Skoči na vsebino

MXGP 2016


IBA

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

MXGP Qualifying Race Top Ten: 1. Tim Gajser (SLO, Honda), 24:20.229; 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), +0:01.633; 3. Jeremy Van Horebeek (BEL, Yamaha), +0:04.146; 4. Kevin Strijbos (BEL, Suzuki), +0:05.302; 5. Romain Febvre (FRA, Yamaha), +0:11.279; 6. Maximilian Nagl (GER, Husqvarna), +0:20.021; 7. Ben Townley (NZL, Suzuki), +0:34.507; 8. Shaun Simpson (GBR, KTM), +0:35.725; 9. Clement Desalle (BEL, Kawasaki), +0:36.502; 10. Glenn Coldenhoff (NED, KTM), +0:40.339

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvi vožnji prvi !!!! :grupni: Prevzel vodstvo v skupnem seštevku !!!! :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fršlok giving performance :worship: Škoda za tisti padec, sam kak povratek :grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po takšnih predstavah mi deluje motogp še bolj dolgočasen kot v resnici je.... Kdor ni gledal je zamudil vse in še več. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mojster Tim, oni model na odru mu je pa orng roko stisno....:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim je spet odpeljal dobro dirko. Oba s Fabvrejem sta naredila napako in se po njej odlično pobrala. Epski je ta boj teh dveh mladeničev, kjer odločajo malenkosti. Me je kar malo sezulo, ko sem videl Timov padec in Naglov nalet vanj.... V takih primerih lahko hitro pride do poškodbe. No na srečo je Tim odnesel, kolkor je bilo videt, brez resnih posledic. 

spodaj pa še video pogovor z Bogomirjem Gajserjem 

http://nova24tv.si/sport/bogomir-gajser-iskreno-o-smrti-sina-ravno-tam-kjer-sem-pristajal-je-stal-kot-kip-se-danes-ga-vidim/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 5. 2016 at 17:10, kp-kp pravi:

Po takšnih predstavah mi deluje motogp še bolj dolgočasen kot v resnici je.... Kdor ni gledal je zamudil vse in še več. :grupni:

Gledam mxgp vsako dirko, pa mi je 10x bolj dolgočasno, kot pa če gledam gp dirko, ko je skoz sam vlakec brez prehitevanj... če nebi gajser vozil, bi res težko gledal... ni nobene lepote v vožnji, vozijo po več sekund narazen in če kdo prehiteva nekoga je tako, da ga prehiti in se odpelje naprej ni pa nobenih bojev... nisem še videl v vseh teh letih spremjanja, da bi kdo prehitel nazaj potem, ko ga je nekdo prehitel... men res ni simpatičen šport... čez dirkanje po pisti ga ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 10:53, KennyJR pravi:

Gledam mxgp vsako dirko, pa mi je 10x bolj dolgočasno, kot pa če gledam gp dirko, ko je skoz sam vlakec brez prehitevanj... če nebi gajser vozil, bi res težko gledal... ni nobene lepote v vožnji, vozijo po več sekund narazen in če kdo prehiteva nekoga je tako, da ga prehiti in se odpelje naprej ni pa nobenih bojev... nisem še videl v vseh teh letih spremjanja, da bi kdo prehitel nazaj potem, ko ga je nekdo prehitel... men res ni simpatičen šport... čez dirkanje po pisti ga ni...

Pa še na koleno ne gredo...aneda? Po moje te muči, da razen Cairolia ni noben pisan in floroscenten... Drugega dogajanja pa verjetno ne razumeš lih preveč. Meni naprimer je dolgočasen curling, ker nimam pojma o užitku v igri. Imam pa občutek, da vem o njem veliko več kot ti o motocrossu. Kaj ti je bolj všeč, mamin fičo ali formula ena?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mtko ti je en v fičotu nategnu, da te je naredu...

kva se kr neki užigaš, povedu sm svoje mnenje, sem tud točno obrazložu zakaj šport ni lih dinamičen... sej po eni strani tud mene fascinira, kako to gas odpirajo pa jim kr noče vzet zadnjega konca, samo kar se pa same direktne borbe tiče je pa bl tko tko...

lohk pa 1x k se mi bo dal ene 2 kroga midva odpeleva, pa bova vidla, če si mi bliz ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

lohk pa 1x k se mi bo dal ene 2 kroga midva odpeleva, pa bova vidla, če si mi bliz ;)

1. Nisem motorist, ki se vozim v krogih.

2. Nočem dajati izjav staršem in oblastem, zakaj se je nekdo polomu.

3. Ne dirkam s skuterji.

Tako, da se lahko sam furaš 2 kroga okoli bloka in si imaginarno predstavljaš, da si me prehitel :twak:

http://results.mxgp.com/mxgp/standings.aspx

:yea1:Spet bo pestro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KennyJR pravi:

lohk pa 1x k se mi bo dal ene 2 kroga midva odpeleva, pa bova vidla, če si mi bliz ;)

 

pred 7 urami, kp-kp pravi:

1. Nisem motorist, ki se vozim v krogih.

2. Nočem dajati izjav staršem in oblastem, zakaj se je nekdo polomu.

3. Ne dirkam s skuterji.

Tako, da se lahko sam furaš 2 kroga okoli bloka in si imaginarno predstavljaš, da si me prehitel :twak:

http://results.mxgp.com/mxgp/standings.aspx

:yea1:Spet bo pestro.

@kp-kp dj pejt .. z mano se noče it :P ... pa mi povej, kdaj sta zmenjena ;)

TIM :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MX2 se bojo mogli resno vprašati, kako trenirati. Herlings na koncu 2. dirke ni mogel hoditi (dirkal z vročino), pa jih je vseeno vse opral. Neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!