Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 4 urami, Rogerg pravi:

pa u logatc pr rumenemu so OK cene in OK monter.... ponavad na zalogi

neka akcija je bla, set 120 EUR, samo tu na MS niso reklamirali pubeci...

pol se je jamralo, ker so mele bule itd :) (kao)

tako, da če bo Mitas imel kakšno podobno acijo, nič šparat, dajte objavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..a so tisto reklamacijo zdaj dokoncno odpravili(bule ipd)?letos bi probal dat te Mitaske gor..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dAlencc87 pravi:

Zdravo..a so tisto reklamacijo zdaj dokoncno odpravili(bule ipd)?letos bi probal dat te Mitaske gor..lp

Tista reklamacija (vpoklic) je bila pred 100 leti :D, pa še to je bilo bolj političnega izvora, kot pa res.

Ti sam dej gor, pa ne se sekirat. 5x jadranka, pa boš šel po nove, ne bo niti cajta da nardi bulo :D

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Tista reklamacija (vpoklic) je bila pred 100 leti :D, pa še to je bilo bolj političnega izvora, kot pa res.

Ti sam dej gor, pa ne se sekirat. 5x jadranka, pa boš šel po nove, ne bo niti cajta da nardi bulo :D

 

Aha no sej kar se tice Mitas res nisem velik spremljal..vem sam da je blo neki o bulah;-)

Prav mas,odlocitev je padla na Mitas,"gospo" Jadranko pa upam da kmalu naskocim haha..

Pa verjetno se kej vidmo/srecamo..

Hvala lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dAlencc87 pravi:

Zdravo..a so tisto reklamacijo zdaj dokoncno odpravili(bule ipd)?letos bi probal dat te Mitaske gor..lp

Pozabljaš,da MS plačan s strani Mitasa?Že takrat so bile super duper gume,laj šele zdaj...oh več pa ni kot so zdaj bodo napisali.....seveda pa ta moj post izbrisali!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dAlencc87 pravi:

Zdravo..a so tisto reklamacijo zdaj dokoncno odpravili(bule ipd)?letos bi probal dat te Mitaske gor..lp

celo Evropo sem prevozil z njimi, tudi po levi, nobenih težav

pred 23 minutami, sesir pravi:

Pozabljaš,da MS plačan s strani Mitasa?Že takrat so bile super duper gume,laj šele zdaj...oh več pa ni kot so zdaj bodo napisali.....seveda pa ta moj post izbrisali!

Meni plača MS en set Mitask letno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dejte nehat, mitas je cist ok guma. Je pa bedn jo primerjat s sc in d211/2 ker pac jabolk in hrusk se ne primerja. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, ukica pravi:

Ah dejte nehat, mitas je cist ok guma. Je pa bedn jo primerjat s sc in d211/2 ker pac jabolk in hrusk se ne primerja. 

 

govora je o uporabi na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

govora je o uporabi na cesti

asfalt k asfalt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

govora je o uporabi na cesti

Daj no sneci...zate ko se pelješ 3cm od roba in maksimalno 90 bi ble itak še lesene gume ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Daj no sneci...zate ko se pelješ 3cm od roba in maksimalno 90 bi ble itak še lesene gume ok

to je mojstrovina, tega ne zna vsak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

to je mojstrovina, tega ne zna vsak

Vem...men ni nikoli življenju uspelo....čeprav za stavo mi bi mogoče uspelo,razmišljam...bi pa ta stava morala biti visoka dost,da bi poplačala moj sram ob taki gumi.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, Snecer said:

govora je o uporabi na cesti

Ja sej sc in d211 sta cestni gumi.. sta legalni. 

Sicer pa da nebo kdo mislil da me MS podkupuje s setom mitask.. sam vozim Conti SA 2/3. Na mitas me je malo motilo obcutljivost na zalivke ter bele crte ampak nic kriticnega. Naj bi se pa to izboljsalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Daj no sneci...zate ko se pelješ 3cm od roba in maksimalno 90 bi ble itak še lesene gume ok

Da se mitasko peljat čisto varno tudi do roba, če je glih potreba, ni panike...tale recimo je iz moje  podhranjene kravce, pa mimogrede sem  takrat pošolal še nekaj "rejserejv" na njihovih superduper Pirelli, Dunlop gumah.... :P

20150923_183312.thumb.jpg.07ea69c7fbf9e7bae8ca116222ceff67.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sj tole je dost tudi od nastavitve zadnjega vzmetenja. Če ga zategnem do konca, pridem do roba, če je pa mal mehkej pa ne, pa prej podrajsam s čim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, skalaprava pravi:

Da se mitasko peljat čisto varno tudi do roba, če je glih potreba, ni panike...tale recimo je iz moje  podhranjene kravce, pa mimogrede sem  takrat pošolal še nekaj "rejserejv" na njihovih superduper Pirelli, Dunlop gumah.... :P

20150923_183312.thumb.jpg.07ea69c7fbf9e7bae8ca116222ceff67.jpg

Tako izgleda vsaka guma po nekaj krogih poligona...za cesto je za tak izgled gume potrebno malo spustiti gumo in res na polno peljati recimo po golici....tak izgled gume ti le vidiš,na drugih mopedih....pardon sem mislu da sneci najdu kje sliko...konji nimajo veze...recimo na mojem prvem 125 je že po vožnji od prodajalca domov tako izgledala...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sesir pravi:

Vem...men ni nikoli življenju uspelo....čeprav za stavo mi bi mogoče uspelo,razmišljam...bi pa ta stava morala biti visoka dost,da bi poplačala moj sram ob taki gumi.. 

lahko to podkrepiš s kakimi podatki, meritvami, testiranji?

pred 6 minutami, mladench pravi:

eh sj tole je dost tudi od nastavitve zadnjega vzmetenja. Če ga zategnem do konca, pridem do roba, če je pa mal mehkej pa ne, pa prej podrajsam s čim.

a veš kok se jaz sekiram a pridem na rob al ne? NIČ :P

Presedem, odpilim ovinek, moped je pa skoraj pokonci :D

Sploh Zjček je tukaj kul, za taka igračkanja. Včasih mi celo pussi štrajf ostane, no poleti mal manj, zdej pa ziher.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

lahko to podkrepiš s kakimi podatki, meritvami, testiranji?

a veš kok se jaz sekiram a pridem na rob al ne? NIČ :P

Presedem, odpilim ovinek, moped je pa skoraj pokonci :D

Sploh Zjček je tukaj kul, za taka igračkanja. Včasih mi celo pussi štrajf ostane, no poleti mal manj, zdej pa ziher.

Sej jst se tudi ne :) "pussi" štrajf pa res ni merilo kako hitro ali dobro se znaš vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalaprava pravi:

Jaz na poligonu še živ dan nisem bil, razen na Vranskem varna vožnja!

Takole je videti guma poleti skoraj vsak dan na relaciji Dvor-Kočevje, na poti domov iz šihta z računalnikom v zadnjem kufru, pač malo sprostive po šihtu....skratka o pisti ni govora in tlak je lepih 2.5/2.9 spredaj/zadaj!  :kva2:

No temu se reče vožnja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

lahko to podkrepiš s kakimi podatki, meritvami, testiranji?

a veš kok se jaz sekiram a pridem na rob al ne? NIČ :P

Presedem, odpilim ovinek, moped je pa skoraj pokonci :D

Sploh Zjček je tukaj kul, za taka igračkanja. Včasih mi celo pussi štrajf ostane, no poleti mal manj, zdej pa ziher.

Če bi imel kamero,ko sem bil star 14 let in tomos atx bi lahko....

Tudi sam se nikoli nisem obremenjeval z kakim pusi štrajfom...pač vedno ko sem se vsedel na kak moped sem se malo peljal čez kak ovinek in je tak blo nemogoče,da bi bil kak štrajf...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!