Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

...ej kolk pa stane MOTORRAD pr nas? Zanima me ker občasno kupim AutoBild, ki stane okol 300sit v primerjavi z AvtoMagazinom k stane 790sit :blink: , in se mi zdi da je AvtoBild velik bol kvalitetna in bolj ažurna revija kot AvtoMagazin :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exclusive!

Tole danes dobil po email-u...nekaj malo teksta brez podatkov zraven v italijanščini tako, da ne bom limal text!Lp.

KZX1002.jpg

KZX1001.jpg

KZX10big.jpg

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda jezen B)

Me pa spet moti ta Kawlnova zadnja nihajka, delajo deleč najgrše izmed Japoncev...

Mal bi se lohka zgledovali po Yamahi, sploh nova R6 ma super obdelane, te pr Kawlnu so pa čist brez domišljije.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi nova zx6 iz strani k da bo lihkar jokala :P :D začetn filing pač

sicer pa se mi zdi s kawasakiji tko k z novimi renoulti - če ti je všeč ti je pol ful lep, če ti pa ni, ti je pa pol tok grd, da ga vidt ne morš! :rolleyes:

Moje mnjenje pač! :blink: <_<

fajn dan vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej kolk pa stane MOTORRAD pr nas? Zanima me ker občasno kupim AutoBild, ki stane okol 300sit v primerjavi z AvtoMagazinom k stane 790sit :blink: , in se mi zdi da je AvtoBild velik bol kvalitetna in bolj ažurna revija kot AvtoMagazin :huh:

Cena Motorrada je 1.250 sit za en izvod, revija ima preko 200 strani od tega je polovica malih oglasov. Letna naročnina 21.000 sit (26 revij).

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Cena Motorrada je 1.250 sit za en izvod, revija ima preko 200 strani od tega je polovica malih oglasov. Letna naročnina 21.000 sit (26 revij)....
...MOTORRAD 16/2003 erscheint am Freitag, 18. Juli 2003...

...s kako zamudo se ga pa dobi pr nas oz. kdaj se ga dobi pr nas? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Cena Motorrada je 1.250 sit za en izvod, revija ima preko 200 strani od tega je polovica malih oglasov. Letna naročnina 21.000 sit (26 revij)....
...MOTORRAD 16/2003 erscheint am Freitag, 18. Juli 2003...

...s kako zamudo se ga pa dobi pr nas oz. kdaj se ga dobi pr nas? :huh:

je ze vse prodano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KZX1002.jpg

Me pa spet moti ta Kawlnova zadnja nihajka, delajo deleč najgrše izmed Japoncev...

Mal bi se lohka zgledovali po Yamahi, sploh nova R6 ma super obdelane, te pr Kawlnu so pa čist brez domišljije.

  :(

...na tej sliki je pa nihajka bol ornk :huh: :)

02603372.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,...a ste opazili, da je zgornji model, ki sem ga pripopal, --definitiven!--vsaj oblika!Slika je iz prvih testov izven Japonske.....V glavnem, mislim, da je tista oblika končna (vsaj kar se tiče oklepa, sprednjih vilic itd...) Je očitno, da je motor še na testih, a ne? Poglej centralo na zadnjem sitzu! Za zadnje nihalke je pa čisto mozno, da so lazne! ČE pa niso, jim pa nič ne manjka--funkcionirali bojo sigurno fuckin' A1, kot vse kar kawa naredi!

PS: Te ušiljene slikce od prej so fantazije, in jih je brezveze ponavljat......

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak očitno je zdej modern, da majo izpuhe pod zici ...CBR600RR,novaR1,novZX10R na zgorni slikci, clo nov fazer naj bi mel auspuh pod zicem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak očitno je zdej modern, da majo izpuhe pod zici ...CBR600RR,novaR1,novZX10R na zgorni slikci, clo nov fazer naj bi mel auspuh pod zicem.

In kaj naj bi to pomenilo?? :rolleyes:

D je bolš aerodinamika, bolši look, zgolj modna smernica al d majo ljudje radi rit na toplem :D :D

Meni osebno: če nima motor škarika ob zadnji nihajki zgleda kot d mu neki manjka (just my opinion)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-pero-! Kje naskrivaj si pa mojega slikal? :rolleyes:-ta črn je isti pljunuti!

Drugače so mi pa zadnje vilice od Honde tako všeč, da bi jih dal kar na ninjo! Se ne da, a ne? ;)

ZX10R:-

Meni tudi niso estetsko všeč zadnje nihajke, upam, da dajo tiste ta masivne iz prvotnih comp. generiranih slik gor! Sem si namreč zacahnil zx10r za naslednji moped!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače so mi pa zadnje vilice od Honde tako všeč...

hmmm, od CBR 954rr naprimer :rolleyes: :rolleyes:

k d bi se en oblikovalc za letala z njimi ukvarju (gladke zaoblene linije, pa ketna skozi pretaknjena)...poezija

Je pa drug problem tle, ni lih najbol pametno njihovo vpetje-v blok motorja namreč (ne bom več nakladu, k to spada že v drugo temo......no Ice pa zbriši če kej ni prou!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak očitno je zdej modern, da majo izpuhe pod zici ...,novaR1,

Kak pa veš, da bo mela R1 tut untersitz rore? A je bla že kje kašna slikca objavljena? :o :o :o Yst jo še nikjer nisem zasledu, še u novem Motorcyclistu pišejo, da še nč ne vejo o novi Enojki... :(

Najbrž bo pa res trend tole z rori, kokr takrat, ko so ble lučke kopirane po prvi R1 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa veš, da bo mela R1 tut untersitz rore? A je bla že kje kašna slikca objavljena? :o :o :o Yst jo še nikjer nisem zasledu, še u novem Motorcyclistu pišejo, da še nč ne vejo o novi Enojki... :(

R1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dwomim u to slikco, retuše pa špekulacije, kakšna nej bi bla.... B)

Werjamem pa, da bo mela auspuh pod ritko, mogoče ne bi blo šwoh B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Pero pocasi. To je slika prototipa R1 in pod slikco lepo pise, da se ni dokoncno kje bo izpuh.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Pero pocasi. To je slika prototipa R1 in pod slikco lepo pise, da se ni dokoncno kje bo izpuh.

...iiiiha, konji vstavljeni...dojče pa še zmer ne obvladam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!