Skoči na vsebino

BMW C650 GT


ante46

Priporočene objave

Dajte prebirat temo lastniki BMW kako je kaj s problemi. tukaj poročajo o njih https://www.webbikeworld.com/bmw-scooter-stalling-problem/ . Tudi v eni hrvaški reviji skuter ni  prišel do predvidenih 50 000 km za test vzdržljivosti, morali so ga razdret že pri 30 000, s tem, da so do takrat imeli kup problemov.Škoda, resnično bi mi ta skuter najbolj odgovarjal, pa ne upam to kupit.

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Ob 12. 4. 2020 ob 15:11, corleone48 pravi:

Hvala lepa!

 

 

Še nekaj,kaj se dobi zadnji nosilec kovčka in kovček?Lep pozdrav.....

 

Nosilec se dobi pri uvozniku ali pa na ebay. Poleg nosilca je potrebno kupiti še ploščo za kovček ( no se da dobit tudi kovčke, ki imajo poleg tudi plošče) in pa seveda kovček po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
On 3/5/2021 at 6:11 PM, hoyla said:

Nosilec se dobi pri uvozniku ali pa na ebay. Poleg nosilca je potrebno kupiti še ploščo za kovček ( no se da dobit tudi kovčke, ki imajo poleg tudi plošče) in pa seveda kovček po želji.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Pred par dnevi,se mi je zgodilo,da je prenehal delat avttomatski vetrobran...se komu kaj svita kaj bi bilo?In ali obstajajo stranski kovćki za C 650GT....Lepo pozdravljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Imam burgmana 650. Ali naj pri menjavi pnevmatik centriram kolesa ali ne? Namreč z več koncev sem dobil različna mnenja. Hvala za odgovore. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!