Skoči na vsebino
vonAxl

MITAS gume

Priporočene objave

Kmet2    64972
Kmet2
pred 6 urami, gretzky pravi:

A si ga že našla? Mitaske vem da si. :P Kako se obnesejo na tvoji kobilici, jaz jih bom tudi dal gor.

Pa ti si čist zaljubljen :P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
KARMEN1    3856
KARMEN1
pred 8 urami, gretzky pravi:

A si ga že našla? Mitaske vem da si. :P Kako se obnesejo na tvoji kobilici, jaz jih bom tudi dal gor.

Zaenkrat zelo zadovoljna. Namontirala sem jih enkrat konec januarja (jaz testiram gume pozimi  :cool:).

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
ferek    1153
ferek

...dobre gume so to... Kolega lani skupaj z mano z njimi prevozil Korziko, Balkan, pa Turčijo z Bolgarijo in Romunijo...

Naredil z enim kompletmo med 14 in 16000 km in to z relativno obloženim (voznik + prtljaga) BMW K-1200...

Glede na ceno, ki je cca 80 € nižja od konkurence so pri tej kilometrini definitivno odličen nakup!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Rogerg    2508
Rogerg
pred 15 minutami, gretzky pravi:

Me zanima, če bi bile Mitas gume vseeno tako priljubljene, če ne bi bile delane v Sloveniji in nekaj motiva k nakupu doda še domoljubje. Bi jih sploh probali, ali pa bi bile to "ene X češke gume"?

dobra roba se sama hvali... torej prej al slej bi jih en probu pa povedu mnenje... in če je dobra in nižja cena kot ostale se hitro razve...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
KARMEN1    3856
KARMEN1
pred 20 minutami, gretzky pravi:

Me zanima, če bi bile Mitas gume vseeno tako priljubljene, če ne bi bile delane v Sloveniji in nekaj motiva k nakupu doda še domoljubje. Bi jih sploh probali, ali pa bi bile to "ene X češke gume"?

Ko sem jih menjala, sploh nisem vedela, da so izdelane v Sloveniji, pa tudi če bi vedela, me to ne bi zanimalo (ženske ne kompliciramo s krajem proizvodnje :jezik:).

Meni pa je itak glavno, da je moj motor lep :winkiss:.

Popravljeno . Popravil KARMEN1

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
NX650    991
NX650
45 minutes ago, ferek said:

...dobre gume so to... Kolega lani skupaj z mano z njimi prevozil Korziko, Balkan, pa Turčijo z Bolgarijo in Romunijo...

Naredil z enim kompletmo med 14 in 16000 km in to z relativno obloženim (voznik + prtljaga) BMW K-1200...

Glede na ceno, ki je cca 80 € nižja od konkurence so pri tej kilometrini definitivno odličen nakup!

Kako vam to uspe, s športno gumo toliko km naredit??

Ta bmw ima elastiko namesto zajle za gas :D 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• Dr_Jakob
      Avtor Dr_Jakob
      Hej!

Naš domač tank, Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD potrebuje dobrega mehanika. Napaka v pogonih, kar je v osnovi najslabše, kar je lahko. K uradnem, ki je zadevo v osnovi zaj**al, ne grem več. Pozna kdo kakega majstra, ki se spozna na terence, posebej na Mitsubishije?
    • Samo Brodnik
      Avtor Samo Brodnik
      Živjo!

A mi lahko kdo priskrbi uradne podatke na koliko tlaka se morajo polniti dunlop roadsmart pnevmatike, ker se menda vsake pnevamatike polnijo z drugačnim tlakom? Sem prebrskal že hudiča in pol, pa mi jih vsi samo ponujajo, o tlaku pa ne duha ne sluha. Prav tako ne najdem njihovega vodnika.

Hvala in lp,

Samo
    • hotschko
      Avtor hotschko
      Ali kdo kaj ve o tem, da Sava dela tudi gume za motorje ... imeli naj bi namrec cel program gum za motorje, so celo sponzorji neke dirklane ekipe in bojo letos imeli štant na IMOT-u ... :?: :?: :?: Kdo kaj slišal ?? Tipi in modeli gum, cene ... ??
    • Tuono 007
      Avtor Tuono 007
      Zanimajo me tehnični podatki za HONDO CBF 600.
      Ali bo možno motor kupiti tudi v Sloveniji. Cena !?
    • mlakar123
      Avtor mlakar123
      Ali je potrebno pri registriranem motorju imeti cestne gume in NE terenske?
  • Forum