Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Sem  v bližini Banje Luke

Super,    sam rabil bi hard enduro

20160719_160549.jpg

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je najbolje "vpasti" v sarajevo? prihajava iz smeri travnika! kar v ilidžo pa po vpadnici? ali je bolje na A1 pa čez vogoščo pa mimo olimpijskega štadiona v center oz. do baščaršije? spiva v hotelu saraj....tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bosta sla po AC, potem gresta na drugi izvoz za Sarajevo, na rondoju prvi izvoz in na Stupu na Dzemala Bijedica, to je tropasna vpadnica za v Sa. Najmanj utrujajoca in enostavna varianta. Ni potrebno vec na izvoz takoj po cestninski, ker je pred cca pol leta bil dokoncan del od Stupa do AC...

https://www.google.ba/maps/dir/Travnik+72270/Sarajevo/@43.8445538,18.3395413,18z/data=!4m24!4m23!1m15!1m1!1s0x475effdc256dfe7b:0xa2554f47dfb08d92!2m2!1d17.6566916!2d44.2272107!3m4!1m2!1d18.3091327!2d43.8857919!3s0x4758cb7b69d6febf:0xcb111de2ad6ccd55!3m4!1m2!1d18.3597317!2d43.847979!3s0x4758c97a8711fcbd:0x2a8292b10cd2ad96!1m5!1m1!1s0x4758cbb1ed719bd1:0x562ecda6de87b33e!2m2!1d18.4130763!2d43.8562586!3e0?hl=en

Ce ne gresta po AC, potem preko Kiseljaka in Ilidze na vpadnico in samo ravno :)

Vogosca ni ravno prijetna varianta, pa guzvaaa. Ob dezju pa spolzko... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Ce bo lakota pritiskala, predlagam da se zaustavita v Turbah v restoranu Vlasicka kuca (je ob glavni cesti lesena stavba). Priporocam "puro"... Me vedno spomni na Kekca: polenta s cebulo in domacim jogurtom in skuto, v lesenih posodicah... https://www.google.ba/search?q=vlasicka+kuca&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiihtzNgZHOAhXLDcAKHcLLBIIQsAQIIg&biw=1366&bih=643

P.S. 2 Za samo mesojede pa moderna in "okusna" cevabdzinica Bajra v Travniku. Priporocam tudi obisk Becke kafane, ki je tam blizu. http://www.travnicki.info/2015-05-22-22-16-50/aktuelno/foto-video-konak-travnik-svecano-otvorenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Sitko pravi:

 

P.S. 2 Za samo mesojede pa moderna in "okusna" cevabdzinica Bajra v Travniku. Priporocam tudi obisk Becke kafane, ki je tam blizu. http://www.travnicki.info/2015-05-22-22-16-50/aktuelno/foto-video-konak-travnik-svecano-otvorenje

Mmmmmm.... Potrjujem. Najboljši čevapi ever :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

Pa glavno da rakija sede

ta pa že spada med globoke misli :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 7. 2016 at 9:59, Sitko pravi:

Mal se je treba znajt, anede. Mal internet, mal seljaka pitaj... Tezko bi me kdo preprical, da je sotorenje v BiH optimalna zadeva, razen seveda, ce nisi posvecena robinzonska dusa. Ziher ni povsod veliko prenocisc, ampak se najde vedno. Samo za primer... v par minutah sem nasel primeren smjestaj na booking.co m, v Capljini, soba za dve osebi 28 EUR, high season. ;) 

kje si zdj šo k si dubu par predlogou ... dj povej no :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

ta pa že spada med globoke misli :D

 

Zato pa so se mi zdaj tak možgani razvili ko sem bil 2 tedna med njo-rakijo :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, maus said:

kje si zdj šo k si dubu par predlogou ... dj povej no :mad: 

To tud mene zanima. Folk sprasuje, pol pa ne deli svojih izkusenj z moto komuno:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, siks pravi:

kako je najbolje "vpasti" v sarajevo? prihajava iz smeri travnika! kar v ilidžo pa po vpadnici? ali je bolje na A1 pa čez vogoščo pa mimo olimpijskega štadiona v center oz. do baščaršije? spiva v hotelu saraj....tnx

kje si zdj šo k si dubu par predlogou ... dj povej no :mad: 

 

pred 1 minuto, Sitko pravi:

To tud mene zanima. Folk sprasuje, pol pa ne deli svojih izkusenj z moto komuno:P

ups .. zajebu sm k sm tebe napizdu .. sori :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če ima kdo interes za vodeni đir po drn in strn, pa če vam Konjic ni predaleč, pokličite:

Adnan:

+387 61 707 495

Sem šel že parkrat.

..pa če vam je škoda vaših cestnih motorjev...in bi si radi ogledali širšo in daljno okolico po hribih Bjelašnice... Ulog, Kalinovik...dolina Neretve, Rakitnice...itd...itd (nebroj možnosti)  se lahko renta endure....lahko se organizira tudi dvodnevni izlet... prespi se kje na terenu... (bilo kje po dogovoru)...

Res da so endure v bogem stanju... ampak pelje pa se...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad če kje uprašaš za pot ti rečejo "nisam ja odavde"

a take table ni :?

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

3 dni cajta, cilj mostar. Koko to najlepše izpeljat :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu smo splanirali da prvi dan po magistrali do šibenika, tam malo poležavanja po plaži in prespimo, naslednji dan do mostarja in njegove okolice, spimo v marshallu, tretji dan pa počasi nazaj kakor nas bo pot ponesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!