Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu športnega izpuha za YAMAHO Tmax 500


WhiteTmax

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Menjal bi originalen izpuh na mojem maxiskuterju YAMAHA Tmax 500, letnik 2002. Na ebayu je nekaj firm, ki prodaja razne športne izpuhe. Zanima me, če ima kdo izkušnje kateri izpuh se najbolj splača kupit, da pridobiš čim več moči, lep globok zvok (da ni preglasen za policiste :D) in da je zmirna cena. Kdo mi lahko kaj priporoča oz. svetuje okoli tega.

Hvala!

Popravljeno . Popravil WhiteTmax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro pogledano: SC Project full sistem te pride 510€, MIVV med 300 in 500€, na skuterist.si maš nekega Scorpion za 326€ in leovince za 367€. Jaz sem mojega MIVV (storm gp) tut prek ebaya naročil in brez problema homologiral. Ne pa pozabit, da če boš vzel izven evrope da bo treba še carino plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, sinn said:

Na hitro pogledano: SC Project full sistem te pride 510€, MIVV med 300 in 500€, na skuterist.si maš nekega Scorpion za 326€ in leovince za 367€. Jaz sem mojega MIVV (storm gp) tut prek ebaya naročil in brez problema homologiral. Ne pa pozabit, da če boš vzel izven evrope da bo treba še carino plačat.

Kater pa bi bil pa najboljši? SC Project? Dobiš z tem izpuhom najboljše rezultate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!