Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

ostani pri gumah plis, poleg tega ni SF+ nič kaj bolj poceni od Bridgestona tipa bt 16pro ali S20. Cene so tam tam, potem pa še izračunaj izrabo/km, ter zadovoljstvo ob vožnji.

 

Ja no...saj pa glih pravim,da Slovenci kvalitetne reči prodajamo prepoceni napram konkurenci...akrapovič lep dokaz!

Bridstone bil na ninji 636 ko jo kupo...saj gre do roba pa vse,sam ni to to in je hitro risala makse...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

preverjena informacija. Montiraš in po par kmjih lahko že pališ kot nor. Ne rabiš 100km prevozit, da odstraniš zgornjo spolzko plat. Sicer pa če ne verjameš je to čisto in samo tvoj problem :P

nima, sam pametnega se dela :D

 

@DAMI34 ne delam se pametnega, ampak v enih parih tovarnah, kjer delajo gume sem že bil in nikjer ne dajo gume v suhe kalupe pred vulkanizacijo...sam povem. Zakaj pa, po tvoje SF+ ne rabijo vpeljevanja, nimam pojma, sem preveč zelen  :doze::book:

Popravljeno . Popravil MitcH'
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, MitcH' said:

@DAMI34 ne delam se pametnega, ampak v enih parih tovarnah, kjer delajo gume sem že bil in nikjer ne dajo gume v suhe kalupe pred vulkanizacijo...sam povem. Zakaj pa, po tvoje SF+ ne rabijo vpeljevanja, nimam pojma, sem preveč zelen  :doze::book:

A v Savi/Mitas si tudi bil in zato govoriš iz izkušenj/prve roke, da so njihovi kalupi tudi premazani?

Ali kaj hočeš povedat, da smo si tisti, ki smo jih prevozili že par kompletov, izmislili, da premaza ni gor in ni potrebno vpeljavat SF+?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MitcH' pravi:

@DAMI34 ne delam se pametnega, ampak v enih parih tovarnah, kjer delajo gume sem že bil in nikjer ne dajo gume v suhe kalupe pred vulkanizacijo...sam povem. Zakaj pa, po tvoje SF+ ne rabijo vpeljevanja, nimam pojma, sem preveč zelen  :doze::book:

premaza ni gor, to smo mislili in je Mitas sam objavil, gre za nek zaščitni vosek

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MitcH' pravi:

@DAMI34 ne delam se pametnega, ampak v enih parih tovarnah, kjer delajo gume sem že bil in nikjer ne dajo gume v suhe kalupe pred vulkanizacijo...sam povem. Zakaj pa, po tvoje SF+ ne rabijo vpeljevanja, nimam pojma, sem preveč zelen  :doze::book:

smo že 100x napisali, po besedah bivšega tehnika ne dajejo premazov na kalupe, zato je večja zguba pri gumi, ampak le ta ne rabi nekih 100km da očistiš zgornjo plast.Če je on lagal, potem lažem dalje. Lahko pa ti povem, da vsako gumo nataknem v logatcu in po 10km, jo že palim po ridah. Pa nisem edini, ki gre z njo takoj na sigurno.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

smo že 100x napisali, po beseda bivšega tehnika ne dajejo premazov na kalupe, zato je večja zguba pri gumi, ampak le ta ne rabi nekih 100km da očistiš zgornjo plast.logatcu in po 10km, jo že palim po ridah. Pa nisem edini, ki gre z njo takoj na sigurno.

Če je on lagal, potem lažem dalje. Lahko pa ti povem, da vsako gumo nataknem v 

Po 10 km sem jz vedno že pelju kok mi pasalo...

Recimo 10km in že drugi krog na Raceland na polno...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, sesir said:

Po 10 km sem jz vedno že pelju kok mi pasalo...

Recimo 10km in že drugi krog na Raceland na polno...

Pred tem si jo pa s smergl papirjem brusu ane..:ras: mitas leti takoj k jo das gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/19/2018 at 6:26 PM, DAMI34 said:

Montiraš in po par kmjih lahko že pališ kot nor. Ne rabiš 100km prevozit, da odstraniš zgornjo spolzko plat.

Tudi Michelin Pilot Power sem prakticno prvic ko sem prisel na suho podlago ze po robu vozil. Prav tako kolega Michelinove neke 2CT pnevmatike za skuter - me ravno do roba, pac pa zelo, zelo korajzno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rs2, angel gt so tcs prizigale vsaj prvih 50km, kljub previdnejši vožnji ("vpeljevanju"), SF+ nič.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Po 10 km sem jz vedno že pelju kok mi pasalo...

Recimo 10km in že drugi krog na Raceland na polno...

a Mitasko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

a Mitasko?

Sc in D 211,Diablo,dragon...

Ne vem kak vi vozite po cestah...a jz sem se normalno vozil po na oko po 10 km....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil prvih 400km na Mitas. Long story short: Sesir zgubu si vso kredibilnost pri meni....! Ce se ne poslabsajo, furam sam se Mitas SF+

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

Sc in D 211,Diablo,dragon...

Ne vem kak vi vozite po cestah...a jz sem se normalno vozil po na oko po 10 km....

potem pa piši v temo splošno "pnevmatike" tule je "mitas"

 

pred 5 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Danes naredil prvih 400km na Mitas. Long story short: Sesir zgubu si vso kredibilnost pri meni....! Ce se ne poslabsajo, furam sam se Mitas SF+

 

lp

v 3 dneh naredil jurja na Mitas, do sedaj skuril 10 kompletov, če ne poslabšajo kvalitete prve, ostajam doživljensko na njih, za zadnjo se mi pa itak jebe :P (no ni res, ampak sem manj občutljiv, pa je več primernih pnevmatik zame)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snecer pravi:

Ampak sprednja pa je končala danes kariero...

@sesir kaj praviš zdaj na Mitas?

DSC_0007.JPG

DSC_0008.JPG

bula, smrtno nevarno, smo ti lepo povedali, da ni mitas za objestneže :P

ps. to ti je od starosti naredilo :D

novo nabavi pa je, tistih 70€ boš ša že reskiral. Ga ni lepšega občutko kot nova prva guma, skoraj kot prvi sex :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že naročeno ravnokar, set za 135,10 EUR. (tiste v akciji za 120 so ble nevarne)

Bom pa dol odvil kolesa in nesel na montažo.

Sicer pa zanimivo, danes sem po nekih kamnih vozil pa neka dela na cesti so bila, samo nimam v spominu, da bi kje nabilo.

Lahko da je tudi sabotaža, ker sem videl da na eni strani platišča fali ena 5g utež :) 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

Ga ni lepšega občutko kot nova prva guma, skoraj kot prvi sex :D

Jaz sem svoj prvi seks konkretno zajebal. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Danes naredil prvih 400km na Mitas. Long story short: Sesir zgubu si vso kredibilnost pri meni....! Ce se ne poslabsajo, furam sam se Mitas SF+

 

lp

Jz nisem vozil Mitas...razen na skuterju 50 do trgovine...

A ni super,da si zadovoljen?

Obstaja več vrst gum...ki nudijo različne reči...in super,da tolkim ustreza kar nudi Mitas,ki je povrh še poceni..

Nasplošno vedno ko menjaš gume je vse fajn...ko pač imaš prej boge in daš gor nove...nasmejan ko bi nov mopi mel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

@sesir zakaj sem bulo fasal na prednji?

Jz nikoli doživel kake napake gume...

Frendu maxis pa po robu ko bi jo zarezal počil...pač pocenske gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Jz nikoli doživel kake napake gume...

Frendu maxis pa po robu ko bi jo zarezal počil...pač pocenske gume...

mogoče sem preveč športno vozil leve ovinke? ampak na t eitak bolj pazim, ker je oiler na levi

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

mogoče sem preveč športno vozil leve ovinke?

Ker se v najlepšiš sanjah ne obrablja guma ni to krivo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!