Skoči na vsebino

I30

Priporočene objave

dogovorjeno ...zrihtaj dve umerjeni merilni napravis števci dejanskih izpustov vsakega plina posebej  in boš vozil za mano z mojim načinom vožnje .. tudi mene zanima koliko ima kateri od najinih avtov dejanskega izpusta škodljivih plinov ..

 

Moj ima manj ,pa moj oči je tud močnejši kot tvoj:P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Borutt pravi:

T65. člen

(ustavitev in parkiranje)

...

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

...

16.  na mestu, na katerem bi parkirano vozilo onemogočilo vključitev v promet že parkiranemu vozilu ali onemogočilo dovoz na dvorišče stavbe, do garaže, skladiščnega prostora ali drugega podobnega objekta ali do zasebnega zemljišča. Dovoz na dvorišče, v objekt ali k objektu, pred katerim je prepovedana ustavitev ali parkiranje, mora biti na vhodu označen s predpisano prometno signalizacijo, če pa so na vozišču pri vhodu označena parkirna mesta, pa tudi s predpisano označbo na vozišču;

...

(6) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo 1., 4., 7., 9., 16., 17., 18., 19. ali 21. točko četrtega odstavka tega člena.

 

19. člen

(odstranitev nepravilno parkiranega in zapuščenega vozila)

(1) Pooblaščena uradna oseba odredi odstranitev oziroma odvoz vozila, ki je parkirano v nasprotju s tem zakonom (nepravilno parkirano vozilo), če onemogoča drugemu udeležencu cestnega prometa varno nadaljevanje poti tako, da je pri izogibanju temu vozilu on ali kdo drug ogrožen ali bi glede na okoliščine lahko bil ogrožen, ali ovira druge udeležence cestnega prometa v smislu 1., 4., 16., 17., 18. ali 19. točke četrtega odstavka 65. člena tega zakona ali predstavlja oviro na cesti kot to določa zakon, ki ureja ceste.

...

(4) Odstranitev vozila iz prvega ali tretjega odstavka tega člena se opravi na stroške lastnika vozila.

...

Pa to velja tudi za primer o katerem se pogovarjamo? Ti parkiraš na mojem dvorišču, jaz se pripeljem domu in parkiram na mojem zemljišču tako, da ne moreš na cesto.

Sprašujem zato, ker je to storil prijatelj dve leti nazaj. Pacient (gobar) mu je zaprl dovozno pot v gozd, prijatelj mu je pa postavil za rit traktor in šel po opravkih. Zvečer ob osmih je odstranil traktor.

Pa težko nekomu parkiraš na njegovem zemljišču ne da bi ga oviral, še posebej, če imaš le stavbno parcelo in dovoz v garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nazo13 pravi:

Pa to velja tudi za primer o katerem se pogovarjamo? Ti parkiraš na mojem dvorišču, jaz se pripeljem domu in parkiram na mojem zemljišču tako, da ne moreš na cesto.

Sprašujem zato, ker je to storil prijatelj dve leti nazaj. Pacient (gobar) mu je zaprl dovozno pot v gozd, prijatelj mu je pa postavil za rit traktor in šel po opravkih. Zvečer ob osmih je odstranil traktor.

Pa težko nekomu parkiraš na njegovem zemljišču ne da bi ga oviral, še posebej, če imaš le stavbno parcelo in dovoz v garažo.

In bo pacient rekel, da si mu dovolil parkiranje, sedaj si ga pa zaparkiral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

In bo pacient rekel, da si mu dovolil parkiranje, sedaj si ga pa zaparkiral. 

ampak te je tut prosu, če mu lahko spulš vse sprednje zobe ... in si mu uslugo storu :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

ampak te je tut prosu, če mu lahko spulš vse sprednje zobe ... in si mu uslugo storu :jezik: 

 

Pazi pri uslugah! Je treba tudi davk odvest in račun izdat!B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

Pazi pri uslugah! Je treba tudi davk odvest in račun izdat!B)

a za parkiranje pa mu ni treba izdat računa ... tut storitev :O

usluga je bila vredna 0 € ... 22 % na 0€ = 0 € :jezik: 

 

pa nism davčni zavezanec :jezik: .... prodajam mutna posla :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a za parkiranje pa mu ni treba izdat računa ... tut storitev :O

usluga je bila vredna 0 € ... 22 % na 0€ = 0 € :jezik: 

 

pa nism davčni zavezanec :jezik: .... prodajam mutna posla :lol1: 

Nkol ni 0€. Že strošek izdaje računa je nekaj.
Lahko se pa zmenta za donacijo. Tko kot u faroužu.
On teb boga jebe, ti ga pa krstiš u kšn luž, pa navadiš še kozjih molitvic.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

In bo pacient rekel, da si mu dovolil parkiranje, sedaj si ga pa zaparkiral. 

Z vsemi, ki so parkirali na moji lastnini brez vprašanja, sem se do sedaj pomenil na lep način. Prijazno, z nasmeškom na licu in pajserjem ali sekirco v roki kot se spodobi za delovnega človeka. Nobenemu ni bilo treba dvakrat razlagat.

Okoli teh računčkov se pa stinjam z I30. Nepotrebno jebanje kupcev, če se to dogaja pred trgovinami tipa Lidl, Merkur, itd. Tam itak vedno izpišejo račune, pa ga vzameš ali ne. Naj raje polovijo svoje šefe ministre ali njihove sekretarje, ki so si izplačevali ni da ni umotvorov. Če navedem samo ta zadnji članek o zaposleni v vladi in v jeseniški bolnišnici, ki si je kljub službenemu vozilu dala izplačevati še potne stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko fursovci v lokalu delajo kontrolo ti kelner porine račun v roko, tut če nis plaču :O 

sam da se losa listka...  res pretiravanje...kaj koga briga kdo je men kafe plaču, sem mu ga vrnla nazaj, ker nisem koš za smeti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

dogovorjeno ...zrihtaj dve umerjeni merilni napravis števci dejanskih izpustov vsakega plina posebej  in boš vozil za mano z mojim načinom vožnje .. tudi mene zanima koliko ima kateri od najinih avtov dejanskega izpusta škodljivih plinov ..

 

Moj ima manj ,pa moj oči je tud močnejši kot tvoj:P

 

 

za tvojega boš Moral še dokazati..za očeta pa nimaš šans..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, nazo13 pravi:

Z vsemi, ki so parkirali na moji lastnini brez vprašanja, sem se do sedaj pomenil na lep način. Prijazno, z nasmeškom na licu in pajserjem ali sekirco v roki kot se spodobi za delovnega človeka. Nobenemu ni bilo treba dvakrat razlagat.

Okoli teh računčkov se pa stinjam z I30. Nepotrebno jebanje kupcev, če se to dogaja pred trgovinami tipa Lidl, Merkur, itd. Tam itak vedno izpišejo račune, pa ga vzameš ali ne. Naj raje polovijo svoje šefe ministre ali njihove sekretarje, ki so si izplačevali ni da ni umotvorov. Če navedem samo ta zadnji članek o zaposleni v vladi in v jeseniški bolnišnici, ki si je kljub službenemu vozilu dala izplačevati še potne stroške.

En majstr je vzel purpen in zatesnil vsa vrata in izpuh. Menda je zdej avto vaterpruf. 

Tisto iz tvojega prvega odstavka pogrešajo vratovi lopovskih kravatarjev. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazo13 kajti tuki ni jasn potne stroške je imela kljub službenemu avtomobilu,če bi zahtevala kilometrino bi blo pa to neki druzga.Jest vozim avto od moje drage in ti povem,da so potni stroški enormno visoki.:lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gusar pravi:

Nazo13 kajti tuki ni jasn potne stroške je imela kljub službenemu avtomobilu,če bi zahtevala kilometrino bi blo pa to neki druzga.Jest vozim avto od moje drage in ti povem,da so potni stroški enormno visoki.:lol1:

Samo, da je razlika med tabo in Sandro. Sandra je dobivala še potne stroške od lastnika avtomobila za njegovo uporabo, ti pa moraš lastnici avtomobila plačevati enormne potne stroške za njeno uporabo in še avto vzdrževati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!