Skoči na vsebino

Takojšen odvzem motorja


Angiiie

Priporočene objave

On 30. 3. 2016 at 4:59 PM, Angiiie said:

Prvo kot prvo bi vas rad lepo pozdravil če sem postal v napačni topic se opravičujem namreč nisem nekaj veliko gor na temu forumu pred kratnim sem kupil predelan skuter peda italijanski skuter 25kmh z homologacijo prvi lastnik ga je predelal z tem da je dal novi 70ccm cilinder kit ter športno cdi enoto kar je pomagalo skuterju dosečti preko 90kmh... Torej par dni po tem ko sem ga kupil sem se vozil po cesti in naletel na radar na omejitev 70kmh sem pripeljal 54. Policist me je ustavil in zahteval izpit ter prometne papirje rekel sem da jih nimam ker je 25tka nisem videl radarja nevem kako je lahko on mene nato mi je pokazal radar ter je pisalo 54kmh na njemu in so se mi samo zasvetle oci in sem rekel pričo njega jebiga kaj naj drugega zdaj rekel je zakaj skuter gre tolko rekel sem da sem ga kupil predelanga itd malo sem se naredil idiota ter da jaz to neznam naredit nazaj na normalno nato je policist šel v avto ter nekaj minut potem me poklical k avtu ter hotel da mu izročim kontaktni ključ jaz seveda sem ker nisem vedel kaj naj nardim saj je bil prvi prometni prekršek rekel je da ga bodo dali na izrednega tehničnega in sem ga vprašal ali lahko jaz to nardim sam? trdil je da ne da bo to policija naredla in mi nikakor ni pustil torej takojšen odzvem motorja je bil zdaj je že 1 tedn od tege kar je blo imam samo dokazilo od vzema vozila in nič drugega, Skuter je sedaj na deponiji pri ANB Trade stranice že en teden.

Torej zanima me naslednje za kazen vem predelava motorja v višini 500/450€ to mi je že policist rekel zanima me je možnost da dobim motor nazaj? namreč lastnik mi je dal original dele za njega zraven motor je homologiran imam vse papirje za njega itd. zanimajo me tudi naslednji postopki kaj bodo sedaj naredili ker sem čist zgubljen in me zanima ali je kdo mel že takšne probleme hvala:)

 

Bres neomestnih komentarjov prosim.

Nimaš kej plačat boš mogu use živo. Nimaš sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!