Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 51 minutami, GoBobi pravi:

Ekola, tole spodaj (+ tole kar pišem jaz sedajle) je za vse tiste, ki ne razumete, kaj nekateri hočejo nekomu utupit u njihove tikve :doze:. Dejte kdaj tudi sami poslušat, ne samo reč vedno: "ja, ampak..." Niste perle, pa da ga jebeš. Res, da gre tlele za temo, za katero mi je malo mar, ker je moje telo popolno zaokroženo, kot telesce sitega tjulna, ampak nasranega sem našel samo na straneh 125 in 126 približno toliko kot vidite spodaj. In to je to, kar vam hočejo nekateri dopovedat.

Pa še enkrat, boli me kurac kaj in kje pišete, za to so drugi, da delajo red (če ga sami pri sebi ne znate), moti me to, da vam nekdo kaže kaj ste ga usrali, vi pa še vedno trdite, da to pa niste vi.

A zdej štekate bolečino enih bolj občutljivih (ne mene) in admina in moderatorjev, kje je problem v komunikaciji, jebalavasmuškakokoš :angryrant2:?!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premaknjeno iz teme "Hujšanje"

Še en "uzaljen". Jupi. :bounce:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

Ekola, tole spodaj (+ tole kar pišem jaz sedajle) je za vse tiste, ki ne razumete, kaj nekateri hočejo nekomu utupit u njihove tikve :doze:. Dejte kdaj tudi sami poslušat, ne samo reč vedno: "ja, ampak..." Niste perle, pa da ga jebeš. Res, da gre tlele za temo, za katero mi je malo mar, ker je moje telo popolno zaokroženo, kot telesce sitega tjulna, ampak nasranega sem našel samo na straneh 125 in 126 približno toliko kot vidite spodaj. In to je to, kar vam hočejo nekateri dopovedat.

Pa še enkrat, boli me kurac kaj in kje pišete, za to so drugi, da delajo red (če ga sami pri sebi ne znate), moti me to, da vam nekdo kaže kaj ste ga usrali, vi pa še vedno trdite, da to pa niste vi.

A zdej štekate bolečino enih bolj občutljivih (ne mene) in admina in moderatorjev, kje je problem v komunikaciji, jebalavasmuškakokoš :angryrant2:?!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premaknjeno iz teme "Hujšanje"

Samo en post si našel od mene ,sram te bodi :lol1:

Zdej pa pojdi še enkrat v temo hujšanje in poglej , koliko strokovnih postov v fitnessu , prehrani , dodatki in kako deluje telo sem napisal in kako so se nekateri in nekatere užigali , ne vem zakaj ni nobeden brisal nebuloz , ko sem videl kam to gre sem šel z tokom , naj se kurčim kot ti ...mi ni treba ....

Isto so se izrodile teme tema zakaj ne bi imel BMW ...ne vem kje je bila Allla, pa Codein in ostali . v temi sem točno napisal za kaj sem jo odprl , pa se je začelo , tema je edino za zbrisat toliko nebuloz ......

Mene lohk takoj zbrišete , evo jz vas mam poln qrac ...resno!!! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

......

Mene lohk takoj zbrišete , evo jz vas mam poln qrac ...resno!!! 

Nea se no razburjat......da ti srcek ne odpove.....:winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

Še en "uzaljen". Jupi. :bounce:

 

Ne ga srat dr.looney :ras:. Ne bereš (me) prav, ker me ne vidiš v obraz :jezik: . Niti nimam težav s tem kaj in koliko pišete ampak res samo s tem, kar sem napisal - da ne razumem, da ne razumete, ko vam nekdo nastavi ogledalo. Upam, da si nisi (da si ne boš) ustvarila mnenja o meni samo iz tega in prejšnjega zapisa - to bi mi pa bilo žal :blush:.

 

23 minutes ago, Kmet2 said:

Samo en post si našel od mene ,sram te bodi :lol1:

Zdej pa pojdi še enkrat v temo hujšanje in poglej , koliko strokovnih postov v fitnessu , prehrani , dodatki in kako deluje telo sem napisal in kako so se nekateri in nekatere užigali , ne vem zakaj ni nobeden brisal nebuloz , ko sem videl kam to gre sem šel z tokom , naj se kurčim kot ti ...mi ni treba ....

Isto so se izrodile teme tema zakaj ne bi imel BMW ...ne vem kje je bila Allla, pa Codein in ostali . v temi sem točno napisal za kaj sem jo odprl , pa se je začelo , tema je edino za zbrisat toliko nebuloz ......

Mene lohk takoj zbrišete , evo jz vas mam poln qrac ...resno!!! 

Rad berem tvoje zapise, da se midva razumeva :) (mi je pomembno, da veš). Tudi rad berem od @DAMI34 , od @HD-Dyna , od @maus , od @Borutt ,... Nisem se nič zapičil v temo Hujšanje ali v zapise tistih, ki ste na straneh 125 in 126 te teme (sem jo je premaknila Alla). Hotel sem samo napisat primer...

Drgač pa, ker je lih prilika, pa nisem še v nobeni drugi temi omenil - ker si se dal nadgradit v nek zdravstveni laboratorij (govori se celo, da ti menda vgrajujejo določene žlahtnokovinske kose), ti želim čimmanj neugodja, pa da si čimprej opomoreš in začneš spet delat :P.

Ajd!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ciciban , no, pa si mi, frišnemu na MS, pojasnil od kje malo več napetosti in občutljivosti v zadnjih tednih. Abstinenca oz. odtegnitev nas naredi v drugačne živali :P.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, GoBobi pravi:

Abstinenca oz. odtegnitev nas naredi v drugačne živali :P.

Ajd!

Torej, problem je v nas samih, ne v drugih, ki nam kao otežujejo življenje?

S tem se strinjam. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je pa forum ušeč ravno takšen kot je:) ,ker živlenje ni samo ena resnost.:P Če član ali nečlan lepo vpraša dobi tudi lepe odgovore, če vpraša pa ........dobi pa enake odgovore, moti me pa neučakanost nekaterih, ki takoj zatežijo z vprašanji   bok nedaj pa da bi prebrali pet strani nazaj v katerih je že dvakrat razložen odgovor, v motorizmu tudi ni nevem kaj novega za izumit, toplo vodo so pa tudi že naredili.:whistle:

Sem pred kratkim naletel na  zame zanimiv slovenski forum pa sem ga do sedaj prebral in preštudiral recimo dobrih devedeset procentov se pravi še malo pa konec naprej tudi tam nimajo kaj izumit, ostane občasno kaj novega za pogledat vglavnem bo pa dolg čas.:(

Forum je odvisen od moderatorjev in če brišejo  ali ne jim po mojem mnenju ni treba za to polagat računov ker oni so šef:devil::D

Tema krneki naj ostane krneki:grupni: v ostalih pa se dajmo vsaj približno držat smeri pa bo za vse vredu:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

...Dam pa en predlog, da ne bom samo nabijač, pa verjamem, da se marsikdo od nabijačev strinja z mano in bi to z veseljem in odgovorno počel.

Recimo: vsakemu od "preveč" aktivnih se določi teme za katere poskrbi, da so počiščene spama, nabijanja, zadev ki niso v z vezi z njo, bodisi da poste briše, ali premakne v primerno temo. Verjamem, da je tudi to ena od možnosti za bolj "pregleden" forum...

 

pred 8 urami, Alla pravi:

No, zame se itaq ve,da mi greste na živce. Ker kadarkoli odprem motosvet, vidim "1000" novih objav, od tega jih je vsaj "970" vaših.
Vserjete se praktično v vsako temo.
Že res, da je tema Kr neki namenjena sproščenemu pogovoru, mislim pa vseeno, da ni bila zasnovana kot sekret kjer se morate zavoljo zdravja pač vsaj 100x dnevno usrat, da se vidi, da ste še živi.

In potem naj iz dneva v dan čistim govno in brskam ven kaj je užitnega?  :O
Zakaj že? Da mi potem vsak "umotvorec" sika, da imam osebno nekaj proti njemu, da samo njega brišem ipd? Ker vidijo samo sebe in svoj noro dober smisel za "humor".
Ja, seveda....sem poskusila, pa me je minilo. Pa nisem ravno obbčutljiva duša.
Se pa strinjam, da bi bilo dobro omejiti dnevno število postov.
Potem bi morda malce razmislili, preden bi objavil vsako briljantno, ki vam jih sproducirajo možgani.

Ekola, pomoč se je ponudila. Naj počistijo za sabo, mogoče bi bili primerni admini.

Meni jih je fino prebirat, res pa je, da občasno preveč zapnejo... Mogoče so pozabili, da pameten odneha...

Popravljeno . Popravil schwantz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

didnt-read.gif


A se samo meni zdi al je mal konc moto sezone pa vam je mal preveč dolgčas v toplih dnevnih sobah in morate mal prstke razmigat s tipkanjem?

ZapuščamtemoPRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Alla pravi:

V vsaj približno oblečene babe/al pa dedci ne zadoščajo?
A vas res animirajo samo še nage babe? 

 

Mah, brezupno....

meni bi bile všeč take oblečene v plašč iz umetnega krzna kakšnega hudega kreatorja ki bi stal nekih 750000e .. ke pol če že nima par miljonov na računu mi lahko da vsaj plašč pa ko davke plačam sem lahko vsaj ene 10 če ne 12 let na motorju...

a sem omenil malenkost da so mi všeč take , ki pod plaščem za 750000e nimajo nič drugega oblečenega ? :D

pred 4 urami, GoBobi pravi:

 da ne razumem, da ne razumete, ko vam nekdo nastavi ogledalo. 

če bi redno sledil temam na forumu bi vedel , da je dr.looney vampirka ..torej ogledalo ne pomaga.. 

pred 4 urami, ciciban pravi:

Pa sej je vsako zimo isto... no ja tudi poleti, če ščije več kot tri dni skupi. Se gužvamo tule kot tri stare tete pod isto marelo in si gremo občasno na jetra. Takle pod črto nam je pa kar fajn, da se lahko skupi jadamo in lepimo nage babe v vsako temo. 

Sam si želim vsaj približno pregledno vsebino v "tazaresnih" temah. V ostalih temah naj ostane zajebancija, joški in nabijanje.

Moderatorjem... hvala ker nas prenašate med abstinenčno krizo.

to ni res ..ne posplošuj prosim.. meni je zdravnica rekla , da so se mi organi premaknili .. da so mi šla jetra u qurac.. torej veš kam mi lahko gre kdor želi .. 

pred 2 urami, Mavti pravi:

Meni osebno je pa forum ušeč ravno takšen kot je:) ,ker živlenje ni samo ena resnost.:P Če član ali nečlan lepo vpraša dobi tudi lepe odgovore, če vpraša pa ........dobi pa enake odgovore, moti me pa neučakanost nekaterih, ki takoj zatežijo z vprašanji   bok nedaj pa da bi prebrali pet strani nazaj v katerih je že dvakrat razložen odgovor, v motorizmu tudi ni nevem kaj novega za izumit, toplo vodo so pa tudi že naredili.:whistle:

zdaj je odvisno veliko od tega , kakšno časovno obdobje postaviš v okvir neučakanosti.. če mi poveš cca koliko je to ti bom odgovoril nazaj..

pred 1 uro, schwantz pravi:

Mogoče so pozabili, da pameten odneha...

:lol1::P  v enem stavku s 6 besedami ti je ratalo strniti dve tukaj na motosvetu neulovljivi lastnosti - spomin in pamet... :lol1: ker car.. ualam se ... :lol1: maš pir v dobrem :lol1::OK:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, GoBobi pravi:

Ne ga srat dr.looney :ras:. Ne bereš (me) prav, ker me ne vidiš v obraz :jezik: . Niti nimam težav s tem kaj in koliko pišete ampak res samo s tem, kar sem napisal - da ne razumem, da ne razumete, ko vam nekdo nastavi ogledalo. Upam, da si nisi (da si ne boš) ustvarila mnenja o meni samo iz tega in prejšnjega zapisa - to bi mi pa bilo žal :blush:.

 

 

 @DAMI34@HD-Dyna  @maus @Borutt

 

 

Joj ne si tolk k srcku jemat.....:004. Vem kaj si hotel povedat, tolk trde glave pa tut nimam.:blush: Mnenje o tebi si bom pa ustvarila kot te bom videla in slisala v zivo, ampak pazi v zivo sem se vecji zmaj kot tule.....:lol1:

 

pred 9 urami, thumper pravi:

.......

če bi redno sledil temam na forumu bi vedel , da je dr.looney vampirka ..torej ogledalo ne pomaga.. 

.....

Jest te mam tud rada......:friend2::devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ciciban pravi:

Pa sej je vsako zimo isto... no ja tudi poleti, če ščije več kot tri dni skupi. Se gužvamo tule kot tri stare tete pod isto marelo in si gremo občasno na jetra. Takle pod črto nam je pa kar fajn, da se lahko skupi jadamo in lepimo nage babe v vsako temo. 

Sam si želim vsaj približno pregledno vsebino v "tazaresnih" temah. V ostalih temah naj ostane zajebancija, joški in nabijanje.

Moderatorjem... hvala ker nas prenašate med abstinenčno krizo.

To bi pa še jest težji lepš napisal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, schwantz pravi:

 

Ekola, pomoč se je ponudila. Naj počistijo za sabo, mogoče bi bili primerni admini.

Meni jih je fino prebirat, res pa je, da občasno preveč zapnejo... Mogoče so pozabili, da pameten odneha...

Da, gratis se javim. Sem že napisal, ampak čiščenja spama in zadev ki niso v zvezi s temo, kajti če se nekdo preveč zapne bi čistil samo v primeru če zadeva pade na osebno raven in žaljenje (verbalno obračunavanje), kajti če debata poteka v nekem normalnem tonu je zaradi mene lahko dolga tudi 20 strani.

ps. zgleda, da so vsi tisti, ki jih tukajpišoči motimo še vedno v službi? Nobenih konkretnih zamer še nisem prebral. :dry:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

Da, gratis se javim. Sem že napisal, ampak čiščenja spama in zadev ki niso v zvezi s temo, kajti če se nekdo preveč zapne bi čistil samo v primeru če zadeva pade na osebno raven in žaljenje (verbalno obračunavanje), kajti če debata poteka v nekem normalnem tonu je zaradi mene lahko dolga tudi 20 strani.

ps. zgleda, da so vsi tisti, ki jih tukajpišoči motimo še vedno v službi? Nobenih konkretnih zamer še nisem prebral. :dry:

Tole je najmanjši problem. Torej za kategorije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Codeine pravi:

Tole je najmanjši problem. Torej za kategorije?

Dami34 in njegov peskovnik :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

Tole je najmanjši problem. Torej za kategorije?

lahko določiš ti. (strokovne teme, ne pa kr neki, tam me res ne briga)

Bi pa približno takole počel:

1. brisanje, ko nekaj ni v zvezi s temo

2. brisanje, ko se začnejo osebna žaljenja, v stilu ti nimaš pojma, ti si butl itd...

3. mogoče še premik kakih zadev, ki ne sodijo v temo, pa bi sodile v kako drugo.

Seveda bi bil moj poseg minimalen, ker se ne mislim it policaja, mogoče za začetek 3-4 teme, ki so najbolj presrane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 1. 2017 at 0:02 PM, boych said:

Po mojem mnenju bi bilo že čisto dovolj, če bi vsak, ko kaj napiše, še preden pritisne ''objavi odgovor'', post še enkrat prebral in razmislil, če je post ''offtopic'' ... 
... mene ne moti, če se nabija v temah, ki so za to namenjene, moti me pa, da so uničene tudi teme, kot je recimo tema kjer forumaši predstavljamo svoje motocikle in je dovoljeno le lepiti slike in še par podobnih specifičnih tem ... dejstvo je, da vas nekaj tukaj nabija 100 na uro vmes pa napišete še kaj uporabnega, nekaj pa je takih, ki nabija brez, da bi napisali en sam uporaben post ... 

Manjka tema "Kaj je novega na mojem motorju.." ali pa "kaj sem danes čaral v garaži", ker ideja z albumi očitno ni zaživela.  S tem bi ohranili preglednost omenjene teme, v kolikor se izkažejo informacije za uporabne pa se doda povezavo v osnovno temo o motorju. Dovoli se razpravo,  nabijanje se izloči. Verjetno bi bilo tudi manj "sranja" v osnovnih temah...

Nasvet, če vas moti nabijanje v kategoriji Kr´neki, ker ga je zadnje čase skoraj toliko kot v filmu New kids turbo, vsebinsko pa tudi ni kaj dosti boljše. Nastavite si Activity stream brez te kategorije in ga dodajte pod default stream. Dostop do nove vsebine z vključeno kategorijo Kr´neki je tako oddaljen le en klik.

Administrator, dodajte navodila (lahko tudi jaz dopišem) v topic "Kako uporabljati: Nova vsebina od mojega zadnjega obiska" in razmislite o tem, da kategorijo Kr`neki ne prikazuje med novimi objavami že po defaultu. Kakšnega novinca verjetno to nabijanje odbije, ker je uporabne informacije kar težko zaznati med vsem sranjem. Blokiranje vsebine določenih uporabnikov ni najboljša rešitev, ker tudi tisti najbolj zavzeti nabijači večkrat napišejo kakšen dober nasvet.

No ja, ni tako hudo, nekateri ste že v "Turbo mode" pa postane včasih nadležno :D

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, XTR pravi:

Manjka tema "Kaj je novega na mojem motorju.." ali pa "kaj sem danes čaral v garaži", ker ideja z albumi očitno ni zaživela. 

kam je šla tema sam svoj mehanik? ena boljših in najčistejši je bila.. 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dveh dneh potegnem statistiko in ugotovim:

Pa saj Motosvet ni tako slab kot zgleda (in trdijo nekateri), pravzaprav večini tukaj kar odgovarja, še vsak pri sebi mal popazimo na smetenje in smo zadeli terno.

Je pa res da za statistični vzorec še vedno čakam tiste, ki umirajo na obroke in trpijo ob vseh objavah "hipotetično izbrisanih".

Po drugi strani je pa čist možno, da so se vsi "trpeči" samostojno izbrisali. Verjetno je vzrok za to, da se jim je kdo zameril al pa jim je kdo stopil na žulj, daleč od tega da bi bila splošna vsebina MSja slaba.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34, podpišem pod tvojo izjavo ter dodam :

čakam kakšen kvaliteten prispevek tistih, ki so se pritoževali :blush:

Ampak izgleda, da čakam zamanj :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, HD-Dyna said:

Ampak izgleda, da čakam zamanj :P

its a Joke, ofcourse!

gre pa vse po sinusoidi:

bla > grožnja > anksioznost > apologija > pogum > bla :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Dami34, podpišem pod tvojo izjavo ter dodam :

čakam kakšen kvaliteten prispevek tistih, ki so se pritoževali :blush:

Ampak izgleda, da čakam zamanj :P

a poboljšal se pa ne boš? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

a poboljšal se pa ne boš? :P

Sem se že !

Mislim, da se vidi vsakodnevno ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!