Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 4 minutami, maus pravi:

Za: dami.34@motosvet.si 

Od: maus.ninđa@motosvet.si 

Spoštovani,

zgrožen sem in ogorćen. Poteptana ćustwa mam k stoućen zrezek.

Izlivam gnev in žolć ...

vse sm blokiru :ras:

lp

Maus

 

Pisane  črke  Maus,  pisane črke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa sem se spraševal, zakaj so Motosvet zapustili vsi, ki so ogromno prispevali k medsebojnemu osveščanju in imajo kar se motorizma tiče, kaj v glavi? A mi je že nekaj časa čisto jasno...

Motorizem se gradi na kilometrih in izkušnjah! Internetni motoristi pa se včlanite v računalniške krožke itd.

ZAPRITE MOTOSVET, ker se je že zdavnaj izrodil!! Pokopljite ga, ker je škoda, da zaradi določenih pljuvalcev sploh obstaja.

 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, January 27, 2016 at 8:51, maus pravi:

vse skup je eno brezvezno nabijanje ... wse ste unićl :ras:

po dolgem premisleku sem se odločil predlagati, da ostane samo tema Kawasaki ZX10 R ... ostale pa takoj zbrište ... aja .. pa zjale in kawo lahko pustite .. tko mal za sprostitev ...

:ninja: 

.

... brez teme o "jeni dobri kofeti" se ne grem ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
pred 8 minutami, nemo pravi:

OVER & OUT

pa kam zdej no, ravno razživeli smo se :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

kam pa gre :eek:

motosvet mislm :huh: 

Nč kam gre , je že šu .......:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se popolnoma strinjam s tabo. Omenjenih cca 10 uporabnikov se ne da ustavit. 
Razen tako, da se jih trajno odstrani. 

So bili že mnogokrat opozorjeni, pa se jih nič ne prime...

Bomo javili administratorju in lastnikom foruma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku 24h bodo/so bili odstranjeni :D naslednji osebki...

- kmet2,
- dami34,
- HD-Dyna.

﴾͡๏̯͡๏﴿ O'RLY?

P.S.

Seznam se bo še dopolnjeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Codeine pravi:

V roku 24h bodo/so bili odstranjeni naslednji osebki:

- kmet2,
- dami34,
- HD-Dyna.

﴾͡๏̯͡๏﴿ O'RLY?

P.S.

Seznam se bo še dopolnjeval.

Nabijali smo samo v temah "Krneki", kar je bilo s strani administratorja tudi priporočeno, ostalih tem se nisem dotikal, razen če sem imel tehtne razloge v skladu s temo. Če nekateri ne znajo uporabljati foruma in blokirati nekatere teme, je to tudi njihov problem.

Se bom kar sam izločil - NASVIDENJE, to je bil moj zadnji zapis tukaj, uživajte, lepo vas je bilo nekatere spoznati !!!!

Upam, da boste naprej strokovni in pregledni v kvalitetnih temah, ki jih obvladate.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 1. 2016 at 11:27, nemo pravi:

Pred časom mi je prijatelj pisal mail:

Včeraj zvečer mal posrfal po motsvet forumu…me je zanimalo na temo nove Honde AT, kaj pametnega prebrat…in še enkrat ugotovil: to je ladja norcev! Na 30 straneh morda za eno stran uporabne in konstruktivne debate, ostalo pa samo zajebavanje en drugega…pa jaz sploh ne razumem folka, a so samo motoristi tako zafrustrirani al je na splošno tako…đizs…po mojem sploh ne bom več šel na te strani, ker je ponižujoče do vsaj povprečno normalnega človeka, da bi svoj čas izgubljal s temi pacienti… po mojem jih je samo ene 3-4 normanih…ostali pa…RAZOČARAN ZELO…PONOVNO.

 

 

Moram priznati, da se v celoti strinjam s tem, kar je napisal. Res je škoda, da se je forum izrodil v tak, kakršen je zdaj.

 

Zanimivi potopisi so redkost, koristna debata v zvezi z motociklizmom pa se običajno sprevrže v nadležno pametovanje. Tudi ne želim izgledati jezikovni čistun, a promocija spakedrane slovenščine je za moj okus pretirana.

 

Morda je čas za prevetritev Splošnih pravil in kodeksa obnašanja. 

No ja, če noben ni odprl te teme, potem res ne more kej prebrat. Če pa misli tole temo, potem pa jaz sam nisem videl nekega nabijanja ali zajebavanja, kjer bi se dalo očitati tem "cca 10 uporabnikom" kršenje pravil ali kaj podobnega. Novi AT pa je nekaj malega omenjen bolj proti koncu teh strani. Še vedno pa velja, da je Slovenija majhen trg in da če kdo hoče prebrati mnenja, informacije al karkoli je želel ta "prijatelj", bi pa pogledal tuje forume ali pa vprašal na našem. Meni se zdi bolj žalostno to, da se piše o "prijateljih". Če želite, odstranite folk, ki vas moti, saj razlogov imate več kot dovolj, da jih upravičeno vržete, ne pa da se odpira nova tema, ker je "prijatelj" poslal mail. :lol1: Še en dokaz na kakšnem nivoju je forum. Uporabnikom očitate nekonstruktivnost, zajebavanje in zafrustriranost ter da so pacienti. Ko pa sam ne prispeva nič k temu in ko admini in moderatorji skačejo v luft ob takih pa je forum takoj najboljši. Vsa čast, kaj naj rečem še drugega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 12. 2016 at 21:03, The Lakl pravi:

Moram vas prit pogledat en dan, ker že dolgo nisem bil v Jami na ogledu ;)

tole tuti nima nobene veze z video posnetki, pa ti noben ni rekel, da smetiš ... pa nisem šel gledati vseh tvojih postov

res bi bilo fajn, da vsak pomete pred svojim pragom

če se dovoli odpirati take glupe teme, pol glupih odgovorv ne moreš pričakovati kot naprimer: kateri motor naj kupim :?

tudi sam se ne bom več oglašov v nobeni drugi temi, kot v krneki, kjer je bilo napisano, da se lahko piše tudi mimo teme oziroma nabija ...

čau

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacienti ............jaz nabijam samo v temah kr,neki  in to ste dovolili prav vi Codein in Alla , v specifičnih temah ne razglabljam in ne smetim , če vam ne bi šel na živce bi to itak vidli . 

Naredite kar morate , lp :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, dr.looney pravi:

Ah dajte no. Ta forum se je izrodil že v samem začetku, ko je nastal. Torej 16 let niste bili sposobni narediti reda in sedaj ste se na podlagi enih parih zamerljivih milih jer odločili izločiti člane, ki imajo malo več časa in se malo zabavajo. A to je greh. Kategorija Kr neki je bila ustanovljena prav za take. Vsem zafrustrirancem,ki rabite en forum da si lahko kupite motor pa razmislek, a ga sploh rabite. Tehnične podrobnosti dobite na uradnih straneh prodajalcev, za šraufanje so mehaniki ostalo pa je debatiranje. Čist enostavno.

Resno? Resno? Resno? Kdo koga izključuje zaradi pisanja v kategoriji krneki?

In kot vidim ni izključen še noben od zgoraj omenjenih in lahko še vedno vsi pišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Resno? Resno? Resno? Kdo koga izključuje zaradi pisanja v kategoriji krneki?

No potem pa mi naštepaj , kje sem smetil več kot vsi drugi uporabniki v resnih temah , večkrat pomagam z mnenji in nasveti , če pa misliš Stop policija ali kakšna podobna , ja potem me pa kar takoj izbrišite , ne čakat 24 ur !

Izključil si me tudi zaradi posta v Štosih itd .......ampak , prav forum je tvoj in imaš vso pravico delat z njim kar želiš .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

No potem pa mi naštepaj , kje sem smetil več kot vsi drugi uporabniki v resnih temah , večkrat pomagam z mnenji in nasveti , če pa misliš Stop policija ali kakšna podobna , ja potem me pa kar takoj izbrišite , ne čakat 24 ur !

Izključil si me tudi zaradi posta v Štosih itd .......ampak , prav forum je tvoj in imaš vso pravico delat z njim kar želiš .

Ravno zato, sem to tukaj objavil, namesto, da bi vas blokiral, da imajo zdaj vsi tisti, ki imajo problem z vašim pisanjem oz. karkoli že jih moti, možnost, da to sedaj tukaj tudi javno povedo. Lahko pa naredimo svojo temo in da enkrat za vselej razčistimo to in se zmente kdo koga ne mara in kdo ima s kom kakšne probleme.

P.S.
V štosih nisi bil izključen zaradi nabijanja, kar prav dobro veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Ravno zato, sem to tukaj objavil, namesto, da bi vas blokiral, da imajo zdaj vsi tisti, ki imajo problem z vašim pisanjem oz. karkoli že jih moti, možnost, da to sedaj tukaj tudi javno povedo.

P.S.
V štosih nisi bil izključen zaradi nabijanja, kar prav dobro veš.

Ja Codein vem , bil sem zaradi žalitve ,ampak mi do danes nisi odgovoril koga sem užalil , pa saj je vseno , želim vam kljub temu ,da smo bili dostikrat na nasprotnih bregovih vse dobro , lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, dr.looney said:

Ah dajte no. Ta forum se je izrodil že v samem začetku, ko je nastal. Torej 16 let niste bili sposobni narediti reda in sedaj ste se na podlagi enih parih zamerljivih milih jer odločili izločiti člane, ki imajo malo več časa in se malo zabavajo. A to je greh. Kategorija Kr neki je bila ustanovljena prav za take. Vsem zafrustrirancem,ki rabite en forum da si lahko kupite motor pa razmislek, a ga sploh rabite. Tehnične podrobnosti dobite na uradnih straneh prodajalcev, za šraufanje so mehaniki ostalo pa je debatiranje. Čist enostavno.

 

to ni čist res. Forum je degradiral

1. zarad osipa konstruktivnega članstva, Zakaj do tega pride? zamenjajo se generacije, motoristov je manj, in manj si imamo pametnega povedat. 

2. zarad preveč pogumnih posterjev z malo ali nič substance. v gp temi so bli rossifani, pa demoni pa ne spomnem se več kdo še vse. so bli trenutki, ko je bil KennyJr en bolših posterjev tam.  Snec je hibrid. vrhunski poster in med prvaki v trollanju ob enem. 

 

ne vem. Ko sm začel postat, dobrih 10 let nazaj, sem vedno 5×premislil predn sem kaj objavil. V poprečju to še vedno počnem, (kake poste pišem tud dva dni zato mi je posodobitev da post ostane tam zelo všeč) in precej precej nebuloz zbrišem predno jih objavim. pa tud na čist vsako provokacijo človek nebi smel nasest, no. Pa ženska tud ne. 

 

 

Morda je forum že pod kritično mejo aktivnega članstva, ki bi omogočalo dober in zdrav debatni prostor. Poudarjam debatni prostor, ne krožek, kjer je OBVEZNO imet nasprotno stališče.  Pogrešam debato kjer se folk vsaj en malo strinja. Včasih se vprašam, če bi sprotno brisanje imelo večji efekt kot prepoved postanja. Verjetno se naši najbol plodni kolegi ne bi spremenili, morda pa je vredno poskusiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Codeine pravi:

 Lahko pa naredimo svojo temo in da enkrat za vselej razčistimo to in se zmente kdo koga ne mara in kdo ima s kom kakšne probleme.

nared jo ... men so že itak rekl, da sem nepotreben v službi :P

pa me zanima, če ma še kdo kj prot men .... itak, da grem pou motosvetu na jetra, ampak... to je njihov problem, ne moj

pred 1 minuto, Cartman pravi:

 

to ni čist res. Forum je degradiral

 

kok potopisov si ti napisal ... kok motorjev si stestiral in napisal članke ... to kar limaš povezave do mnenj različnih strokovnjakov v raznih temah, to ni tvoje mnenje ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

itak, da grem pou motosvetu na jetra, ampak... to je njihov problem, ne moj

:004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!