Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Ojla bosnoljubci in moto-popotniki!

Evo info na enem mestu

http://www.bhtourism.ba/download/eng/PLH.pdf

Namesto Suljovica rajsi priporocam Veljine na Lukavici. Kot sem ze enkrat napisal, sta gazda in gazdarica zelo naklonjena Slovencem, zadeva je precej nova, hrana bogovska.

LP

SCHtabec/Pristhina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo potoval po Črni gori? Kje ste spali? Zanima me predvsem notranjost in ne obala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla bosnoljubci in moto-popotniki!

Evo info na enem mestu<a href="http://www.bhtourism.ba/download/eng/PLH.pdf" target="_blank">

</a>http://www.bhtourism.ba/download/eng/PLH.pdf

Namesto Suljovica rajsi priporocam Veljine na Lukavici. Kot sem ze enkrat napisal, sta gazda in gazdarica zelo naklonjena Slovencem, zadeva je precej nova, hrana bogovska.

LP

SCHtabec/Pristhina

In kaj je drugače pri Suljoviču? Penzion je obnovlje, hrana odlična, gazda in gazdarica pa zelo prijazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo potoval po Črni gori? Kje ste spali? Zanima me predvsem notranjost in ne obala.

preberi si tule v temi o Črni Gori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je drugače pri Suljoviču? Penzion je obnovlje, hrana odlična, gazda in gazdarica pa zelo prijazna.

No ja, moje osebno mnenje - kakor tudi tvoje. Jaz sem bil pri obeh, pa ti? Torej, po moje sta oba OK, samo jaz pac priporocam Veljine. Ne spomnim se sicer tocno, bi pa lahko zainteresirani to preverili, da so bili v Veljinah bolj ugodni, ker se je dalo dobiti popust na ''Slovence''.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ KeC

Ti se tukaj napisem, kar sem ti ze v PM - bi jelo se koga zanimati. Ce koga zanima, kam NE priporocam iti, pa naj kar prasa :krneki:

______________

KeC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z ceno mi ne gre v glavo... :hmm:

CJENOVNIK (KM)Tip smještaja Kapacitet Period Cijena

Jednokrevetna 50,oo

Dvokrevetna 70,oo

Trokrevetna 90,oo

Apartman 90,oo

Dnevni odmor 30,oo

Ponavadi je eno posteljna dražja.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A ima kdo kakšno priporočilo za spanje v Banja Luki?

Priporočam.

http://www.moteldragana.com

Na recepciji se, da dogovoriti za ceno. Predlagaš ceno brez računa. Mi smo se uspeli dogovoriti za 15 eur na osebo z zajtrkom. Motel Dragana je na levi strani poti ko se pelješ iz Banja Luke v Jajce. Motorja smo imeli parkirana pred vrati recepcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšno priporočilo za spanje v Banja Luki?

cca 30km proti Jajcu Motel Lav... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Ma iščem kaj v centru ali bližini, da mi ni treba z motorjem.

Čuvaj motor... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa iščem priporočila

Naj imajo teli hoteli, moteli, apartmaji garažo ali neko drugo varovanje... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva spala v Hotelu Bosna v Banja Luki; cena: "sitno"-150 KM.

Varovano parkirišče 24 ur, zajtrk samopostrežni-bogovski (hotel ima 4 zvezdice), oprema še iz časov II. svijetskog rata :BUA: .

Sicer pa fina lokacija, če hočeš videti še mesto (peš).

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšno priporočilo za spanje v Banja Luki?

Ni v centru mesta, zato ne vem koliko ti bom pomagal. :hmm:

Spal sem že v motelu Mornar. Receptor je tam vedno, motor lahko daš na notranje dvorišče, za ograjo; cene se ne spominjam (zdi se mi, da je bila cca 20 EUR za dva, z zajtrkoma) in

hotelu Sherwood, proti Prijedorju (mislim, da je sedaj drug lastnik - ime tudi drugo ime, zdi se mi, da Jackson). Domeniti se da za varovanje, v hotelu tudi notranji bazen, savna...

Če ne boš dobil kje v centru mesta, probaj še hotel/restaurant Jezero.

LP

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola folk!

jest mam tud namen druh tedn t tiste konce šibat- 1 tedn potvane, pa kruzanje okol...

pot po magistralki, pa od cajta do cajta mal morja pit--- na izi, končni cilj pa bliz banja luke u petk-zboto.

a ma gdo kšn predlog kje prespat varn pa kva na noben način ne smem zamdit umes- tipo plitvice, pa ostala....

aja- kok je varn na plitvicah parkirat bajkija? grem sama, a se mn splača uno losarko na alarm nabaut, al sam slovenci z bouhe delamo slona?

sončka, pa fajn se mejte

si ga pišemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola folk!

jest mam tud namen druh tedn t tiste konce šibat- 1 tedn potvane, pa kruzanje okol...

pot po magistralki, pa od cajta do cajta mal morja pit--- na izi, končni cilj pa bliz banja luke u petk-zboto.

a ma gdo kšn predlog kje prespat varn pa kva na noben način ne smem zamdit umes- tipo plitvice, pa ostala....

aja- kok je varn na plitvicah parkirat bajkija? grem sama, a se mn splača uno losarko na alarm nabaut, al sam slovenci z bouhe delamo slona?

sončka, pa fajn se mejte

si ga pišemo

Neee. Samo pisat prosim neee...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumeš, razumeš, ... samo malo bolj počasi gre, ker si sproti prevajam. :rolleyes:

Tudi upam da grem tudi naslednji teden v BIH in ČG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola folk! Pozdravljeni!

jest mam tud Tudi jaz imam namen druh tedn naslednji teden tiste konce šibat obiskati tiste konce - 1 tedn potvane, pa kruzanje okol... teden dni potovanja naokoli ...

pot po magistralki, pa od cajta do cajta časa do časa mal morja pit malo do morja --- na izi, končni cilj pa bliz blizu bBanja luke u petk-zboto. nekje v petek, soboto.

aA ima gkdo kakšen predlog kje prespat varno

Uf ne da se mi več ... :rolleyes:

pa kva na noben način ne smem zamdit umes- tipo plitvice, pa ostala....

aja- kok je varn na plitvicah parkirat bajkija? grem sama, a se mn splača uno losarko na alarm nabaut, al sam slovenci z bouhe delamo slona?

sončka, pa fajn se mejte

si ga pišemo

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!