Skoči na vsebino

MXGP 2016


IBA

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Gajser jutri prvi izbira štartno mesto, Fevbre zadnji (ni končal dirke). Peter Irt je bil v kvalifikacijski dirki 26.

Dirke ob 14h in 17h na Šport TV!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od mnogih komentarjev:

Honda Gariboldi’s Tim Gajser is the Jedi of MXGP at the moment. Sometimes you have to scratch your head at how he stays on, but take nothing away from the Slovenian, his speed and skill is overwhelming. The nineteen-year-old continues to push the law of physics and seems to be mastering the art of this sport we call motocross. After an uber impressive double moto victory today, his second double-doozie this year with the first being at the season opener in Qatar on his MXGP debut, he now has a 24-point lead in the championship over the defending champion Monster Energy Yamaha Factory Racing’s Romain Febvre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki frajer :kva2::yea1::grupni:. Sem ga imel možnost gledat v Mačkovcih in ko vidiš to v živo še bolj ne moreš verjet :) 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Mutika pravi:

Kdo je to???

:yea2:

Tim_Gajser.jpg

Ja, kdo?! Saj se dobro vidi, da je naš KennyJR med kondicijskimi pripravami za cestaški spopad z izzivalci iz MotoGP teme:cool:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Roman pravi:

Ja, kdo?! Saj se dobro vidi, da je naš KennyJR med kondicijskimi pripravami za cestaški spopad z izzivalci iz MotoGP teme:cool:...

aha .. se mi je zdel ... al so mu tablete prijele, al pa skrivaj trenira .. :hmm:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:

Dobr da mamo Gajserja, da se nam ni treba več s tistim dosadnim moto gp jem več ukvarjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, billy pravi:

:grupni:

Dobr da mamo Gajserja, da se nam ni treba več s tistim dosadnim moto gp jem več ukvarjat...

A ni malo dosadno, ko tak dominira? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!