Skoči na vsebino

MXGP 2016


IBA

Priporočene objave

V bistvu je zelo žalostno, da se v Sloveniji, v splošnem,  veličine takih rezultatov sploh ne dojame. Saj po svoje razumem, da to ni šport ki ga RTV Slovenija redno spremlja že 20 in več  let, pa povprečnemu Slovencu to ni tako domač, ampak ko se zgodijo taki rezultati, pa ni opravičila za tako medijsko ignoranco.

Sem pa prepričan, da je za Gajserja čas, ko bi mu večja medijska pozornost v Sloveniji koristila, že davno mimo. Tisti, ki se navdušujemo ob njegovih dosežkih, bomo uživali še naprej, ostali pa... kakor kdo hoče. Jaz sem vesel da bom MXGP lahko redno spremljal po TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnjo je imel daleč najlepšo proti ostalim, se mu pozna da je fant res pripravljen in niso hiteli ampak si vzeli čas za vsako stvar.

 

Žal v Sloveniji moraš brcat žogo če hočeš imet kej prepoznavnosti ostalo janezi in marjetkice niti ne  vejo da obstaja.

Večina jih vzame kot šport ki z nekimi prduljami vozijo gor in dol, sej to pa zna vsak mulc :bum:

 

Res mu želim da takšno formo obdrži še naprej :yea2:

Še Italjani so povečini se zelo lepo razpisali o Timu !

mxgp-tim-gajser-qatar-2016-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Profi said:

V bistvu je zelo žalostno, da se v Sloveniji, v splošnem,  veličine takih rezultatov sploh ne dojame. Saj po svoje razumem, da to ni šport ki ga RTV Slovenija redno spremlja že 20 in več  let, pa povprečnemu Slovencu to ni tako domač, ampak ko se zgodijo taki rezultati, pa ni opravičila za tako medijsko ignoranco.

Sem pa prepričan, da je za Gajserja čas, ko bi mu večja medijska pozornost v Sloveniji koristila, že davno mimo. Tisti, ki se navdušujemo ob njegovih dosežkih, bomo uživali še naprej, ostali pa... kakor kdo hoče. Jaz sem vesel da bom MXGP lahko redno spremljal po TV.

Imas absolutno prav. Vsi vrhunski rezulatati slovenskih sportnikov, ki jih dosegajo na svetovni ravni bi se morali objavljat. Sigurno motokros ni edina panoga, ki ostane neopazena.

Zalostno je, da ima fuzbal -13 slovenske vaske lige "prednost".

No, vsaj na prvi strani MS je zdaj PR AMZSja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep včeraj na treningu je imel drugi čas... jutri je prva dirka ob 7.00 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, če nebi bilo dveh večjih napak, bi lahko bil višje. Tempo ima dober čez celo dirko. 

Waiting second race! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena dobro odpeljana dirka. Po Timovih besedah najtežja preizkušnja letos. Fabvre je res odpeljal odlično (kot Tim v Qatarju). 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super rezultati za mladega fanta , ki je uletel v gnezdo zmajev svetovnega motokrosa!!!  je pa kandidatov za prva tri mesta kar veliko in sezona bo neusmiljena.. Tim drži se !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke. Odličen začetek. Upam, da v takem tempu tudi nadaljuje. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Prvi Holeshot (tudi lani ga ni dosegel) ter nova posamična zmaga za Tima Gajserja danes na Nizozemskem. Druga dirka okrog 17h, na Šport TV1 in Eurosport ;)
MFP_0040.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva dirka super, na drugi pa vsak krog po dve napaki... Podobno kot na tajskem čist preveč napak za boljšo uvrstitev... Hiter je itak dovolj, ker je trenutno očitno najhitrejši... Samo v roke se bo treba mal vzet... Stopničke mu je pa le febvre prpelu v zadnjem krogu. Ampak je s tem prednost v prvenstvu 3 točke večja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v drugi dirki je po prvi napaki bil malo preveč vročekrven.... je pa Fabvre res odpeljal nenormalno zadnja dva kroga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, nekaj je bilo smole. Se je pa po prvi napaki takole na uč malo preveč na silo vozil. Proga je bila obupno razsuta in vsaj meni je zgledalo da marsikje izven zvožene linije ni bilo kaj veliko za iskati. So pa vsi delali napake, konec koncev je tudi Febre odletel po tleh. Sezona je še dolga, priložnosti pa še bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!