Skoči na vsebino

Honda Vision 50 4T - slabo vleče


sistemik

Priporočene objave

Lep pozdrav

Sem brskal po forumu, pa nisem našel podobne teme...
Imam skuterja Honda Vision 50 4t letnik 2012, prevoženih dobrih 6000 km, redno servisiran, menjan original variator z močnejšim (Polini Hi-Speed). Težava je v tem, da zadnje čase hudo slabo vleče, tudi pospeški niso bogve kakšni. Pred časom sva se 2 (skupaj 130 kg) brez kakršnihkoli težav peljala po ravnem, pa v hrib ipd., v zadnjem času pa sam komaj prilezem po hribu do doma, če je pa kak strmejši klanec, pa sploh več ne pridem na vrh.

Skuter ima elektronski vžig goriva. V čem bi lahko bila težava, morda v vžigu? Razmišljal sem tudi o zamašenem izpuhu, morda kaj tretjega? Bi se splačalo predelat variator (menjat uteži, vzmeti, jermen)?

Pa še to, a pozna kdo kakšnega mehanika v Mariboru in okolici, ki se ukvarja s tovrstnimi skuterji in je res vredu? Do sedaj sem ga servisiral pri Hondinem predstavniku v Mariboru (brez reklame), pa imam občutek, da gre skuter po vsakem servisu slabše...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znalo bit, ker na momente se mi zdi, kod da ga nekaj duši. Lahko pa je tudi kaj drugega... :blush:

Najrajši bi ga peljal h kakemu strokovnjaku za tovrstne skuterje, pa ne poznam nobenega. Lahko tudi fušar, le da zadevo obvlada...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!