "da pri nas, ki imamo Guzzije ni nikoli problem, kaj se bomo pogovarjal na srecanjih, ker je vedno kaj narobe pri kaksnem". Glede na to, da je bil lastnik te izjave tudi lastnik Guzzija najbrz ve, o cem govori...

Moje mnenje o HDjih: so ljudje, ki si kupijo motor zase in so ljudje, ki si kupijo motor za druge. Ti prvi si kupijo motor, tadrugi pa HDja...

Live long and prosper.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

POLETJE....temp.:30+

OBALA,MORJE,VETER,HITROST OKOLI 60km/h,KRATKE HLAČE....

PRIKUPNA DEKLICA V BIKINKAH ZA MOJIM HRBTOM

HD ELECTRA GLIDE.....................IN DOBRA MUZIKA IZ ZVOČNIKOV HD RADIJA........

ČE KDO OD VAS REČE , DA TO NI PRIJETNO.....

ga bom...ja res ga bom....ma gabom useku K NORCA

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

POLETJE....temp.: 30+

OBALA, MORJE, VETER, HITROST OKOLI 60km/h, KRATKE HLAČE....

PRIKUPNA DEKLICA V BIKINKAH ZA MOJIM HRBTOM

HONDA GOLD WING 1800.........GAS NA AVTOPILOTU IN DOBRA MUZIKA IZ 4 ZVOČNIKOV CD PLAYERJA........

ČE KDO OD VAS REČE, DA TO NI PRIJETNO.....

ga bom... ja res ga bom.... ma ga bom useku K NORCA

(Klimbra.... DAZED AND CONFUSED, tokrat cisto zares!!!)

LP suzuki

UUFFFFFFFFFFF SUZUKI....ma to se tud zelo lepo sliši

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1. POLETJE....temp.:30+

OBALA,MORJE,VETER,HITROST OKOLI 60km/h,KRATKE HLAČE....

2. ČE KDO OD VAS REČE , DA TO NI PRIJETNO.....

ga bom...ja res ga bom....ma gabom useku K NORCA

1. vprasaj kakega harlyasa kako ti pri 30+ in pocasni voznji dlake po nogah skuri ker masina tako hajca! pa ne mislit da vsi z tako razsirjenemi nogami gor sedijo ker to zgleda cool!!!!!

2. razen tiste bejbe zadaj ne vem kaj bi bilo tako drugace kot ce se peljem z mojim. pa se faktor bejbe je to da se z harleyem mores verjetno manj trudit da jo gor dobis, ampak ko pa je enkrat gor pa vsi vemo zakaj so cestaki in podobne zadeve zakon!!!!!

PS: za nevedne - deklica se lepse stisne k tebi in ko bremzas lahko natancno ocenis velikost in trdoto josk!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki,Klimbra tudi če bi vaju ne poznal bi to teh izjavah sklepal, da sta starejše generacije(udobje in luksuz na 1.mestu kot ideal)

Pervy...... Tud na custom-chopperju se da ocenit trdoto blazinic, saj je narava vožnje taka da si nagnjen lahko tudi bilj nazaj.Pa še za lopatice je prijetno blažilne narave

lp

uzzy

P.S.- Ateki pa brez zamere !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy...... Tud na custom-chopperju se da ocenit trdoto blazinic, saj je narava vožnje taka da si nagnjen lahko tudi bilj nazaj.Pa še za lopatice je prijetno blažilne narave

lp

uzzy

vem vem ampak ne cestaku se ti bolj naprej pritisne, na custom pa si v riti ce mas naslonjalo!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moje mnenje o HDjih: so ljudje, ki si kupijo motor zase in so ljudje, ki si kupijo motor za druge. Ti prvi si kupijo motor, tadrugi pa HDja...

Live long and prosper.

LP suzuki

Se ne strinjam! So ljudje, ki si kupujejo motorje (različnih znamk) zase in so ljudje, ki si jih kupujejo motorje (različnih znamk) za druge. Poznam ljudi, ki imajo cestake, chooperje, endurote, potovalnike sam ne zase, ampak za druge. Tako, da prosim ne mi govorit, da so tisti za druge samo člani motorjev HD.

Da ne bo pomote, ne vozim HD, ampak yamaho virago in to definitivno zase.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Strom:

Ne vem - povej.

pliz

lp RAN

Lužica olja pod mašino....

...čeprav novejši ne puščajo več toliko... imajo pa zato crkujočo elektroniko...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kaj tle noter Guzzija tlačite, češ da moraš en kup orodja z sabo vozit.

Pa ljubitelji Guzzija pravijo ravno nasprotno. Ko že vse odpove, ko je vsa konfekcija kaput, Guzzi še kar gre in gre, tako da ga moraš sam fardirbat, če želiš da je pokvarjen.

Poznavalci, kaj je potem res ?

lp RAN

Kar se mašine tiče, je OK. Ajnšpric je bljak pa štrom je bljak.

Kar se pa kup orodja tiče, se pa tok šraufov odšraufuje pri obeh, da je nujno s seboj orodje vozit.

Sicer je pa izredno malo guzzijev starejših od 93 letnika naprodaj... novejši se pa še najdejo. Sploh pa nevade. California je boljša. Ampak to je spet za drugo temo.

quote:

Zakaj bi imel HDja?

Kot je rekel pihljajoči Sam, kot starodobnika nove izdelave. Guzzija tudi. Kot predmet iz časa, ki počasi odhaja.

To tudi... moja malenkost bi mela guzzija starejše izdelave ravno zato, ker delajo bolje kot novejši. Sploh pa glede na ceno.

quote:

POLETJE....temp.: 30+

OBALA, MORJE, VETER, HITROST OKOLI 60km/h, KRATKE HLAČE....

PRIKUPNA DEKLICA V BIKINKAH ZA MOJIM HRBTOM

HONDA GOLD WING 1800.........GAS NA AVTOPILOTU IN DOBRA MUZIKA IZ 4 ZVOČNIKOV CD PLAYERJA........

ČE KDO OD VAS REČE, DA TO NI PRIJETNO.....

ga bom... ja res ga bom.... ma ga bom useku K NORCA

(Klimbra.... DAZED AND CONFUSED, tokrat cisto zares!!!)

LP suzuki

...ja, definitivno je prijetno. Sploh pa na lepi ravni avtocesti.

Imam pa že raje kakšno hondo VFR, lahko pa seveda bilokaj drugega z dobrim zvokom iz ROROV, pa lepo ovinkasto cesto, nikogar pred mano, nikogar za mano, poln tank bencina, pa... pa sej mi že v profilu vse to piše...

Prijetna deklca v bikinkah naj se pa lepo pelje pred/za menoj s svojim motorjem...

ČE KDO OD VAS REČE, DA TO NI NAJPRIJETNEJŠE.....

ga bom... ja res ga bom.... ma ga bom useku K NORCA

("Klimbra.... DAZED AND CONFUSED, tokrat cisto zares!!!" press. Ampak tokrat by me. Strom)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Moje mnenje o HDjih: so ljudje, ki si kupijo motor zase in so ljudje, ki si kupijo motor za druge. Ti prvi si kupijo motor, tadrugi pa HDja...

Live long and prosper.

LP suzuki

Se ne strinjam! So ljudje, ki si kupujejo motorje (različnih znamk) zase in so ljudje, ki si jih kupujejo motorje (različnih znamk) za druge. Poznam ljudi, ki imajo cestake, chooperje, endurote, potovalnike sam ne zase, ampak za druge. Tako, da prosim ne mi govorit, da so tisti za druge samo člani motorjev HD.

Da ne bo pomote, ne vozim HD, ampak yamaho virago in to definitivno zase.

Pozdrav od Roberta

Hola!

Brez zamer - imas vso pravico, da se ne strinjas, to je bilo le moje mnenje, tvoje pa je seveda prav tako lahko kakrsnokoli hoces. Tudi zato, ker nimamo vsi enakih mnenj (ali oci, zelja itd), delajo toliko razlicnih motorjev. Pa je volk cel in koza sita, al kaj ze pravijo...

Sicer se naceloma strinjam s teboj, seveda HDjasi niso edini - a meni se zdijo nekako dalec najbolj tipicni za ta primer (v stilu: mam dnar, da ne vem kam z njim, kaj moram narest, da bom MEGA frajer? Kupit HDja, jasno in zmetat se kakih 50 kDEM za predelavo, da se bo videlo, da sem bogat, neumen in zagotovo ne motorist (po srcu oz dusi)).

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW.....še zmeri bi ga pa imel v dnevni sobi

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Ampak brez olja not.. da nebi posvinjal preproge...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče je edina ovira, da nimam vseh modelov motorjev vseh prozvajalcev ta, da je garaža premajhna pa še malenkost denarja mi manjka. Ne vem zakaj bi se branil HD-jev, Buellov, Indianov, pa tudi Munch se mi zdi interesanten. Saj so vsi lepi motorji in na vsakem bi najbrž našel kakšno pozitivno stvar.

Skratka, če ima kdo kakšen dobro ohranjen motor (med njih štejem tudi HD-je), ki se nikakor ne ujema z njegovimi nazori in mu greni življenje, se toplo priporočam. Ga odpeljem brezplačno, prostor v garaži bom pa že našel.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim , da ta tanova zadeva je kar ŠPICA - res da stane celo premoženje - ampak HD je le HD

Pa brez zamere , jaz sem ga prevozil po juznem delu S Amerike in se je izkazal za dobro stvar .

Pa vsem en lep pozdrav !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OBSTAJAJO TUDI IZJEME....JIH POZNAM KAR NEKAJ!!!!!!!

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Ja seveda so tudi izjeme! Sicer pa celo nas pregovor pravi, da izjeme potrjujejo pravilo, kajne.

Pa se res nocem kaj kregat al pa izpast nek HDhater al kaj takega, zato bom napisal malo vec. Najprej naj povem, da se zelo strinjam z renegadeom, da je tanovi V-rod zagotovo spica med cruiserji, v kaksen drugacni obliki pa lahko postane celo odlicen naked ali celo sportni motorcek, srce ima pravo.

Enostavno pa si ne pustim dopovedat, da je ena zadeva dobra (v mislih imam "normalnega, "starega" HDja), ima pa dalec podpovprecne zavore, motor, okvir - lego na cesti, udobje... in stane za povrh toliko kot dva ali trije normalni motorji. Je pa res, da je lep oz se ga da predelat, da je lep - ce so ti vsec motorji te vrste. Ampak to je tudi vse. Velja pac formula:

Lep plus "nevozen" = sminka.

Kar seveda ni nic slabega samo po sebi. Hudo postane le, ce se npr po nesreci zaves, da bi jo zlahka preprecil, ce bi le imel tvoj motor normalno dobre zavore (in bi zvozil tisti ostri ovinek, ki te je presenetil...).

Mogoce bi bilo bolje, ce bi namesto izraza "eni kupijo motor zase, eni pa za druge" uporabil bolj direkten izraz "eni kupijo motor za vozit, drugi pa za razkazovat". In tega seveda ne delajo le HDjasi, ampak teh je (IMHO) dalec dalec najvec... To pa zato, ker ze v tovarni HDjev ne pricakujejo kupcev, ki bi radi "super voznjo" ampak take, ki bi radi "super image".

LP suzuki

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je hd statusni simbol-vsaj za nekatere, ki mislijo, da je to to. drugače je pa preveč drag za naše razmere, pa še všeč mi ni (razen predelav).

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!