Skoči na vsebino

Yamaha SR 400


ELO

Priporočene objave

pred 40 minutami, ELO pravi:

trenutna faza predelave...

Daj na koncu nanizaj kaj vse si menjal, pa strošek materiala + groba ocena ur dela... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne vela, maš očitno preveč € in cajta, jst sm imel enak plan po mamutovanju za naslednje leto da bo SR scrambler vrjanta. (ker so jo letos neki žalli).

Tvoja bo prelepa :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem dobil in namontiral izpuh SC Project.

zvok je fenomenalen, sploh brez noise-damperja ;)

btw, zadeva je homologirana...

scproj.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari - tam gor na prvi krivini se ti je nekaj zaredilo .. :P dej to bradavico  stran no ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole scrambler customizacijo delaš v ediciji 1/1, ali imaš namen vse te zamenjane dele markirat pa zapakirat kot trade mark SR400 ELO kit?Pa to prodajat entuziastom worldwide ali pa ponudit Yamahi kot upgrade... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper, to mora biti, da se računalnik ne zmede... tisto je potem cela jeba, pa drago je, pa čakat moraš, pa... skratka, bo ostala...

 

@izibajker, ne, delam 1/1, to je bistvo "customizacije"... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zihr spet kero lesno fabrko dobu za razkosat pa mora poln skladišče šperplat prodat .. :P

zgleda da bo za zice u redu ..

sej če maš powercomander  se nč ne zmeša .. drugače se pa dobi modul za fejkat tist neumn comp ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

powercommander je beda, zelo poveča odzivni čas na ročici plina.

je računalnik priklopljen na računalnik, tako da se čas procesiranja ukazov podaljša. imel na vmaxu, živ obup! po tem sem raje računalnike pošiljal na re-flash, pa je bilo...

je pa res tudi to, da je z odzivom na zasuk ročice pline čisto drugače če imaš 245 ali pa 24 konjev... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

danes sem kupil klamfe oziroma sponke, da se lotim oblačenja sedeža.

in tak lep baterijski klamfač od boscha, tako da še malo, pa bo... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo, pa da te spomnim, vrži dol ogaben plastični okvir za tablico pa direkt privij ali crom :)

ko novi merci, not pa kitajska plastika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaaaaaa, :yea2:.

Očinto ne planiraš nikogar peljat sabo, glede zadnjega konca, lahko da ima zadnja luč E oznako ampak meni se zdi sumljivo majhna? sveti dovolj? Tablica bo pa verjetno full skakala okoli na takem nosilcu?

Zelo lepo narejeno brez šminkerskih pretiravanj. Detajl z urco za temperaturo pri rezervarju je ful dobr.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@smasher

luč sveti dovolj.

za na zadnji nosilec se dobi blazina za sopotnika, tako da tudi lahko sopotnico peljem, če je že nujno...

tablica je v nosilcu povsem fiksna, jo bom pa najverjetneje res prilepil, brez okvirja, kot je to predlagal snecer.

 

@motolover

glede zadnjih stopalk se še nisem povsem odločil. najverjetneje jih bom pustil, s tem, da jih bom zamenjal za enake sprednjim.

če bi se jih odločil povsem odstraniti mi to zelo "očisti" zadnji del motorja, kar pa se mi ne dopade najbolj...

 

l.p.

de elo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Zadnje stopalke si pustil namenoma?

načeloma jih moraš dati pred prvim tehničnim pregledom gor , ker drugače ti lahko psremenijo iz 2 v en sedež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, thumper said:

načeloma jih moraš dati pred prvim tehničnim pregledom gor , ker drugače ti lahko psremenijo iz 2 v en sedež...

Prvi tehnični je štiri leta po prvi registraciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Prvi tehnični je štiri leta po prvi registraciji.

sej glih to :P po 4 letih brez jih pozabiš dat gor k ga peleš na tehničnega pa ti avtomatsko spremenijo pa si u banani - sploh če hočeš sopotnika pelat pa te ustavi policija :eek: k ti reče da ni registriran za dva ... briga jih kaj si ti ob zavarovanju plačal še za sopotnika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kaj ni itak da more zdej vse skupaj homologirat in bi mu že lahko takrat odstranili soponika?

a, ja sporoči če ti bojo kaj komplicirali pri homologaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!