Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

No no Dami, nisem te navajen tako "razjarjenega", če se izrazim malo bolj grobo. V tvojem pisanju se prav vidi jeza in ne bodi takoj užaljen, ker je eden pred dnevi napisal "gologlavi modrec" . Zanimivo, da si se našel v tej izjavi. :P Jaz bi to vzel kot kompliment.

Spravli ste se "obnavljat - rihtat" zadevo. OK, ampak zakaj je v vsakem postu poudarek na ......

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

In kot sem že omenil, nekaj ljudi ...... volontersko opravlja moderiranje, predvsem v smislu združevanja tem in organizaciji kategorij. Tu je fizično za pregledat od 50-70 strani samih TEM. To ni malo dela.
 

Saj ste se vsi zavestno spustili v to in ste vedeli, da boste delali Pro Bono. Bodite pridni!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, cikadina pravi:

vsake spremebe se je treba navadit. nekaj je res, dostop do tem o popularnih mopedih, ki so bili vedno na prvi strani je sedaj dva klika dlje. itak pa ce si vsak dan na forumu prtisnes nepreprano vsebino in tako ti nic ne uide.

fajn bi bilo se najprej malo navadit novga sistema, pa potem dat kaksno konstruktivno kritiko.

 

glede nasih nabijacev, ki so sedaj moderatorji pa tako, to da se trudijo pocistit pred svojim pragom je plus. kar je bilo je bilo, ne vem zakaj neke zamere in ocitke sedaj vlect na povrsje. sej meni so tudi sli na jetra, ampak ce bojo od zdej naprej "pridni" pol kul. 

nikoli pa ne bodo vsi zadovolni.

prosim samo nekaj, Tule govoriš o Damiju ali tudi o ostalih moderatorjih kot so Nemo, Izibiker, Arcanewater?

torej o meni lahko :P, ne vem pa če lahko tudi o drugih...ne bi jaz kar posploševal.

Vsak lahko gleda post drugega, kot da je nabijanje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DL650 pravi:

No no Dami, nisem te navajen tako "razjarjenega", če se izrazim malo bolj grobo. V tvojem pisanju se prav vidi jeza in ne bodi takoj užaljen, ker je eden pred dnevi napisal "gologlavi modrec" . Zanimivo, da si se našel v tej izjavi. :P Jaz bi to vzel kot kompliment.

Spravli ste se "obnavljat - rihtat" zadevo. OK, ampak zakaj je v vsakem postu poudarek na ......

Saj ste se vsi zavestno spustili v to in ste vedeli, da boste delali Pro Bono. Bodite pridni!

V mojem postu se vidi samo nekaj, dajte malo mira, uporabite svojo pamet, zadeva je under construction, ne biti neučakani kot 4 letni mulc. Se bo zrihtalo in skristaliziralo. Maš občutek da sem razjarjen? Nisem, ker me ne žališ, ker je tvoje pisanje kot te poznam pozitivno , na normalnem nivoju in brez žalitev. Če bi pa začel post, v stilu kaj ste šli delat, sej se samo kurčite in bla bla bla....pol sm pa tut razjarjen, ja :P

pa še nekaj Cikadina, dostop do blagovne znamke je en klik stran, do mopeda pa 2. Tudi prej ni bilo nič bolje, le iskat je bilo potrebno med vsemi blagovnimi znamkami, potem je pa bilo več tem za isti moped odprtih. Tale sistem to preprečuje, pa še pregleden je.

Pa še tole, ko odpreš prvo stran, se blagovna znamka pobolda kjer so nove objave, samo klikneš nanjo in potem, se pobolda tisti tip mopeda, kjer so nove objave.

Isto velja za grup on/off road, podteme, kjer so nove objave so odeblejene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, mato295 said:

Če misliš, da je forum bolje organiziran in pregleden, če je toliko pod nivojev, se motiš.

Forum je bil pregleden in urejen prej. Kazilo ga je samo nabijanje brezzveznih postov. Če bi ti in par tvojih kompanjonov malo zabremzalo objave in bi pisali samo takrat, ko bi dejansko imeli kaj pametnega napisat, spremembe ne bi bile potrebne. 

Se strinjam. Rešitev sem napisal par strani nazaj... Ok, kakšno temo so konkretno zasrali tudi v tehničnem delu, ampak se je dalo preživet. Odstranite prikazovanje kategorije Krneki iz nove vsebine pa boste naredili precej za preglednost foruma. Se kaj razmišlja o tem? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mački stopiš na rep zacvili.

Menda se bo vsak prepoznal.

Nekaj se dogaja. Pohvalno. 

Nihče pa ne more pričakovati, da bojo vsi veseli in zadovoljni. Nekdo bo vedno "a priori".

Je pa  Dami začel pometati pred svojim pragom in s tem dal vedeti, da je tudi sam kaj posral. Pohvalno le tako naprej.

Kar se pa IMHO tiče drugačnega pregleda tem, se bo treba navaditi, a dajmo času čas, saj se je pomlajevanje foruma šele začelo in verjetno bo še veliko sprememb.

Klanjal se ne bom nikomur, ampak hvala vsem za trud pri urejanju MS foruma.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, XTR pravi:

Se strinjam. Rešitev sem napisal par strani nazaj... Ok, kakšno temo so konkretno zasrali tudi v tehničnem delu, ampak se je dalo preživet. Odstranite prikazovanje kategorije Krneki iz nove vsebine pa boste naredili precej za preglednost foruma. Se kaj razmišlja o tem? 

Ful rešitev so vsi dali, le naredil ni nihče nič.

Za kr neki uporabi zdravo pamet, izklopi sledenje, izklopi obvestila, pa bo...

Verjem, da so pa člani ki imajo radi kategorijo Kr neki in jim pomaga pri zabijanju časa do pomladi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

Ful rešitev so vsi dali, le naredil ni nihče nič.

Za kr neki uporabi zdravo pamet, izklopi sledenje, izklopi obvestila, pa bo...

Verjem, da so pa člani ki imajo radi kategorijo Kr neki in jim pomaga pri zabijanju časa do pomladi :P

 

Ne boj se ti zame, sem naredil stream brez te vsebine. Krneki je le en klik stran. Zadevo naredite obratno, pa naj tisti ki hoče to vsebino vklopi prikazovanje... tehnična vsebina se izgubi med nabijanjem, posledično pade kvaliteta... ko boš imel čas počisti temo - 12V vtičnica 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, XTR pravi:

Ne boj se ti zame, sem naredil stream brez te vsebine. Krneki je le en klik stran. Zadevo naredite obratno, pa naj tisti ki hoče to vsebino vklopi prikazovanje... tehnična vsebina se izgubi med nabijanjem, posledično pade kvaliteta... ko boš imel čas počisti temo - 12V vtičnica 

Čakam da se v grupi OPREMA uredi podskupine:

-električne zadeve (tu bodo teme, vtičnice, luči,...)

-oblačila (tu bodo teme kombinezoni, tekstilna oblačila, rokavice, škornji....)

-kovčki torbe (enako, teme ki sodijo sem bodo premaknjene sem)

itd...

 

Potem moramo iz različnih GRUP tipa SPLOŠNO, RAZNO itd presortirati teme na svoja mesta.

Predstavljaj si, da bo vse zgledalo podobno kot online trgovine, ki imajo Glavno grupo, podgrupe in potem izdelke. Cel forum bo po istem principu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en NASVET

ker se teme premikajo, združujejo, sortirajo na svoja mesta prihaja do tega, da vam jih prikaže kot neprebrane. Predlagam naslednje:

Kategorijo ali podskupino označite za prebrano. Potem bo vse spet normalno delovalo. Oziroma bo od takrat naprej prikazovalo poboldano samo teme, ki so bile v času od zadnjega obiska aktivne.

Da bo jasno iz slike:

puščica kaže na grupo, kjer so nove objave, prav tako je poboldana tema v grupi, kjer so nove objave. Po istem sistemu/postopku bo cel forum, ko bo 1x posortiran.

new-3.jpg

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

:eek: .... užaljen :P

Nism nate mislil, ti si bio pridan, zrihtal temo HD :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klikneš na cromu zapomni si geslo ..vsaj tako se mi zdi ..

jaz sem kliknil "označi forum za prebran" zgoraj desno..dela , bolda ..vidim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 1. 2017 at 8:26, thumper pravi:

 

 

vprašanja , objave , posti - to so stvari , ki spadajo v odprte teme..malokrat sem videl , da bi tukaj kdo popluval novinca , ki je zastavil vprašanje v odprti temi. če ne drugače , se ga je napotilo besedno aliz linkom v pravilno temo.

druga stvar pa je odpiranje novih tem!! bom zdaj napisal tisto kar mi je zvečer ušlo ko je net dol padel..

na marsikaterem forumu imajo za nove uporabnike nek tak sistemček , da se prijaviš kot nov uporabnik , ob sprejetju na forum pa si dolžan prebrati navodila za uporabo in se strinjati z njimi.(tako naj bi bilo tudi tukaj ..eh leta)

v teh navodilih pa piše , da se moraš kot nov uporabnik najprej predstaviti v točno določeni temi v kateri te nekdo odgovornih s foruma- ali pa več njih - lepo pozdravi in ti zaželi veliko užitka ob sodelovanje. brez te objave tvoj nick ne postane aktiven !!!! in se ne moreš vključiti v nobeno debato!!! ne na čvek in večina tem  celo sploh ni dostopna za branje !! ker je za aktivne člane!

naslednja stopnja je predvajenec .. do določenega števila cca.50- se podrazumeva kot tehtnih - objav v konkretnih strokovnih temah sploh ne moreš komentirati v raznih temah "splošno" ali "kr neki" ..

šele ko dobiš naziv vajenec ti je omogočeno komentiranje v vseh temah..

šele kot vajenec dobiš možnost , da zaprosiš odgovorne za dovoljenje za odpiranje novih tem !!!

zanimiva je ena stvar - ta čas če si resen se naučiš uporabljati iskalnik , navežeš stike z drugimi člani , ki te občasno iz ene teme tudi napotijo v pravilno če imaš kakšno vprašanje pa ne veš točno kje bi ga zastavil..

ta čas tudi izkoristiš za prebiranje in seznanjanje s temami , forumom in njegovim utripom..

večinoma na vseh forumih obstajajo teme za nabijanje , kurbanje in pijančevanje.. vendar te niso splošno vidne in dostop do njih je nagrada za uspešno sodelovanje v resnih temah na forumu

sam tolk mal sem hotel napisat..

pravilen zapis bi bil -: ti so zaposlen za polni delovni čas ..bi bilo pa dovolj , če bi bil za skrajšan delovni čas ..:P

 

mogoče še nekaj : "prijavi objavo" pomeni tudi napisati zakaj je moteča .. če temu sledijo sankcije je mogoče smotrno članu , ki je sankcioniran posredovati text tistega , ki se je pritožil - seveda samo čisti tekst pritožbe. s tem se da prekrškarju tudi vpogled v stvar , ki naj bi jo popravil pri svojih objavah..

lp

Res dobra ideja, ampak da bi imel take učitelje kot so dami, hd, maus, kmet,...pa saj se mi zmeša :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Res dobra ideja, ampak da bi imel take učitelje kot so dami, hd, maus, kmet,...pa saj se mi zmeša :lol1: 

:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, vandrovec pravi:

Dami je kriv, vse je spremenil...:P

hehe, dobr da mate dežurnega krivca, tut za burjo sm najbrž kriv :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Res dobra ideja, ampak da bi imel take učitelje kot so dami, hd, maus, kmet,...pa saj se mi zmeša :lol1: 

Sj se trudim pojasnjevati, sam enim gre pač bolj počasi v glavo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

hehe, dobr da mate dežurnega krivca, tut za burjo sm najbrž kriv :(

 

 

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Sj se trudim pojasnjevati, sam enim gre pač bolj počasi v glavo :ras:

 

Dobrodošel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a čvek bo še ali ga ne bo več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Alla pravi:

 

 

Dobrodošel ;)

hehe :P

Sej bomo zrihtal, sam še grupe v OPREMI se naredi, premakne teme na svoja mesta pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

ej a čvek bo še ali ga ne bo več?

sej je.

Bom najbrž že 100tič pojasnil.

Forum se ne spreminja, samo ureja se za boljšo preglednost. Tako kot so motorji v svojih podgrupah, pa onn/off road v svojih podgrupah, bo tudi OPREMA v svojih podgrupah. Zakaj, zaradi lažjega iskanja, urejanja in preglednosti.

Nič se ne izgubi, nič ne gre stran razen par 1000 starih tem brez ali z mal odgovori, starih tudi po 15let. Tisto gre v arhiv.

KRNEKI ostaja, ČVEK ostaja, kar ne bo spremenjeno (skuterji, maksi, atv, kvadi) ostaja....

 

tako da prva stran vsaj v osnovi bo zgledala takole:

grupa: TEHNIČNA IN OSTALA VPRAŠANJA (tako kot vidiš sedaj)

         podgrupa: APRILIA

                          DUCATI (odebeljeno pomeni, da je nova objava, prav tako se tema odebeli)

                                  teme:    panigale (odebeljno pomeni, da je v temi nov post)

                                                monster

                                               ducati servisi

                           BMW.....itd

 

grupa: OPREMA (še ni narejeno, mora Codeine ustvarit mape, mi pa premakniti teme na svoja mesta)

       podgrupe: OBLAČILA

                        OBUTEV

                        ELEKTRIKA.....itd

 

grupa: ONN/OFF ROAD (tako kot vidiš že sedaj)

           podgrupa: IZLETI

                            POTOVANJA.....itd

grupe: ŠPORTI MOTOCIKLIZEM, SEKCIJE, SPLOŠNO in ostalo navzdol ostaja isto. Iz splošno se posortira še teme, ki tja ne spadajo v svoje grupe.

Bolj vizuelno ne morem napisati in narisati.

                        

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

nimam 900 eur za dobr telefon :)

zdaj ko ni klepeta, mi ms leti tudi na tablici

ne bi razmislili da se da opcija izklopa klepeta?

Na žalost nima te opcije. Itak pa je sam chat, ki v bistvu to sploh ni, katastrofalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!