Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni

24 in 25 6. bomo v Harley-Davidson Ljubljana gostili Harley Truck , kar pomeni, da bo oba dneva na voljo 22 različnih modelov Harley-Davidson za demo vožnje. Več podatkov pa si poglejte v spodnji povezavi.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD jevci če želi kdo obujati spomine na lanski Portorož odhod 24.6 ob 9 uri izpred HD trgovine v Ljubljani ali pa ob 10,30 odhod OMV Postojna.Malo se bomo peljali malo pa požurali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslal mail na vaši spletni strani z vprašanjem za termin, ker niste odgovorili klical tudi po telefonu (v vašem delovnem času) na katerega se tudi ne javljate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

Poslal mail na vaši spletni strani z vprašanjem za termin, ker niste odgovorili klical tudi po telefonu (v vašem delovnem času) na katerega se tudi ne javljate. 

Očitno si imel smolo, da so v tvojem primeru spregledali oboje, mail in telefon. Jaz sem se brez težav prijavil po telefonu. Pa tudi sicer so mi v medsebojni komunikaciji pustili pozitiven in profi vtis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno opozorilo:

če baba udzad čweka, sitnari, žvižga itd, potem ni dovolj v strahu :D

Drugače pa čestitke, če je človek zadovoljen kaj in kar vozi, pa sovoznica, potem je to 100% dober nakup, neglede na znamko, ceno, stroške vzdrževanja itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

eno opozorilo:

če baba udzad čweka, sitnari, žvižga itd, potem ni dovolj v strahu :D

Drugače pa čestitke, če je človek zadovoljen kaj in kar vozi, pa sovoznica, potem je to 100% dober nakup, neglede na znamko, ceno, stroške vzdrževanja itd...

.

... naša povsod čveka in sitnari ...  ... in čeprav ne žvižga ... :huh:

... jo je skoz strah .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zgleda, da je bila soproga dobro seznanjena, kako more biti opremljena na harliju. Zato taki vriski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Wohooo čoperisti, 

a imamo kakšnega Opie-ja (SOA)  tudi v slovenski različici:wub::D

If you are big bearded guy with beautiful soul, and if you ride a woman as much as your Harley,  pleaaaase, let me know. :D:blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 8. 2017 ob 19:06, kao normalna pravi:

Wohooo čoperisti, 

a imamo kakšnega Opie-ja (SOA)  tudi v slovenski različici:wub::D

If you are big bearded guy with beautiful soul, and if you ride a woman as much as your Harley,  pleaaaase, let me know. :D:blush:

Draga moja,

V slovenski različici ( pa ne samo slovenski) SOA v realnem svetu v HD verziji pomeni Starejši Od Abrahama. Se pravi bolj Ollio (Oliver Hardy), kot pa Opie. 

Poskusi pri samurajih. BMW so tudi SOA. :blush:

Pa veliko sreče in uspeha. :love1:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Uuuuuuu. Dva komada iznenada. En bolj lep k tadrug...

Bom enemu frendu povedu. Ampak ima v garaži že 4 Kawije, pa ne vem, če ima še kaj placa..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!