Skoči na vsebino

MXGP 2016


IBA

Priporočene objave

Pičku matr,še ena tema v kateri Kenny vse ve.........Dej moderator zaklen to ker nima več nobenga smisla razpravlat!!:grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Tim!

Skoda za tezave, but that's life.

Se mi zdi, da pa le njegovi rezultati pocasi prodirajo v mainstream media pri nas. Skrajni cas!

@billy ce se ne motim, lahko uporabnika ignoriras in potem njegovih prispevkov vec ne vidis, vsaj vcasih je tako bilo :-). Problem resen.

 

 

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pravkar, maus pravi:

bravo TIM .... sm gledu 2 dirko :OK:

BRAVO GT243!

Sem gledal obe dirki, drugo bolj na obroke in je bilo res vrhunsko odvoženo. Vsaka čast. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična vožnja Tima, so pa tokrat Fabvreju malo špilali živčki in je delal več napak. Se je pa prebudil Carioli. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim Gajser je v Mehiki dobil kvalifikacijsko dirko s prednostjo 6 sekund (v zadnjih dveh krogih je zgubil še 7 sekund, tako da je očitno vozil okrog 13 sekund pred drugim). Danes prva dirka ob 20h, druga ob 23h, prenos obeh na Šport TV!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tristo kosmatih in plastika na rezervoraju. Če mu ne bi plapolala in ga j...la zadnjo četrtino dirke bi zmagal. Sicer pa svaka čast za drugo mesto prve dirke. Držimo pesti za drugo dirko, da jim da lekcijo in prevzame vodstvo v skupnem seštevku. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gre, gre ko lokomotiva :worship:Vrhunska predstava, lepo je v drugi vožnji zdržal pritisk Fevbra :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Sta bila s Fabvrejem razred zase. Res škoda za tisto plastiko....ampak glede na videno bo to še zelo zanimiva sezona 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je dopadlo tud kako je Tim odgovarjal na vprasanja Lisi :-). Kljub temu, da je se tako mlad se zelo dobro znajde.

Komaj cakam naslednjo dirko!

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!