Skoči na vsebino
Bole55

Nakup ATV

Priporočene objave

Bole55    0
Bole55

Kupujem nov štirikolesnik ,zanima me kaj mi priporočate od naslednjih znamk SYM, CF MOTO, LINHAI in kaj je dobro imeti od dodatne opreme ( vitel...). Hvala za odgovor.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Bole55    0
Bole55

Na cesti vidim polno Kitajskih  štirikolesnikov,se pa sprašujem a so res taka jajca da se nobeden ne upa svetovati, oz. gre tuki za Slovensko fovsijo v smislu če sem se nategnu jaz se Dej še ti.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Roman    56
Roman

Kaj dosti ne morem pametovati, ker sem lastnik štirikolesnika šele pol leta in ima sedaj prevoženih šele nekaj manj kot 2000 km.

Imam pa CF Moto Z force 8 - kitajski UTV (volan, sedeža vzporedno). Zaenkrat nisem imel nobenih omembe vrednih problemov, kljub zelo obremenjujoči uporabi (delo v gozdu, ekstremna terenska vožnja, driftanje...). Tudi kar se tiče izdelave ni nikjer videti kakšne šlamparije, grdih zvarov inp. Kar se tiče dizajna, se Yamaha in Polaris lahko skrijeta, je pa tudi skoraj pol cenejši od njiju. Nekaj dobrega občutka daje tudi 2 leti garancije (v ZDA in Kanadi imajo celo 5 let garancije) in podatek, da vsak nov model naredijo najprej v manši seriji in jih razpošljejo prodajalcem po svetu, da jih stestirajo, šele potem gredo v redno proizvodnjo. Nekoliko moteč je kratek servisni interval (1000km) in pa visoka poraba - tudi brez uporabe reduktorja in štirikolesnega pogona ne gre pod 10l, pri terenski vožnji se pa približa 20l na 100 km (res pa so, kot sem že napisal, vse vožnje precej ekstremne, pa UTV je tudi nekoliko težji od ATV-jev). Je tako, da tudi Kitajci že delajo kvalitetne izdelke, seveda pa nekatere firme tudi "polizdelke".

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Bole55    0
Bole55

Hvala za odgovor,tudi sam sem se odločil za nakup štirikolesnika CF MOTO CFORCE 550 in upam da sem se odločil prav. Vsem novim voznikom štirikolesnikov pa obljubim da jim javim kako se obnese CF MOTO ,da se boste lažje odločili pri prvem nakupu.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
komandos    12
komandos

Imam cf Moto x8 za enkrat prevoženih 1300 km brez problemov tku da smo zadovoljen.Kar se tiče moči in vožnje pa ni problem vse Super.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Avtgues    0
Avtgues

Mal si bom sposodo temo.... lupujem štirkoleanika tam nekje od 5 do 7 jurčkov...

Mnenja o teh dveh štirkolesnikih:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11461996&display=Can-Am 2017 BRP Can-Am OUTLANDER 450 STD...

Ali 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12250897&display=Arctic Cat ALTERRA 400 4X4 - KREDIT BREZ...

Tam nekje od 400 do 550 kubilov 

L.p 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Quest    1161
Quest

Naj ti naredijo ponudbo-izračun vseh servisov do recimo 15000 ali pa več km in primerjaj.(boš že ugotovil zakajt3902.gif

Sem si lastil Bombardier Quest 500 in Outlander 650. Friend Outlander 400 ter Outlander 800. Nobenih problemov. Oty 400 dovolj zmogljiv za vse potrebe. Zmanjkuje mu edino pri fun faktorju. Ko stisneš gas ne cukne, rukne, skoč  ampak samo odpelje. Verjetno so sedanji modeli boljši in bolj zmogljivi.

Artic cati pa podobno. Sem jih srečeval, ampak so bili takrat še redki pri nas.(ni bilo uvoznika).

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
The OO    1701
The OO
Ob 6/27/2017 ob 20:33, Avtgues pravi:

Mal si bom sposodo temo.... lupujem štirkoleanika tam nekje od 5 do 7 jurčkov...

Mnenja o teh dveh štirkolesnikih:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11461996&display=Can-Am 2017 BRP Can-Am OUTLANDER 450 STD...

Ali 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12250897&display=Arctic Cat ALTERRA 400 4X4 - KREDIT BREZ...

Tam nekje od 400 do 550 kubilov 

L.p 

Aric cat nima več generalnega uvoznika. Pri nas se tržijo le še iz "druge roke". BRP ima dobro servisno podporo in zanj dobiš praktično vse. Tudi aftermarket podpora je v izobilju. z 450 BRP upam povsod. Dovolj zmogljiv in trpežen. Izbira je tvoja a če že sprašuješ gre moj glas definitivno za BRP. 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov